مشاهده نسخه کامل : کلیپ مقایسه دو تلویزیون ال جی مدل sj 800 v و uh 850 تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

masy222

06-02-2017, 21:49

اگه تونستید کنترل سرویس ال جی رو پیدا کنید یـا گوشی کـه مادون قرمز داشته باشـه مثل نوت۳ سامسونگ و نصب نرم افزار ریموت کنترل و از داخل نرم افزار برو قسمت tv و برند ال جی و ار اونجا قسمت سرویس کنترل و از داخل گزینـه هاش قسمت in-stop رو بزن ازت کد ورود مـیخواد ۰۴۱۳ رو بزن تلویزیون ریست مـیشـه و دوباره بـه حالت کارخانـه برمبگرده احتمالا حتما جواب بده امتحانش ضرری نداره
سلام
ممنونم از لطف و راهنمایی شما.
سعی مـیکنم امتحان کنم بقول شما بـه امتحانش واقعا مـیارزه

javad204

06-02-2017, 22:03

سلام
حدود6ماه پیش این مدل الجی رو گرفتم امروز بعد از سرچ بیرون اومدن از منو گیر کرد و دیگه هیچ عالعملی نشون نمـیده. کلیپ مقایسه دو تلویزیون ال جی مدل sj 800 v و uh 850 تلوزیون رو خاموش و روشن کردم الان فقط آرم الجی مـیاد و بعدش رو صفحه مشکی باقی مـیمونـه.
کسی از دوستان مـیدونـه چیکار حتما م؟
سلام
دوست عزیز من یک ماهه کـه با این مشکل مواجه شدم و هنوز نتونستم جوابی بگیرم تو نوشته های قبلی هم بـه دوستان پیشنـهاد کردم کـه اگه شو نصب نونن یـا اگر هم نصب دیگه سرچ نزنن الان با شما توی این تاپیک 3 نفر با این مشکل مواجه شدن
من شماره مو مـیزارم تو خصوصی تماس بگیرین که تا اگه شد سریعتر جواب بگیریم

mahdisanishani

06-02-2017, 23:16

[QUOTE=hagijoon;8929064]سلام دوست عزیز تو حرکات سریع این مدل خوبه و به شکلی کـه شما مـیفرمایید نیست شما یکبار از قسمت تنظیمات تصویر همـه رو ریست کن و دوباره تست کنید.[/QUO
من چند با رسیت کردم ولی بازم تو حرکت سریع سرعت تصویر پایینـه.ایـا راه حلی براش دارین؟

hagijoon

07-02-2017, 00:18

[QUOTE=hagijoon;8929064]سلام دوست عزیز تو حرکات سریع این مدل خوبه و به شکلی کـه شما مـیفرمایید نیست شما یکبار از قسمت تنظیمات تصویر همـه رو ریست کن و دوباره تست کنید.[/QUO
من چند با رسیت کردم ولی بازم تو حرکت سریع سرعت تصویر پایینـه.ایـا راه حلی براش دارین؟

شرمنده دوست عزیز بنده کـه همچین مشکلی ندارم و سرعتش تو حرکات سربع بد نیست اگر هم خیلی حساس هستید حتما مدلهای بالاتر رو تهیـه کنید کـه رفرش تصویر بالا دارن بالای ۱۰۰۰ هرتز کـه دیگر مشکلی درون این مورد ندارن

shahram t

07-02-2017, 00:36

دوستانی کـه دچار مشکل شدند و تلویزیون بالا نمـیاد من که تا حالا چند که تا از ای سی های تلویزیون رو تعمـیر کاران عوض د شاید نتیجه بگیرند اما نشد و هنوز بـه نتیجه ای نرسیدم اگه مشکل حل شد حتما خبر مـیدم چون حال دوستان رو درک مـیکنم اما فکر کنم تنـها راه خلاصی از این مشکل تعویض ماین برد باشـه .

reza37405

07-02-2017, 00:51

سلام
یـه سوال، کلیپ مقایسه دو تلویزیون ال جی مدل sj 800 v و uh 850 سیستم عامل این تلویزیون دارای آنتی ویروس هستش یـا نـه...؟

masy222

07-02-2017, 04:21

دوستانی کـه دچار مشکل شدند و تلویزیون بالا نمـیاد من که تا حالا چند که تا از ای سی های تلویزیون رو تعمـیر کاران عوض د شاید نتیجه بگیرند اما نشد و هنوز بـه نتیجه ای نرسیدم اگه مشکل حل شد حتما خبر مـیدم چون حال دوستان رو درک مـیکنم اما فکر کنم تنـها راه خلاصی از این مشکل تعویض ماین برد باشـه .
سلام
اینطور کـه نمایندگی بهم گفت مشکل CPU هست.
گفتند 2روزه تعمـیر و تحویل مـیدن. کلیپ مقایسه دو تلویزیون ال جی مدل sj 800 v و uh 850 اما هزینـه خیلی سنگینی خواستند کـه با توجه بـه هزینـه ای کـه گفتند قطعا قید تلوزیون رو مـی.

masy222

07-02-2017, 04:25

اگه تونستید کنترل سرویس ال جی رو پیدا کنید یـا گوشی کـه مادون قرمز داشته باشـه مثل نوت۳ سامسونگ و نصب نرم افزار ریموت کنترل و از داخل نرم افزار برو قسمت tv و برند ال جی و ار اونجا قسمت سرویس کنترل و از داخل گزینـه هاش قسمت in-stop رو بزن ازت کد ورود مـیخواد ۰۴۱۳ رو بزن تلویزیون ریست مـیشـه و دوباره بـه حالت کارخانـه برمبگرده احتمالا حتما جواب بده امتحانش ضرری نداره
سلام
اگر براتون امکانش هست مشخصا یـه اپلیکیشنی رو بگید کـه بتونم ازش استفاده کنم.
امشب با مصیبت یـه S5 پیدا کردم اما متاسفانـه هیچکدوم نتونستند کاری رو کـه گفتید انجام بدند.
تلوزیون رو روشن و خاموش مـید اما وارد منو نمـیتونستند بشند.
اگر اپلیکیشن خاصی مد نظرتون هست ممنون مـیشم بگید.

hagijoon

07-02-2017, 07:36

سلام
امشب با مصیبت یـه S5 پیدا کردم اما متاسفانـه هیچکدوم نتونستند کاری رو کـه گفتید انجام بدند.

نرم افزار smart rimote تو گوگل پلی سرچ کنی سریع برات مـیاره شکل ایکن نرم افزار مربعی شکل کـه چهار گوشـه رنگی زرد و قرمز و ابی و سبز وسطش هم شکل کنترل قسمت ولوم و اوکی هستش وقتی نصب کردی مـیری قسمت تی وی و از اونجا ال جی رو مـیاری و تو سرچ مـینویسی ال جی سرویس البته تو تمام این مراحل گوشی حتما به نت وصل باشـه که تا بتونـه فایلهای مربوط بـه کنترل سرویس ال جی رو دانلود و ذخیره کنـه بعدش نیـاز بـه نت نداره و راحت مـیتونی باهاش کار کنی.موفق باشی

danial4

07-02-2017, 09:00

سلام
دوست عزیز من یک ماهه کـه با این مشکل مواجه شدم و هنوز نتونستم جوابی بگیرم تو نوشته های قبلی هم بـه دوستان پیشنـهاد کردم کـه اگه شو نصب نونن یـا اگر هم نصب دیگه سرچ نزنن الان با شما توی این تاپیک 3 نفر با این مشکل مواجه شدن
من شماره مو مـیزارم تو خصوصی تماس بگیرین که تا اگه شد سریعتر جواب بگیریم

متاسفانـه آمار این مشکل داره مـیره بالا و خیلی نگران کننده شده ، من کـه دیگه مـیترسم تو قسمت ستلایت برم سرچ ب . امـیدوارم یـه راه حل به منظور این مشکل پیدا بشـه .

hagijoon

07-02-2017, 16:42

[ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]
سلام دوستان این ادرس تایپیک کالیبره تصویر uh850v هستش بـه نظرم با کالیبره ش تصویرش خیلی بهتر از قبل شده شما هم تست کنید

danial4

07-02-2017, 17:03

کالیبراسیون تصویر یـه مسئله کاملا شخصی و سلیقه ایـه ، من خیلی از حالتهای پیشنـهادی رو کـه تو فرومـها و سایتهای مختلف خارجی بوده امتحان کردم و آخر بازم برگشتم بـه تنظیمات خودم .

javad204

07-02-2017, 18:33

سلام دوست گرامـی
من تلویزیون رو بدون گارانتی گرفتم هنوز هم پشتش رو باز نکردم .. درون مورد قیمت مـین برد اطلاع دارید؟
mahdisanishani

07-02-2017, 19:51

سلام دوستان عزیز .یـه سوال داشتم خدمت شما .من تلویزیونم بیشتر تو شب و تاریکی نور رو پخش مـیکنـه مثال اگر نوشته سفید هست اطرافش هم تقریبا سفید مـیشـه .ایـا طبیعی هست؟

shahram t

07-02-2017, 22:57

سلام
اینطور کـه نمایندگی بهم گفت مشکل CPU هست.
گفتند 2روزه تعمـیر و تحویل مـیدن. اما هزینـه خیلی سنگینی خواستند کـه با توجه بـه هزینـه ای کـه گفتند قطعا قید تلوزیون رو مـی.
سلام چقدر گفتند؟؟؟ درون ضمن بعد از تعمـییر ش از کار مـیفته یـا نـه؟؟

shahram t

07-02-2017, 23:00

سلام دوست گرامـی
من تلویزیون رو بدون گارانتی گرفتم هنوز هم پشتش رو باز نکردم .. درون مورد قیمت مـین برد اطلاع دارید؟
خیرقیمت ندارم. متاسفانـه مـین بردش هم گیر نمـیاد البته جدیدا پرس و جو نکردم واسه مـین برد چون قصدم هزینـه کمتر هستش.

shahram t

07-02-2017, 23:02

سلام

دوست عزیز تعمـیر کار با 10 که تا کنترل سرویس نتونست وارد منو تلویزیون بشـه حالا شما مـی خواهید با اپلیکیشن موبایل وارد بشید!!!!!

mahdisanishani

07-02-2017, 23:14

با سلام خدمت دوستان .من تیوی رو اپدیت کردم ایـا راهی هست دوباره برگرده بـه ورژن اولی؟

hagijoon

07-02-2017, 23:18

دوست عزیز تعمـیر کار با 10 که تا کنترل سرویس نتونست وارد منو تلویزیون بشـه حالا شما مـی خواهید با اپلیکیشن موبایل وارد بشید!!!!!

دوست عزیز الان رو تلویزیون خودم و همـه مدل ال جی راحت و مثل اب خوردن وارد منو مخفی مـیشم حالا شاید موقع مشکل و رو ارم موندن نشـه وارد شد من هم نگفتم صد درون صد عملی هستش گفتم امتحانش ضرری نداره و دوست عزیز همون اپلیکیشن موبایل هم دقیقا همون کار کنترل سرویس ال جی رو انجام مـیده من خودم تو بانـه روی همـه مدل ال جی تست کردم

shahram t

08-02-2017, 01:52

دوست عزیز الان رو تلویزیون خودم و همـه مدل ال جی راحت و مثل اب خوردن وارد منو مخفی مـیشم حالا شاید موقع مشکل و رو ارم موندن نشـه وارد شد من هم نگفتم صد درون صد عملی هستش گفتم امتحانش ضرری نداره و دوست عزیز همون اپلیکیشن موبایل هم دقیقا همون کار کنترل سرویس ال جی رو انجام مـیده من خودم تو بانـه روی همـه مدل ال جی تست کردم

ممنون دوست عزیزمن هم موقع مشکل دارشدن روگفتم امـیدوارم ناراحت نشده باشیدمنظورخاصی نداشتم.درحالت عادی مـیشـه واردشد

mahdisanishani

08-02-2017, 08:11

با سلام خدمت دوستان .من تیوی رو اپدیت کردم ایـا راهی هست دوباره برگرده بـه ورژن اولی؟

mahdisanishani

08-02-2017, 08:13

سلام دوستان عزیز .یـه سوال داشتم خدمت شما .من تلویزیونم بیشتر تو شب و تاریکی نور رو پخش مـیکنـه مثال اگر نوشته سفید هست اطرافش هم تقریبا سفید مـیشـه .ایـا طبیعی هست؟

danial4

08-02-2017, 10:42

الان نسخه نرم افزارتون چیـه و چرا مـیخواین برگردید بـه نسخه پایینتر ؟

masy222

08-02-2017, 13:55

متاسفانـه آمار این مشکل داره مـیره بالا و خیلی نگران کننده شده ، من کـه دیگه مـیترسم تو قسمت ستلایت برم سرچ ب . امـیدوارم یـه راه حل به منظور این مشکل پیدا بشـه .
سلام
این مشکل تنـها زمانی پیش مـیاد کـه شما از ریسیور استفاده کنید.
توصیـه و خواهش من از تمامانی کـه تلوزیون ریس.یور دارند اینـه کـه به هیچ عنوان از ریس.یورش استفاده نکنید وگرنـه مثل من حتما الان تاوان سنگینی به منظور این اشتباهتون بدید.

masy222

08-02-2017, 14:03

سلام چقدر گفتند؟؟؟ درون ضمن بعد از تعمـییر ش از کار مـیفته یـا نـه؟؟
امروز مـینبورد اصلی کره ایش رو تونستم پیدا کنم با گارانتی6ماهه و بشرط گرفتن داغی.حدود1مـیلیون100. یعنی یک سوم قیمت خود تلوزیون!!!:n04::n04::n04:
جای دیگه ام قیمت گرفتم 500 البته اون تعمـییر مـیکنـه.
مشکلی به منظور ریس.یورش پیش نمـیاد اما بعید مـیدونمـی بعد از این همـه هزینـه و اذیت و آزار جرات کنـه دوباره بره سراغ ریس.یورش. با این پول مـیشـه بهترین ریس.یورهای4K رو خرید.

masy222

08-02-2017, 14:05

دوستانی کـه تلوزیونشون دارای ریس.یور داخلی هست توجه کنند:
طبق سفارش اکید نمایندگی
به هیچ عنوان از ریس.یور داخلی تلوزیون استفاده نکنید.نـه این مدل بلکه هر مدل و مارک دیگه ای هم کـه دارید هرگز از ریس.یور داخلی دستگاه استفاده نکنید!

Feri-sali1

08-02-2017, 14:08

آقا یـه سوال تفاوت مدل uh850v با uh850t چیـه...لطفا جواب بدین...دوستانی کـه خ از کجا خریدین... بـه نظرتون uh850 بهتره یـا uf850

mahdisanishani

08-02-2017, 14:23

الان نسخه نرم افزارتون چیـه و چرا مـیخواین برگردید بـه نسخه پایینتر ؟
الان Version 04.30.95 هست .احساس مـیکنم از روزی کـه اپدیت کردم کیفیت تصویر اومده پایین

danial4

08-02-2017, 14:43

آقا یـه سوال تفاوت مدل uh850v با uh850t چیـه...لطفا جواب بدین...دوستانی کـه خ از کجا خریدین... بـه نظرتون uh850 بهتره یـا uf850

مدل uh850v گیرنده داره ولی uh850t نداره و فرقشون فقط همـینـه .

danial4

08-02-2017, 14:46

من کـه ترسیدم و کابل رو ازش جدا کردم ولی جالبه کـه تلویزیون الجی قبلیم ----- داخلی داشت و 3 سال کم و بیش ازش استفاده کردم بدون هیچ ایراد یـا اتفاقی ، حالا نمـیدونم که تا چه حد این خرابیـهای اخیر تو این مدل بـه این مسئله ربط داره یـا یـه تصوره ؟

goodson

08-02-2017, 15:45

زاویـه دید این تلوزیون جطور هست مثلا از بالا بـه پایین یـا کناره ها تصویر خیلی مات مـیشـه یـا قابل قبول هست؟

masy222

08-02-2017, 16:29

من کـه ترسیدم و کابل رو ازش جدا کردم ولی جالبه کـه تلویزیون الجی قبلیم ----- داخلی داشت و 3 سال کم و بیش ازش استفاده کردم بدون هیچ ایراد یـا اتفاقی ، حالا نمـیدونم که تا چه حد این خرابیـهای اخیر تو این مدل بـه این مسئله ربط داره یـا یـه تصوره ؟
سلام
کار خوبی کردی.متاسفانـه من با این توجیـه کـه مـهندسان و طراحان شرکت سازنده حتما از من مصرف کننده دانششون بیشتره خودم و دیگران رو راضی مـیکردم و ازش استفاده مـیکردم و الان دارم تاوان همـین پیشنـهاد و اشتباه رو از جیب مـیدم.
انجمنـهای خارجی زیـادی رو زیر رو کردم و حتی کامنت و فیلمـی کـه از تلوزیون گرفته بودم رو گذاشتم و درخواست راهنمایی کردم.ادمـیناشون همـه مـیگفتند که تا الان چنین مشکلی گزارش نشده.
مدلی کـه توی ایران ما داریم عینا توی هند هم هست اونجا هم دقیقا موقع استفاده از ریس.یور بـه این مشکل برخورده بودند.یعنی چیزی نیست کـه فقط گریبان ما ایرانی های رو گرفته باشـه.
به خود الجی هم ایمـیل زدم و مشکل رو مطرح و فیلمـی کـه از تلوزیونم گرفته بودم رو براشون فرستادم.جواب دادند کـه موضوع درون دست برسیـه!!!:n36: نمـیدونم چی رو کجا دارند برسی مـیکنند اما بازم دمشون گرم کـه یـه جوابکی دادند.
به گلدایران کـه زنگ زدم که تا به طرف گفتم از بانـه خ مـیخواست با تانک از روم رد شـه و بعدشم قطع کرد!!!
البته اگه یـادت باشـه گوشی های LG G4 هم مشکل سوختن برد داشتند و دارند و گوشی یـهو بدون دلیل روی بوت لوپ مـیموند یعنی دقیقا مشابه همـین مشکلی کـه برای این تلوزیون داره اتفاق مـیافته.
حیف از این تلوزیون با این کیفیت و امکانات کـه این نقطه ضعف بزرگ رو داره.

masy222

08-02-2017, 16:34

زاویـه دید این تلوزیون جطور هست مثلا از بالا بـه پایین یـا کناره ها تصویر خیلی مات مـیشـه یـا قابل قبول هست؟
سلام.زاویـه دیدش خیلی خوبه و افت کیفیت تصویر از کناره ها یـا بالا و پایین بسیـار کمـه

shahram t

09-02-2017, 00:46

امروز مـینبورد اصلی کره ایش رو تونستم پیدا کنم با گارانتی6ماهه و بشرط گرفتن داغی.حدود1مـیلیون100. یعنی یک سوم قیمت خود تلوزیون!!!:n04::n04::n04:
جای دیگه ام قیمت گرفتم 500 البته اون تعمـییر مـیکنـه.
مشکلی به منظور ریس.یورش پیش نمـیاد اما بعید مـیدونمـی بعد از این همـه هزینـه و اذیت و آزار جرات کنـه دوباره بره سراغ ریس.یورش. با این پول مـیشـه بهترین ریس.یورهای4K رو خرید.

من قبلا 800 تومن قیمت بهم داده بودند کـه وحشت کردم وای بـه حال قیمت شما با این پول مـیشـه یـه تلویزیون جدید خرید. قبلا هم گفتم دیگه بـه الجی اعتمادی نیست فکر کنم تلویزیون بعدی کـه بخرم سونی باشـه. درون ضمن امکانات ش هم مسخره بود شما اگه ----- فور کی بخری کلی امکانات داره کـه مـیشـه لذت برد . حالا قرار شده که تا چند رو دیگه تعمـییر کار جواب نـهایی رو بده کـه به اطلاع مـیرسونم.

reza1348_rezareza

09-02-2017, 13:37

سلام
کار خوبی کردی.متاسفانـه من با این توجیـه کـه مـهندسان و طراحان شرکت سازنده حتما از من مصرف کننده دانششون بیشتره خودم و دیگران رو راضی مـیکردم و ازش استفاده مـیکردم و الان دارم تاوان همـین پیشنـهاد و اشتباه رو از جیب مـیدم.
انجمنـهای خارجی زیـادی رو زیر رو کردم و حتی کامنت و فیلمـی کـه از تلوزیون گرفته بودم رو گذاشتم و درخواست راهنمایی کردم.ادمـیناشون همـه مـیگفتند که تا الان چنین مشکلی گزارش نشده.
مدلی کـه توی ایران ما داریم عینا توی هند هم هست اونجا هم دقیقا موقع استفاده از ریس.یور بـه این مشکل برخورده بودند.یعنی چیزی نیست کـه فقط گریبان ما ایرانی های رو گرفته باشـه.
به خود الجی هم ایمـیل زدم و مشکل رو مطرح و فیلمـی کـه از تلوزیونم گرفته بودم رو براشون فرستادم.جواب دادند کـه موضوع درون دست برسیـه!!!:n36: نمـیدونم چی رو کجا دارند برسی مـیکنند اما بازم دمشون گرم کـه یـه جوابکی دادند.
به گلدایران کـه زنگ زدم که تا به طرف گفتم از بانـه خ مـیخواست با تانک از روم رد شـه و بعدشم قطع کرد!!!
البته اگه یـادت باشـه گوشی های LG G4 هم مشکل سوختن برد داشتند و دارند و گوشی یـهو بدون دلیل روی بوت لوپ مـیموند یعنی دقیقا مشابه همـین مشکلی کـه برای این تلوزیون داره اتفاق مـیافته.
حیف از این تلوزیون با این کیفیت و امکانات کـه این نقطه ضعف بزرگ رو داره.
دوست عزیز دانششون قطعا بیشتره ولی خیلی قطعا بـه فکر جیبشونن!بعلاوه تو بازار ما معمولا ای بنجل هر برندی رو مـیارن.شاید اصلا برندش هم قلابی باشـه!

alishabani1358

09-02-2017, 17:17

سلام دوستانی کـه مشکل خاموشی بوسیله ----- پیدا لطف کنن سریـال تی وی رو بزارن شاید یک سری از سریـالها مشکل داشته باشـه کـه در خرید سایر دوستان لحاظ کنن

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

shayan5800

09-02-2017, 21:06

دوستان نمـیشـه والپیپر اسکرین کـه کلا ۳ که تا هستن رو عوض کرد ؟یـا چند که تا عروی هاردش بریزیم و اونا رو والپیپر کنیم؟ هر کار مـیکنم نمـیشـه

Sent from my SM-N9300 using Tapatalk

sasa77

10-02-2017, 08:47

سلام دوستان، قصد خرید این تلویزیونو داشتم ولی با این مشکلاتی کـه مطرح شد قضیـه ترسناک شد! چون قصدم این بود کـه از گیرنده جهانیش مرتب استفاده کنم، سوالم اینـه کـه ممکنـه این مشکل فقط خاص یـه سریـال نامبر باشـه؟

reza1348_rezareza

11-02-2017, 11:09

هیچ نمـیتونـه تو ایران جواب سئوالتو بده !

danial4

11-02-2017, 13:47

تقریبا 3 ماه پیش این آپدیت رو بصورت اتومات و آنلاین رو تلویزیونم نصب کردم ولی بعد از اون هر بار مـیرم رو اتومات آپدیت مـی پیغام مـیده کـه نسخه جدیدی منتشر نشده درون حالی کـه ظاهرا دوستان بـه نسخه های بالاتر آپدیت د :
[ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ] ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])

masuods70

11-02-2017, 13:56

تقریبا 3 ماه پیش این آپدیت رو بصورت اتومات و آنلاین رو تلویزیونم نصب کردم ولی بعد از اون هر بار مـیرم رو اتومات آپدیت مـی پیغام مـیده کـه نسخه جدیدی منتشر نشده درون حالی کـه ظاهرا دوستان بـه نسخه های بالاتر آپدیت د :

چون اکثر دوستانی کـه اپ با فلش بوده بـه اینصورت کـه فایل رو جدا دانلود مـیکنید بـه فلش منتقل و باقی مراحل...
یـه راه دیگه هم اینـه کـه منطقه رو از تو تنظیمات رو یـه کشوری بذارید کـه براش اپ جدید منتشر شده بعد ریستارت تی وی اعلام بروزرسانی مـیاد
من خودم هم برام مـیزد اپپدیت موجود نیست همـینطوری اپ کردم تغییراتش هم نامحسوس

danial4

11-02-2017, 14:42

چون اکثر دوستانی کـه اپ با فلش بوده بـه اینصورت کـه فایل رو جدا دانلود مـیکنید بـه فلش منتقل و باقی مراحل...
یـه راه دیگه هم اینـه کـه منطقه رو از تو تنظیمات رو یـه کشوری بذارید کـه براش اپ جدید منتشر شده بعد ریستارت تی وی اعلام بروزرسانی مـیاد
من خودم هم برام مـیزد اپپدیت موجود نیست همـینطوری اپ کردم تغییراتش هم نامحسوس
آپدیت آنلاین و اتومات یـه خوبی کـه داره خیـالت راحته کـه فایل اشتباه نمـیزنی بـه تلویزیون ، درون ضمن حال و حوصله ریست تلویزیون و از بین رفتن همـه تنظیمات صدا و تصویر و لیست کانالهای ماهواراره رو ندارم و بخاطر همـین ریسک نکردم منطقه رو عوض کنم ، منتظر مـیمونم کـه برای همـین منطقه آپدیت جدید بیـاد هرچند آپدیت جدید هم ظاهرا تغییری نداشته .

danial4

11-02-2017, 14:46

بنظرم الجی دیگه بیشتر توجه و تلاشش رو گذاشته رو تلویزیونـهای Oled و برای این مدل و مدلهای مشابه کار خاصی نمـیکنـه .

masuods70

11-02-2017, 18:37

آپدیت آنلاین و اتومات یـه خوبی کـه داره خیـالت راحته کـه فایل اشتباه نمـیزنی بـه تلویزیون ، درون ضمن حال و حوصله ریست تلویزیون و از بین رفتن همـه تنظیمات صدا و تصویر و لیست کانالهای ماهواراره رو ندارم و بخاطر همـین ریسک نکردم منطقه رو عوض کنم ، منتظر مـیمونم کـه برای همـین منطقه آپدیت جدید بیـاد هرچند آپدیت جدید هم ظاهرا تغییری نداشته .

با تغییر منطقه تنظیمات ریست نمـیشن من خودم تست کردم فقط یکبار تی وی ریستارت مـیشـه و تغییر منطقه انجام مـیشـه
گرچه زیـادم مـهم نیست اپ شـه چون تغییراتش بـه چشم نمـیاد

farzad3620

12-02-2017, 00:23

اگه منطقه رو ترکیـه انتخاب کنید آپدیت جدید مـیاد اما باز از اون جدیدتر هم اومده کـه دیگه رو تی وی های اروپایی ریلیز شده
با تغییر منطقه شاهد ریست تنظیمات تی وی نخواهیم بود همـینطور آپدیت دستی مگه اینکه خود شرکت اعلام کرده باشـه تنظیمات ریست خواهد شد

seidhadi

13-02-2017, 14:16

بچه ها لطفای راه اندازی موتور و ذخیره چند مسیر رو بلده بگه خیلی ضروریـه دیشب هرکاری کردم مسیرها ذخیره نمـیشد

hi4tech

13-02-2017, 15:33

عالی بود ممنون دوست عزیز بلاخره تونستم تنظیم کنم دستت طلا

hi4tech

13-02-2017, 15:36

سلام خدمت دوستان اول از قسمت پروگرام تیونر و ستینگ از قسمت پروگرام مود ستلایت رو انتخاب مـیکنید بعد از قسمت ستلایت ستینگ قسمت بالا سمت راست گزینـه دایره ای شکل علامت +داره اون رو انتخاب کنید بعد لیست م اه واراه ها مـیاد از اونجا مورد دلخواه رو انتخاب کن حتما لازم نیست اسم همون موردی کـه مـیخوایین باشـه اگه تو لیست نبود یکی دیگه کـه خودتون دوست داشتین رو انتخاب کنید و از قسمت ترانسپورتر ادیت ها رو اضافه کن البته اگه از گردون استفاده نمـیکنی مـهم هستش و اسم م ا ه واره مـهم نیست

عالی بود ممنون دوست عزیز بلاخره تونستم تنظیم کنم دستت طلا

mmnn95

13-02-2017, 16:00

سلام
ضمن تشکر از دوستانی کـه پاسخ سوالهای قبلی من رو دادن، یـه سوال دیگه داشتم:
من 3 جهت رو تنظیم کردم و برای هر کدوم 4 که تا 5 که تا دادم.
همـه کانال ها رو تنظیم مـی کنم، ولی بعد از خاموش تلوزیون بعضی کانال ها پاک مـی ش!
کسی تجربه ای درون این زمـینـه داشته؟

seidhadi

13-02-2017, 20:36

سلام
همـه کانال ها رو تنظیم مـی کنم، ولی بعد از خاموش تلوزیون بعضی کانال ها پاک مـی ش!
ایـاازسوییچراستفادهمـیکنی
اگر از موتور استفاده کردی روششو بـه ما هم بگوی بلد نیست انگار

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام
ایـاازسوییچراستفاده مـیکنی

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

mmnn95

14-02-2017, 13:35

من از سوئیچ استفاده کردم و متاسفانـه درباره موتور اطلاعاتی ندارم

komeser

18-02-2017, 04:56

سلام وقت بخیر بنده یـه Uh850v خ 55 اینج

کدوم کشور بهتره انتخاب کنم بعدش ابدیت کنم ؟ و ایـا راهی وچود داره منو رو فارسی کنم ؟

و سوال اخرم اینـه کـه چطور گوشی موبایلم کـه ایفون 7 هست رو وصل کنم بـه تلویزیون با اسکرین شیر ؟؟؟ 2-3 ساعت تلاش کردم نشد ، اگه مـیشـه خواهش کنم درون حد مبتدی بهم یـاد بدین ممنون مـیشم

ma3743

18-02-2017, 17:02

سلام دوستان
در تنظیمات این تلویزیون گزینـه ای وجود داره کـه مدت زمان استفاده از تلویزیون رو نشون بده؟

hagijoon

18-02-2017, 19:25

سلام وقت بخیر بنده یـه Uh850v خ 55 اینج

کدوم کشور بهتره انتخاب کنم بعدش ابدیت کنم ؟ و ایـا راهی وچود داره منو رو فارسی کنم ؟

و سوال اخرم اینـه کـه چطور گوشی موبایلم کـه ایفون 7 هست رو وصل کنم بـه تلویزیون با اسکرین شیر ؟؟؟ 2-3 ساعت تلاش کردم نشد ، اگه مـیشـه خواهش کنم درون حد مبتدی بهم یـاد بدین ممنون مـیشم

دوست عزیز مبارکه بهتره ترکیـه رو انتخاب کنید که تا ابدیت جدید براتون بیـاد .هنوز راهی واسه منو فارسی وجود نداره هنوز کدی واسه این مدل نیومده. واسه سوال اخر تون هم واسه اندروید کـه نرم افزار lg tv plus بود فکر کنم واسه او اس هم حتما همـین باشـه همـین نرم افزار رو تو مارکت سرچ کن اگه داشته باشـه دیگه حله.

hagijoon

18-02-2017, 19:27

سلام دوستان
در تنظیمات این تلویزیون گزینـه ای وجود داره کـه مدت زمان استفاده از تلویزیون رو نشون بده؟

اره دوست عزیز تو قسمت ستینگ about tv مـیتونی ساعت کارکرد تلویزیون رو ببینی

komeser

19-02-2017, 21:41

گوشيم ايفون هستش

چطور گوشيمو وصل كنم بـه تلويزيون با برنامـه ال جي تي وي پلاس نشد ، تو رو خدا با راهنمايي بگيد

saeedsh7j

20-02-2017, 01:51

دوست عزیز مبارکه بهتره ترکیـه رو انتخاب کنید که تا ابدیت جدید براتون بیـاد .هنوز راهی واسه منو فارسی وجود نداره هنوز کدی واسه این مدل نیومده. واسه سوال اخر تون هم واسه اندروید کـه نرم افزار lg tv plus بود فکر کنم واسه او اس هم حتما همـین باشـه همـین نرم افزار رو تو مارکت سرچ کن اگه داشته باشـه دیگه حله.
واسه آندروید کـه نیـازی بـه نرم افزار نیست. تو تنظیمات گوشی هست. مثلا مال من نوشته wireless display. مـیزنی راحت وصل مـیشـه. واسه آیفون تست نکردم ولی حتما داره

komeser

20-02-2017, 13:19

لطفا يكي بگه ايفون وصل شـه بـه تلويزيون اي بابا يعني اينجا كسي ايفون نداره

hi4tech

20-02-2017, 16:18

لطفا يكي بگه ايفون وصل شـه بـه تلويزيون اي بابا يعني اينجا كسي ايفون نداره

سلام
آیفون قابلیت اسکرین مـیرورینگ مستقیم نداره حتما از طریق برنامـه واسط اینکار رو انجام بدی
ولی مـیتونی برنامـه lg tv plus رو از اپ استور سرچ کنی نصب کنی با این برنامـه هم مـیتونی تلوزیون رو کنترل کنی هم مـیتونی عکسها و فیلمـهای گوشی رو تو تلوزیون ببینی (از قسمت ستینگ برنامـه فول فانکشن مد رو انتخاب کن بـه همـین راحتی

سامان سروی

21-02-2017, 21:18

سلام دوستان
به نظر شما تلویزیون sony x850d کـه پنل ips ال جی روش استفاده شده بازم پدیده صفحه کثیف رو هنگام تماشای فوتبال داره یـا نـه خواهشا هر سونی x850d داره سریع جواب بده چون بـه نظر خودم پدیده صفحه کثیف مشکل پنل ipsتلویزیونـه

hagijoon

21-02-2017, 21:46

سلام دوستان
به نظر شما تلویزیون sony x850d کـه پنل ips ال جی روش استفاده شده بازم پدیده صفحه کثیف رو هنگام تماشای فوتبال داره یـا نـه خواهشا هر سونی x850d داره سریع جواب بده چون بـه نظر خودم پدیده صفحه کثیف مشکل پنل ipsتلویزیونـه

سلام بنده ار یکی از دوستانیکه این مدل رو دارن پرسیدم و ایشون گفتن کـه تو این مدل هم همـین مشکل وجود داره البته شاید کمتر از uh850

danial4

22-02-2017, 08:33

بطور کل پنلهای ips درون کنار محاسنی کـه دارند دارای نقطه ضعفهایی مثل کثیفی پنل هستند و فقط مختص uh8500 نمـیشـه .

MRG66

23-02-2017, 14:24

منظور از کثیفی پنل چیـه؟!!!!!!!!!!!!!

MRG66

23-02-2017, 14:27

بدلیل خرید oled تلویزیون lg 49UH850V خودم رو کـه یک ماه پیش خ و فاقد هر گونـه مشکل و پیکسل سوخته و ساخت کره رو بـه قیمت 2.899 ت مـیفروشم.ی خواست بهم خبر بده

2 2 8 0 0 5 9 1 1 9 0

shahram t

24-02-2017, 20:41

من کـه هنوز موفق بـه تعمـییر تلویزیونم نشدم باقی دوستان کـه مشکل داشتند چی؟؟هر کی بـه نتیجه رسید راهش رو اینجا بزاره که تا دیگران استفاده کنند.

danial4

25-02-2017, 12:27

منظور از کثیفی پنل چیـه؟!!!!!!!!!!!!!
کثیفی پنل بیشتر درون زمان پخش فوتبال و در حالت حرکت دوربین بـه چپ و راست مشخص مـیشـه ویـا درون تصاویری کـه زمـینـه طوسی و خاکستری دارن مثل آسمونی کـه ابری باشـه و درست زمانی کـه دوربین حرکت مـیکنـه یـه سری هاله بصورت کثیفی و بصورت عمودی رو تصویر مـیفته درست عین این مـیمونـه کـه پنل کثیفه ( اینو توضیح دادم کـه دوستان متوجه بشند دقیقا منظور از کثیفی پنل چیـه) البته تو یوتیوب هم سرچ کنید تصاویرش هست

reza1348_rezareza

25-02-2017, 15:37

ظاهرا پاناسونیک هم تی وی با پنل IPS داره ومن ندید بهتون قول مـیدم کثیفی پنل نداره (کم بودن کنتراست شاید).

danial4

25-02-2017, 17:34

فکر کنم کثیفی پنل تو ذات همـه پنلهای ips هست ، حالا شاید کم و زیـاد داشته باشـه .

AsAli411

26-02-2017, 15:56

دوستان یـه سئوال :

برای سرچ یـه کانال، چکار حتما کرد ؟!!
من دکمـه ذره بین روی ریموت رو کـه مـی مـیره توی اینترنت سرچ مـیکنـه ! :n04:

masy222

27-02-2017, 05:22

من کـه هنوز موفق بـه تعمـییر تلویزیونم نشدم باقی دوستان کـه مشکل داشتند چی؟؟هر کی بـه نتیجه رسید راهش رو اینجا بزاره که تا دیگران استفاده کنند.
سلام
متاسفانـه فعلا هیچ راهی بجز تعویض مـینبورد وجود نداره.
مـینبورد رو عوض کردم و مشکل حل شد.
داغیش رو هم نگه داشتم که تا اگه یـه زمانی امکان تعمـییرش فراهم شد درستش کنم.
مـینبورد رو متونی از سایتهای فروش بانـه ای تهیـه کنی.بعضی از تلوزیونـها زمان حمل پنل یـا بدنـه اشون صدمـه مـیبینـه و مـیشـه مـینبوردش رو خرید و بسادگی آب خوردن تعویضش کرد.
کل هزینـه با 6ماه گارانتی مـینبورد 400برام آب خورد که تا یـادم بمونـه دیگه هیچوقت با DVBsش کار نکنم!!!

behzad_zn

27-02-2017, 12:19

دوستان نظرتون راجع بـه این عچیـه؟

majid3

27-02-2017, 21:58

سلام
دوستان تفاوت uh850 با uh950 چیـه ؟ تو سایت الجی من تفاوتی ندیدم اصلا بجز تغییر ظاهری
من قصد خرید دارم از دوبی
پیگیر مارک vizio بودم سری p ولی پیدا نمـیشـه دوستانی سراغ داره بشـه خرید از دوبی ؟
سامسونگ هم سری ks8000 یـا ks9000 سایز 65 یـا 75 فلت پیدا نمـیشـه و متاسفانـه فقط خمـیده هستن
سونی هم مدل Sony 65X9300D 65-Inch هست
من سایز 65 یـا 75 مـیخوام بخرم
پیشنـهاد شما چیـه ؟
ممنون

mojt90

27-02-2017, 22:10

سلام
دوستان تفاوت uh850 با uh950 چیـه ؟ تو سایت الجی من تفاوتی ندیدم اصلا بجز تغییر ظاهری
من قصد خرید دارم از دوبی
پیگیر مارک vizio بودم سری p ولی پیدا نمـیشـه دوستانی سراغ داره بشـه خرید از دوبی ؟
سامسونگ هم سری ks8000 یـا ks9000 سایز 65 یـا 75 فلت پیدا نمـیشـه و متاسفانـه فقط خمـیده هستن
پیشنـهاد شما چیـه ؟
ممنون

vizio تلویزیون هاییی با کیفیت ساخت و تصویر بسیـار بالا هست . تلویزیون های عالی . اما حیف کـه برند های مثل وزیو وارد نمـیشـه و هر چی برند بـه درد نخور چینی هست وارد مـیشـه .

به نظرم x9300d گزینـه بسیـار خوبی هستش .

masy222

27-02-2017, 23:47

سلام
من قصد خرید دارم از دوبی
پیشنـهاد شما چیـه ؟
ممنون
تفاوت اصلی 950 و 850:
1-در Panel bit depthشون هست کـه مدل950 معادل10بیته البته درون مدل850 هم این نرخ10بیته اما بـه اینصورت که(8bits+FRC) هست.یعنی2بیت اون بصورت باسازی نرم افزاریـه.
2-Brightness کـه در 950 برابر450cd/m² و در 850 برابر400cd/m²
مدل8000و8500سامسونگ تصویر خیلی خوبی دارند اما قیمتشون نسبت بـه uh850 تقریبا دوبرابره اما وقتی این دو مدل رو با یک محتوا و تنظیمات مشابه کنار هم مقایسه کنید این تفاوت و کیفیت تصویر دوبرابر نیست.
مدل X850C سونی هم تصویر خوبی داره کـه از نظر قیمت حداقل30% از UH850 گرونتره اما از نظر کیفیت انقدر بالاتر و بهتر نیست.
متاسفانـه Vizio توی ایران وجود نداره اما بیرون از ایران دیدم و از نظر کیفیت و قیمت عالیند و از نظر رتبه بندی درون سطح سری8000و8500سامسونگ قرار مـیگیرند.

`پیشنـهاد مـیکنم OLEDهای LGمانند E6وC6وB6رو هم توی لیست خریدتون اضافه کنید کـه کیفیت تصویر بسیـار خوبی دارند و تقریبا این روزها درصدر جدول بهترین کیفیت تصویر و کمترین مشلات تصویری مثل Flash lighting یـا black&gray uninformity رو دارند.جدی ترین رقیبشونم سری8سامسونگ(8000و8500) مـیتونـه باشـه کـه باز نسبت بـه اونا درون رتبه پاینتری قرار مـیگیره.البته مدلهای ویزو رو ننوشتم چون توی ایران ندیدم و نتونستم این چند مدل رو باهم مقایسه کنم.

اگر تلوزیون رو ایران مـیخواهید استفاده کنید حتما چند دقیقه از شبکه های 1و2فیلم ضبط کنید و در مدلهای مد نظرتون مقایسه کنید که تا بتونید انتخاب بهتری داشته باشید.

درآخر اگه مـیتونید کمـی صبر کنید که تا OLEDهای سونی هم روانـه بازار بشند کـه فکر کنم لقب بینظیرترین تلوزیونـهای ساخته شده تاکنون رو بخودشون اختصاص خواهند داد کـه البته قطعا درون زمـینـه قیمت هم قطعا نجومـی خواهند بود.

shahram t

27-02-2017, 23:52

سلام
متاسفانـه فعلا هیچ راهی بجز تعویض مـینبورد وجود نداره.
مـینبورد رو عوض کردم و مشکل حل شد.
داغیش رو هم نگه داشتم که تا اگه یـه زمانی امکان تعمـییرش فراهم شد درستش کنم.
مـینبورد رو متونی از سایتهای فروش بانـه ای تهیـه کنی.بعضی از تلوزیونـها زمان حمل پنل یـا بدنـه اشون صدمـه مـیبینـه و مـیشـه مـینبوردش رو خرید و بسادگی آب خوردن تعویضش کرد.
کل هزینـه با 6ماه گارانتی مـینبورد 400برام آب خورد که تا یـادم بمونـه دیگه هیچوقت با DVBsش کار نکنم!!!
سلام تبریک مـیگم بازم خوبه تونستید گیر بیـارید از سایت خریدید؟؟آدرس رو بـه من هم مـیدید؟؟یـه راهنمایی کلی بفرمایید کـه چکار کردید هر چند گرونـه اما راهی نیست حتما هزینـه کرد کـه تلویزیون بی استفاده داخل خونـه نیفته.من هم از تلویزیون رس....دار متنفر شدم هر چند از قبل هم دوست نداشتم اما همـه مدلهایی جدید داشتند و بناچار گرفتم.

masy222

28-02-2017, 00:12

سلام تبریک مـیگم بازم خوبه تونستید گیر بیـارید از سایت خریدید؟؟آدرس رو بـه من هم مـیدید؟؟یـه راهنمایی کلی بفرمایید کـه چکار کردید هر چند گرونـه اما راهی نیست حتما هزینـه کرد کـه تلویزیون بی استفاده داخل خونـه نیفته.من هم از تلویزیون رس....دار متنفر شدم هر چند از قبل هم دوست نداشتم اما همـه مدلهایی جدید داشتند و بناچار گرفتم.
سلام
ممنونم.
من از بانـه از طریق یـه آشنا گیر آوردم.
متاسفانـه فروشگاههای بانـه ای تمام اینجور قطعات رو بـه شرکتهایی توی تهران مـیفروشند و بصورت مستقیم دست مشتری نمـیدن.چون با خرید مـینبورد بقیـه قطعات رو دیگه اون شرکتها نمـیخرند و رو دستشون مـیمونـه.
اما اگه تهران باشی یک جایی رو مـیتونم شمارشو بدم کـه بتونی ازشون بگیری.100 از قیمتی کـه خودم گرفتم بالاتر مـیگفت کـه نگرفتم.اما باز بهترین قیمتی بود کـه توی تهران مـیشد پیدا کرد.
تمام مشکل درون این دوقسمتیـه کـه دورش خط کشیدم.
اگه تعمـیرکار آشنا داری بهشون بگو شاید بتونند برات درستش کنند.

masy222

28-02-2017, 00:19

vizio تلویزیون هاییی با کیفیت ساخت و تصویر بسیـار بالا هست . تلویزیون های عالی . اما حیف کـه برند های مثل وزیو وارد نمـیشـه و هر چی برند بـه درد نخور چینی هست وارد مـیشـه .

به نظرم x9300d گزینـه بسیـار خوبی هستش .
سلام
Vizio یـه برند بسیـار با کیفیت آمریکایی اما الان مثل خیلی از برندهای دیگه درون کشورهای دیگه تولید یـا بهتر بگم مونتاژ مـیشـه.
Vizio الان درون مکزیک و چین تحت لیسانس تولید مـیشند یـا سامسونگ توی چین و مالزی و اندونزی و ویتنام و حتی مصر تولید مـیشـه.
متاسفانـه تو کشور ما بیشتر اجناس درجه3و4 چینی وارد مـیشـه ولی اپل با تمام عظمتش الان تمام گوشی ها و تلبتها و دسکتاپهاشو توی چین ساخته مـیشـه یـا برند چینی شیـاومـی یکی از بهترین سازنده های حافظه های جانبی و گوشی و قطعات الکترونیکی توی دنیـاست.
پس اینطوریـام نیست کـه هرجنس و برند چینی آشغال باشـه.

mojt90

28-02-2017, 00:42

سلام
Vizio یـه برند بسیـار با کیفیت آمریکایی اما الان مثل خیلی از برندهای دیگه درون کشورهای دیگه تولید یـا بهتر بگم مونتاژ مـیشـه.
Vizio الان درون مکزیک و چین تحت لیسانس تولید مـیشند یـا سامسونگ توی چین و مالزی و اندونزی و ویتنام و حتی مصر تولید مـیشـه.
متاسفانـه تو کشور ما بیشتر اجناس درجه3و4 چینی وارد مـیشـه ولی اپل با تمام عظمتش الان تمام گوشی ها و تلبتها و دسکتاپهاشو توی چین ساخته مـیشـه یـا برند چینی شیـاومـی یکی از بهترین سازنده های حافظه های جانبی و گوشی و قطعات الکترونیکی توی دنیـاست.
پس اینطوریـام نیست کـه هرجنس و برند چینی آشغال باشـه.

درسته . من منظورم برند هایی مثل TCL و هایسنس کـه اصالت چینی هستند بود .

ای کاش وزیو هم درون کشور بود .

masy222

28-02-2017, 00:55

بله کاش بود.Vizioهمـیشـه جز 10تای اول ازنظر کیفیت ساخت،تصویر و قیمت و هم از نظر منتقدان و متخصصان و حتی مصرف کنندهاست.
توی ایران هم که تا الان بخاطر تحریمـها وارد نشده.

MOHAMMAD2010

28-02-2017, 01:11

هایسنس رو نمـیدونم ولی TCL اصلا برند داغون و به درد نخوری نیست و از 2014 بـه بعد تو تولید تلویزیون تونسته رتبه سوم رو بـه دست بیـاره
از پارسال هم تو تولید گوشی داره با کمپانی بلک بری همکاری مـیکنـه !
در کل خیلی پیشرفت کرده و الان برند خوبی شده

majid3

28-02-2017, 01:39

تفاوت اصلی 950 و 850:
1-در Panel bit depthشون هست کـه مدل950 معادل10بیته البته درون مدل850 هم این نرخ10بیته اما بـه اینصورت که(8bits+FRC) هست.یعنی2بیت اون بصورت باسازی نرم افزاریـه.
2-Brightness کـه در 950 برابر450cd/m² و در 850 برابر400cd/m²
مدل8000و8500سامسونگ تصویر خیلی خوبی دارند اما قیمتشون نسبت بـه uh850 تقریبا دوبرابره اما وقتی این دو مدل رو با یک محتوا و تنظیمات مشابه کنار هم مقایسه کنید این تفاوت و کیفیت تصویر دوبرابر نیست.
مدل X850C سونی هم تصویر خوبی داره کـه از نظر قیمت حداقل30% از UH850 گرونتره اما از نظر کیفیت انقدر بالاتر و بهتر نیست.
متاسفانـه Vizio توی ایران وجود نداره اما بیرون از ایران دیدم و از نظر کیفیت و قیمت عالیند و از نظر رتبه بندی درون سطح سری8000و8500سامسونگ قرار مـیگیرند.

`پیشنـهاد مـیکنم OLEDهای LGمانند E6وC6وB6رو هم توی لیست خریدتون اضافه کنید کـه کیفیت تصویر بسیـار خوبی دارند و تقریبا این روزها درصدر جدول بهترین کیفیت تصویر و کمترین مشلات تصویری مثل Flash lighting یـا black&gray uninformity رو دارند.جدی ترین رقیبشونم سری8سامسونگ(8000و8500) مـیتونـه باشـه کـه باز نسبت بـه اونا درون رتبه پاینتری قرار مـیگیره.البته مدلهای ویزو رو ننوشتم چون توی ایران ندیدم و نتونستم این چند مدل رو باهم مقایسه کنم.

اگر تلوزیون رو ایران مـیخواهید استفاده کنید حتما چند دقیقه از شبکه های 1و2فیلم ضبط کنید و در مدلهای مد نظرتون مقایسه کنید که تا بتونید انتخاب بهتری داشته باشید.

درآخر اگه مـیتونید کمـی صبر کنید که تا OLEDهای سونی هم روانـه بازار بشند کـه فکر کنم لقب بینظیرترین تلوزیونـهای ساخته شده تاکنون رو بخودشون اختصاص خواهند داد کـه البته قطعا درون زمـینـه قیمت هم قطعا نجومـی خواهند بود.

ممنون دوست عزیز
پس تو کیفیت تصویر نـهایی بین uh850 و uh950 تفاوتی هست یـا نـه ؟
این گذینـه oled الجی هم هست کـه تو تست ها امتیـاز خوبی داره فقط ننوشته hdr هست یـا نـه 65EG960T 4K 3D+ Smart OLED TV کـه فکر کنم معادل این مدل هست تو بازار امریکا
65EG9600 این هم امتیـاز تست ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یـا ثبت نام کنید

masy222

28-02-2017, 03:56

ممنون دوست عزیز
پس تو کیفیت تصویر نـهایی بین uh850 و uh950 تفاوتی هست یـا نـه ؟
این گذینـه oled الجی هم هست کـه تو تست ها امتیـاز خوبی داره فقط ننوشته hdr هست یـا نـه 65EG960T 4K 3D+ Smart OLED TV کـه فکر کنم معادل این مدل هست تو بازار امریکا
65EG9600 این هم امتیـاز تست ها

اختلاف کیفیتشون وفتی کنار هم باشند با یـه محتوا و تنظیمات مشابه اصلا قابل تشخیص نیست.
البته تو سایتهای معتبر رده بندی مثل Rtings امتیـازی کـه به 850 دادند بالاتر از 950ست کـه این امـیتاز بندی ها همگی توسط کاربران داده مـیشـه و مدام درحال کم و زیـاد شدنـه. اما بصورت مـیانگین بـه حقیقت خیلی نزدیکه.
مدلهایی کـه گفتید همگی HDR هستند و همگی از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردارند.
اما کنار OLED یـا سامسونگ KS 8500/8000 انوقته کـه مـیشـه تفاوت رو بخوبی دید.
البته تفاوتی کـه مـیگم بیشتر درون رنگ مشکی هست کـه واقعا OLED درون این زمـینـه شاهکاریـه.البته OLEDها هم نقاط ضعفی دارند کـه قطعا درون برابر نقاط قوتشون خیلی بچشم نمـیاد.
اما وقتی شما تلوزیون رو توی خونـه استفاده مـیکنید دیگه هیچ تلوزیونی کنارش نیست کـه بخواهید هی مقایسه کنید و در این حالت فکر مـیکنید بهترین تصویر دنیـا رو دارید مـیبینید:n01:

majid3

28-02-2017, 10:02

اختلاف کیفیتشون وفتی کنار هم باشند با یـه محتوا و تنظیمات مشابه اصلا قابل تشخیص نیست.
البته تو سایتهای معتبر رده بندی مثل Rtings امتیـازی کـه به 850 دادند بالاتر از 950ست کـه این امـیتاز بندی ها همگی توسط کاربران داده مـیشـه و مدام درحال کم و زیـاد شدنـه. اما بصورت مـیانگین بـه حقیقت خیلی نزدیکه.
مدلهایی کـه گفتید همگی HDR هستند و همگی از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردارند.
اما کنار OLED یـا سامسونگ KS 8500/8000 انوقته کـه مـیشـه تفاوت رو بخوبی دید.
البته تفاوتی کـه مـیگم بیشتر درون رنگ مشکی هست کـه واقعا OLED درون این زمـینـه شاهکاریـه.البته OLEDها هم نقاط ضعفی دارند کـه قطعا درون برابر نقاط قوتشون خیلی بچشم نمـیاد.
اما وقتی شما تلوزیون رو توی خونـه استفاده مـیکنید دیگه هیچ تلوزیونی کنارش نیست کـه بخواهید هی مقایسه کنید و در این حالت فکر مـیکنید بهترین تصویر دنیـا رو دارید مـیبینید:n01:
ممنون بابت پاسخ دوست عزیز
این مدل اولد الجی 65EG960T 4K گذینـه خوبی هست ولی چون تو خود سایت الجی HDR ننوشته ادم رو بـه شک مـیندازه چون مدل 2015 هم هست مدل های جدیدتر هم قیمت های خیلی بالایی دارن
دوستان زاویـه دید تلوزیون های منحنی چطورهی داره ؟
این سایت [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ] امتیـازهایی کـه مـیده بر اساس تست های تخصصی خودشون هست یـا نظر کاربران عادی ؟ و همـینطور سایت cnet
4k.com
سایت بررسی تخصصی سراغ دارین برا تلوزیون بـه جز این دوتا >
ممنون

shahram t

28-02-2017, 18:11

سلام
ممنونم.
من از بانـه از طریق یـه آشنا گیر آوردم.
متاسفانـه فروشگاههای بانـه ای تمام اینجور قطعات رو بـه شرکتهایی توی تهران مـیفروشند و بصورت مستقیم دست مشتری نمـیدن.چون با خرید مـینبورد بقیـه قطعات رو دیگه اون شرکتها نمـیخرند و رو دستشون مـیمونـه.
اما اگه تهران باشی یک جایی رو مـیتونم شمارشو بدم کـه بتونی ازشون بگیری.100 از قیمتی کـه خودم گرفتم بالاتر مـیگفت کـه نگرفتم.اما باز بهترین قیمتی بود کـه توی تهران مـیشد پیدا کرد.
تمام مشکل درون این دوقسمتیـه کـه دورش خط کشیدم.
اگه تعمـیرکار آشنا داری بهشون بگو شاید بتونند برات درستش کنند.
ممنون دوست عزیز .من تهران نیستم یـه نفر قول داده با 400 برام گیر بیـاره ببینم چی مـیشـه.اگه نشد مزاحم شما مـیشم.

alishabani1358

01-03-2017, 00:44

ممنون دوست عزیز .من تهران نیستم یـه نفر قول داده با 400 برام گیر بیـاره ببینم چی مـیشـه.اگه نشد مزاحم شما مـیشم.
به نظر مـیاد سیستم مشکل خنک کنندگی داره یعنی زمانیکه دی وی بی داره کار مـیکنـه بخصوص روی کانال 4کی و یـا حالت جستجو سیگنال این حرارت باعث خرابی برد مـیشـه نمـی دونم با فن درست مـیشـه یـا نـه

masy222

01-03-2017, 01:56

سلام
امـیدوارم بتونی ارزونتر پیدا کنی.شب عیدی با این گرونی و خرج واقعا ستمـه.
اگه یـه موقع دیدی نشد بگو که تا تلفنشونو بهت مـیدم باهاشون تماس بگیر.
هرکمکی بتونم درخدمتم

masy222

01-03-2017, 01:59

به نظر مـیاد سیستم مشکل خنک کنندگی داره یعنی زمانیکه دی وی بی داره کار مـیکنـه بخصوص روی کانال 4کی و یـا حالت جستجو سیگنال این حرارت باعث خرابی برد مـیشـه نمـی دونم با فن درست مـیشـه یـا نـه

سلام
من پشت تلوزیون رو باز کردم.
متاسفانـه فضاش انقدر کم و تنگه جایی به منظور نصب فن نداره درثانی تامـین برقشم خودش یـه مسئله دیگه است.

masy222

01-03-2017, 02:14

این مدل اولد الجی 65EG960T 4K گذینـه خوبی هست ولی چون تو خود سایت الجی HDR ننوشته ادم رو بـه شک مـیندازه چون مدل 2015 هم هست مدل های جدیدتر هم قیمت های خیلی بالایی دارن
دوستان زاویـه دید تلوزیون های منحنی چطورهی داره ؟
این سایت [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ] امتیـازهایی کـه مـیده بر اساس تست های تخصصی خودشون هست یـا نظر کاربران عادی ؟ و همـینطور سایت cnet
4k.com
سایت بررسی تخصصی سراغ دارین برا تلوزیون بـه جز این دوتا >
ممنون

سلام
مدلEG960 قابلیتHDR داره.تصویر بسیـار خوبی هم داره.شما توی همون قسمت امتیـازها نگاه کنید هم HDR Movies و هم HDR Gaming نمرات خوبی گرفته.
امتیـازهای سایت rtings اونی کـه توی reviewهاش اومده رو متخصصهای خودشون زدن اما امتیـاز کـه بالای هرمطلبی زدن براساس نظر و امتیـازی کـه کاربرها بهش دادن.اگه دقت کنید زیر امتیـازها اون پایین گزینـه Create your own رو مـیبینید کـه شما یـا هردیگه ای مـیتونـه امتیـاز خودشو بـه تلوزیون مورد نظرش بده.
سایتهای زیـادی هست اما بهترینش همـین rting هست بقیـه یـه جوری نقد و برسی کـه انگار از یـه برند بخصوص به منظور نقدشون پول گرفتن:n01:
این سایتم خوبه [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]

masy222

01-03-2017, 02:35

این رو لازم دونستم حتما بگم یکی از ایرادهایی کـه OLEDها مـیگرن پاینن بودن پیک روشناییشون هست.
مـیزان روشنایی درون مدل EG960 برابر با Brightness: 400 cd/m² کـه برابر با مدلUH850ست و البته به منظور یک محصول با این قیمت مناسب نیست و کمـه.
اما پیک روشنایی درون مدلهای2016 خیلی بهتر شده مثلا درون مدل E6 برابر600 و درمدل C6برابر650 شده.البته یـه نکته وجود داره کـه روشنایی مدلهای55 کمتر از مدلهای65 هست.
البته مدلهای2017 با کدE7 و C7 و B7 داره مـیاد بازار کـه فکر کنم اونا کم عیبتر باشند.
اگه عجله نداری بزار اونا وارد بازار بشند و تصویرشونو رو ببین بعد خرید کن.
سری8و9سامسونگ مثل KS8000/8500iهم واقعا عالیند. پیک روشنایی 1500 کـه واقعا بینظیره.
بازم مـیگم برو همـه مدلها رو ببین و با یـه محتوای واحد و تنظیم مشخص باهم مقایسه کن.
موفق باشی

majid3

01-03-2017, 18:44

سلام
مدلEG960 قابلیتHDR داره.تصویر بسیـار خوبی هم داره.شما توی همون قسمت امتیـازها نگاه کنید هم HDR Movies و هم HDR Gaming نمرات خوبی گرفته.
امتیـازهای سایت rtings اونی کـه توی reviewهاش اومده رو متخصصهای خودشون زدن اما امتیـاز کـه بالای هرمطلبی زدن براساس نظر و امتیـازی کـه کاربرها بهش دادن.اگه دقت کنید زیر امتیـازها اون پایین گزینـه Create your own رو مـیبینید کـه شما یـا هردیگه ای مـیتونـه امتیـاز خودشو بـه تلوزیون مورد نظرش بده.
سایتهای زیـادی هست اما بهترینش همـین rting هست بقیـه یـه جوری نقد و برسی کـه انگار از یـه برند بخصوص به منظور نقدشون پول گرفتن:n01:
این سایتم خوبه [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]
ممنون دوست عزیز
ولی تو review مدل EG960 نگاه کنین HDR رو تست ن و فقط sdr رو تست تو بعضی سایتها صحبت شده کـه نرم افزاری فعال مـیشـه ولی چون از نظر سخت افزار بهینـه نشده اون کیفیتی کـه باید داشته باشـه نداره
امتیـاز HDR peak brightness مدل های جدید oled الجی هم بـه نسبت ks سامسونگ و x93 سونی پایین تر هست اونم بـه خاطر روشنایی کم oled ها هستن
متاسفانـه سریks9000 و ks8000 سامسونگ صفحه تخت سایز 65 پیدا نمـیشـه دوبی ولی تو سایت سامسونگ امریکا هست
صفحه خمـیده هم معلوم نیست چطوره وضعیتشونی داره صفحه خمـیده ؟ زاویـه دیدشون نسبت بـه صفحه تخت چطوره ؟
به نظرتون 60 اینچ صفحه تخت بخرم یـا 65 اینچ خمـیده ؟ سری ks9000 خمـیده هم داره سایز 65 اینچ
تفاوت خاصی هم دارن سری 8000 با سری 9000 ؟
به خاطر قیمت های بالای oled الجی گذینـه های خرید همـین سری ks8000 سامسونگ سایز 60 یـا سری x93 سونی سایز 65 یـا همـین الجی uh855 سایز 75
نظر دوستان درون مورد این سه مدل کدوم هست ؟

hagijoon

01-03-2017, 22:02

ممنون دوست عزیز
ولی تو review مدل EG960 نگاه کنین HDR رو تست ن و فقط sdr رو تست تو بعضی سایتها صحبت شده کـه نرم افزاری فعال مـیشـه ولی چون از نظر سخت افزار بهینـه نشده اون کیفیتی کـه باید داشته باشـه نداره
امتیـاز HDR peak brightness مدل های جدید oled الجی هم بـه نسبت ks سامسونگ و x93 سونی پایین تر هست اونم بـه خاطر روشنایی کم oled ها هستن
متاسفانـه سریks9000 و ks8000 سامسونگ صفحه تخت سایز 65 پیدا نمـیشـه دوبی ولی تو سایت سامسونگ امریکا هست
صفحه خمـیده هم معلوم نیست چطوره وضعیتشونی داره صفحه خمـیده ؟ زاویـه دیدشون نسبت بـه صفحه تخت چطوره ؟
به نظرتون 60 اینچ صفحه تخت بخرم یـا 65 اینچ خمـیده ؟ سری ks9000 خمـیده هم داره سایز 65 اینچ
تفاوت خاصی هم دارن سری 8000 با سری 9000 ؟
به خاطر قیمت های بالای oled الجی گذینـه های خرید همـین سری ks8000 سامسونگ سایز 60 یـا سری x93 سونی سایز 65 یـا همـین الجی uh855 سایز 75
نظر دوستان درون مورد این سه مدل کدوم هست ؟

دوست عزیز اگه مشکل بودجه مدل ks9000 رو نداری تو خریدش شک نکن من از نزدیک دیدمش واقعا کیفیت تصویرش و عمق رنگ مشکی و روشنایی عالی داره راحت مـیشـه گفت هم تراز oled یـا حتی بهتر از اونم هستش زاویـه دید عالی داره من مدل خمـیدش رو دیدم هر دو مدلش رو مـیتونم بگم درون یک کلام تو پخش محتوای ۴ کی عالی بود و بعد اون مدل ks8500 بقیـه مدلهای سامسونگ اصلا کیفیت تصویر خوبی نداشتن .

shahbab

02-03-2017, 14:26

با سلام خدمت شما...من يك lg uh850v از امين حضور گرفتم4400.
نصاب آمده م ا ه واره رو نصب كنـه ميگه ر س ي و ر اين تلويزيون فقط ميتونـه امواج را از يك جهت دريافت كنـه...
آيا بقيه دوستاني كه اين تلويزيون را دارند‍ چنين مشكلي دارند؟
دي ش خونـه ما گردون هست.

payam_x62

02-03-2017, 14:46

سلام بـه همـه دوستان،
من این تلویزیون تازه خردیم از بانـه و راننده نصب کرد تلویزیون الان من نمـیدونم روی کدوم منطقه تنظیم شده و اینکه وقتی روشن کرد به منظور بار اول یـه سری تنظیمات next زد و رد شد، سوال من این هست کـه اون تنظیمات اولیـه چیـا بودن !؟ و اینکه آیـا راهی هست من خودم اون تنظیمات اولیـه دوباره انجام بدم اگه فکر مـیکنید مـهمـه!؟

MMDFullHD

02-03-2017, 14:53

نصاب آمده م ا ه واره رو نصب كنـه ميگه ر س ي و ر اين تلويزيون فقط ميتونـه امواج را از يك جهت دريافت كنـه...
دي ش خونـه ما گردون هست.

نصاب هم یـه چیزی نمـیدونسته گفته تلویزیون احتمالا از گردون پشتبانی نمـیکنـه ثابت و تک جهت مـیخوره ( افست مـیخوره)یـه سری کشورا مثل ترکیـه ماه واره اختصاصی دارن و فقط شرکتا مـیذارن رو ی جهت تنظیم شـه این نوع تلویزونا بخاطر اینکه تو ایران مونتاژ مـیکنـه گلدیران این قابلیت رو بر مـیدارن
بنده هم ی OLED55B6GI دارم ولی همچین قابلیت رو نداره ولی مدلای دیگش از DV BS2 پشتیبانی مـیکنن
بهتره یـه رسی ور جداگو نـه تهیـه کنید
قبلن رسیو ر داشتین؟ و گردون نصب بوده ؟ اگه اره
ببیند چجوری براتون گردون رو تنظیم کرده ؟ USALS تنظیم کرده یـا دایسک؟

shahbab

02-03-2017, 16:16

نصاب هم یـه چیزی نمـیدونسته گفته تلویزیون احتمالا از گردون پشتبانی نمـیکنـه ثابت و تک جهت مـیخوره ( افست مـیخوره)یـه سری کشورا مثل ترکیـه ماه واره اختصاصی دارن و فقط شرکتا مـیذارن رو ی جهت تنظیم شـه این نوع تلویزونا بخاطر اینکه تو ایران مونتاژ مـیکنـه گلدیران این قابلیت رو بر مـیدارن
بنده هم ی OLED55B6GI دارم ولی همچین قابلیت رو نداره ولی مدلای دیگش از DV BS2 پشتیبانی مـیکنن
بهتره یـه رسی ور جداگو نـه تهیـه کنید
قبلن رسیو ر داشتین؟ و گردون نصب بوده ؟ اگه اره
ببیند چجوری براتون گردون رو تنظیم کرده ؟ USALS تنظیم کرده یـا دایسک؟
البته من خودم از نصب سر درنميارم...مي پرسم بهتون ميگم...
البته تو اين خونـه جديد که تا بحال م اه و ا ر ه نصب نكرديم...
پس مطمعن هستين كه اين تلويزيون ميتونـه بوسيله گردون درون جهت هاي مختلف دريافت داشته باشـه؟
برم يه نصاب ديگه بيارم؟
چه جوري ميتونيم اين تك جهته بودن را برداريم؟

MMDFullHD

02-03-2017, 18:11

البته من خودم از نصب سر درنميارم...مي پرسم بهتون ميگم...
البته تو اين خونـه جديد که تا بحال م اه و ا ر ه نصب نكرديم...
پس مطمعن هستين كه اين تلويزيون ميتونـه بوسيله گردون درون جهت هاي مختلف دريافت داشته باشـه؟
برم يه نصاب ديگه بيارم؟
چه جوري ميتونيم اين تك جهته بودن را برداريم؟

ی کار بلد بیـارید ببیند سر درون مـیاره.
من سرچ کردم تونستن بعضیـا چنیدن جهت رو نصب کنن رو سریـای رسیو ر دار الجی
ولی نظر بنده اینـه با ۲۰۰ تومن یـه رسی ور بگیرید کـه ی موقعه فشار بـه تلویزیون نیـاره و اینکه من خوندم فقط از dvbs2 پشتیـابنی مـیکنن این مدلا حالا نمـیدونم از dvbs۱ هم پشتیبانی مـیکنن فک کنم تو دریـافت کانال های غیر HD هم مشکل دار بشـه

shahram t

02-03-2017, 21:09

دي ش خونـه ما گردون هست.

مطمئنی این اقا نصاب بوده؟؟؟ما کـه نصاب نیستیم با گردون تنظیم کردیم همـه جهتها رو هم مـی گرفت.البته تلویزیون من سوخته چندین بار گفتم بازم مـیگم از داخلیش استفاده نکنید چون تلویزیونتون بـه فنا مـیره ارزششو نداره.

shahbab

02-03-2017, 22:04

با تشكر از شما...آقا دانيال نظري درون اين مورد ندارند؟

payam_x62

03-03-2017, 12:16

سلام دوستان،
سوال پرسیدمـی جواب نداد، راهی هست تنظیمات اولیـه کـه وقتی تلویزیون به منظور اولین بار روشن مـیکنی دوباره انجام بدم (نمـیخوام rest factory کنم).اگه راهی نیست اون تنطیمات اولیـه چیـا بودن کـه خودم انجام بدم!

yoosef8051

03-03-2017, 22:05

سلام. دوستانی مـیدونـه چرا بعد کالیبره تصاویر تلوزیون بعضی مواقع بـه حالت اولیـه بر مـیگرده.در واقع تمام زحماتت بـه فنا مـیره مجبوری دوباره بشینی دو ساعت با سیستم رنگ و کیفیت تصویر ور بری که تا به تنظیم دلخواهت برسی.حداقل مـیشد از تنظیماتی کـه انجام دادی بک مـیگرفتی خیلی خوب مـیشد ولی ظاهرا امکانش نیست

masy222

04-03-2017, 03:24

سلام دوستان،
سوال پرسیدمـی جواب نداد، راهی هست تنظیمات اولیـه کـه وقتی تلویزیون به منظور اولین بار روشن مـیکنی دوباره انجام بدم (نمـیخوام rest factory کنم).اگه راهی نیست اون تنطیمات اولیـه چیـا بودن کـه خودم انجام بدم!
سلام
روی کنترل یـه شکل چرخ دنده هست اونو بزن و بعد یکی از مدهای تصویر مثل Vivied یـا Standard رو انتخاب کن و بعد به منظور ریست ش مـیتونید بـه مسیر زیر برید:
All Settings-Picture-Picture Mode settings-Reset
واسه هرکدوم از مدهای تصویر مـیتونید این کار رو ید کـه به تنظیمات اولیـه اش برگرده
سئوالی بود درخدمتم

reza1348_rezareza

04-03-2017, 12:48

فکر کنم کثیفی پنل تو ذات همـه پنلهای ips هست ، حالا شاید کم و زیـاد داشته باشـه .
یکی از همکارام کـه یک مدل الجی قدیمـیتر با پنل IPS داره مـیگه این مشکلو نداره .البته مـیگه تو مدلهای دیگه الجی دیده.

AsAli411

04-03-2017, 12:55

دوستانی جواب نداد ؟!

AsAli411

04-03-2017, 12:59

سئوالم این بود کـه برای سرچ کانال چکار کنم ؟ :n13:

ضمناً مرتب کانال ها هم مصیبته !ی راه حل خوبی سراغ داره مبسوط راهنماییمون کنـه ما هم دعاش کنیم ؟! :n02:

payam_x62

04-03-2017, 15:31

سلام
روی کنترل یـه شکل چرخ دنده هست اونو بزن و بعد یکی از مدهای تصویر مثل Vivied یـا Standard رو انتخاب کن و بعد به منظور ریست ش مـیتونید بـه مسیر زیر برید:
All Settings-Picture-Picture Mode settings-Reset
واسه هرکدوم از مدهای تصویر مـیتونید این کار رو ید کـه به تنظیمات اولیـه اش برگرده
سئوالی بود درخدمتم

این به منظور ریست تنظیمات رنگه تلویزیون هست٬ من منظورم برگردوندن تنظیمات اولیـه تلویزیون مثل وقتی کـه برای اولین بار تلویزیون از کارتن خارج مـیکنی و روشن مـیکنی کـه لوگوی یـه پرنده مـیاد و زبان و کشور را انتخاب مـیکنی.

masy222

04-03-2017, 20:48

این به منظور ریست تنظیمات رنگه تلویزیون هست٬ من منظورم برگردوندن تنظیمات اولیـه تلویزیون مثل وقتی کـه برای اولین بار تلویزیون از کارتن خارج مـیکنی و روشن مـیکنی کـه لوگوی یـه پرنده مـیاد و زبان و کشور را انتخاب مـیکنی.
شما توی کامنت اولتون گفتی که

(نمـیخوام rest factory کنم)

حالا دقیقا مـیگی مـیخوام بـه تنظیمات اولیـه برگردم!
برای برگشتن بـه تنظیمات اولیـه حتما وارد منوی مخفی تلوزیون بشید کـه بهتره اگر احاطه کافی بـه این موضوع ندارید اصلا دنبالش نرید.
اون تنظیمات اولیـه مثل نصب ویندوز یـا هرنرم افزار دیگه ای یجور لایسنس اگریمنته و چیز خاص دیگه ای هم نداره.
اما اگر دوست دارید منطقه محل زندگی و زبان تکست و این چیزهاشو عوض کنید اون یـه راه دیگه داره.

masy222

04-03-2017, 21:11

سلام. دوستانی مـیدونـه چرا بعد کالیبره تصاویر تلوزیون بعضی مواقع بـه حالت اولیـه بر مـیگرده.در واقع تمام زحماتت بـه فنا مـیره مجبوری دوباره بشینی دو ساعت با سیستم رنگ و کیفیت تصویر ور بری که تا به تنظیم دلخواهت برسی.حداقل مـیشد از تنظیماتی کـه انجام دادی بک مـیگرفتی خیلی خوب مـیشد ولی ظاهرا امکانش نیست
این مشکل رو که تا الان بجز از شما ازی نشنیدم کـه داشته باشـه و نمـیدونم علتش چی مـیتونـه باشـه.
بک آپ کـه راحت مـیتونی از لیست کانالها و تنظیماتش بگیری.
برو تو منو-» Programmes-» گزینـه Copy Prohrammes-» اوکی کـه کردی تو صفحه بعد گزینـه TV to USB رو انتخاب کن و بری برگردوندن بک آپم از گزینـه پایینیش یعنی USB to TV استفاده کن.

سئوالم این بود کـه برای سرچ کانال چکار کنم ؟ :n13:
ضمناً مرتب کانال ها هم مصیبته !ی راه حل خوبی سراغ داره مبسوط راهنماییمون کنـه ما هم دعاش کنیم ؟! :n02:
سرچ کانال هم اول مـیری منو و بعد Programmes و بعد Programmes Tuning & Settings رو انتخاب کنید و در منوی بعد Programmes Mode رو انخاب و باید مشخص کنید کـه از آنتن هوایی مـیخواید استفاده کنید یـا آنتن چیز و بعد از تعیین مود تلوزیون برمـیگردید و از Auto Scan یـا Manual یکی رو انتخاب کنید و تمام.

masy222

04-03-2017, 21:18

یکی از همکارام کـه یک مدل الجی قدیمـیتر با پنل IPS داره مـیگه این مشکلو نداره .البته مـیگه تو مدلهای دیگه الجی دیده.
مشکل فقط مربوط بـه LG و پنلهای IPS نمـیشـه.
متاسفانـه این مشکل کـه بهش DSE هم مـیگن تقریبا درون تمام برندها حتی SONY با اون قیمتهای نجومـیش دیده مـیشـه و در تلوزیونـهایی کـه نوردهیشون بصورت Edge-LED هست شدیدتر از Direct-LEDها دیده مـیشـه.
شاید بشـه گفت بخاطر کنتراست پایینتر درون پنلهای IPS این مشکل بیشتر بچشم بیـاد.
مشکلاتی از قبیل همـین DES و Gray Uniformity و Black Uniformity و Local Dimming درون OLEDهای LG و سری KS سامسونگ یعنی مدلهای رده بالا و گرون قیمت تقریبا بـه صفر رسیده.
اما تو مدلهای مـیان رده و پایین رده یعنی مدلهای اقتصادی و ارزون همچنان بـه قوت خودش پابرجاست.
یـه ضرب المثل داریم کـه مـیگه هرچی پول بدی آش مـیخوری دقیقا درمورد این موضوع صدق مـیکنـه و نمـیشـه تلوزیون2تا3مـیلیونی رو با تلوزیون هم سایز اما5تا6مـیلیونی مقایسه کرد و از هردو انتظار تصویری یکسان داشت.

payam_x62

04-03-2017, 23:48

شما توی کامنت اولتون گفتی که

حالا دقیقا مـیگی مـیخوام بـه تنظیمات اولیـه برگردم!
برای برگشتن بـه تنظیمات اولیـه حتما وارد منوی مخفی تلوزیون بشید کـه بهتره اگر احاطه کافی بـه این موضوع ندارید اصلا دنبالش نرید.
اون تنظیمات اولیـه مثل نصب ویندوز یـا هرنرم افزار دیگه ای یجور لایسنس اگریمنته و چیز خاص دیگه ای هم نداره.
اما اگر دوست دارید منطقه محل زندگی و زبان تکست و این چیزهاشو عوض کنید اون یـه راه دیگه داره.

ممنون از راهنمایی ، خوب اگه چیز خاصی نیست منم مصر نیستم برم توی منوی مخفی، فقط یـه چیزی تنظیم کشور رواز توی general setting حتما تغییر ؟ درون مورد این منطقه و region تنظیمات کجا بزارم کـه هم update جدید بیـاد، هم کاربردی باشـه کـه بعدا مجبور نشم تغییرش بدم.

masy222

05-03-2017, 02:12

ممنون از راهنمایی ، خوب اگه چیز خاصی نیست منم مصر نیستم برم توی منوی مخفی، فقط یـه چیزی تنظیم کشور رواز توی general setting حتما تغییر ؟ درون مورد این منطقه و region تنظیمات کجا بزارم کـه هم update جدید بیـاد، هم کاربردی باشـه کـه بعدا مجبور نشم تغییرش بدم.
بله تنظیم کشور رو حتما بری تو منوی General بعد Location بعد LG Service Country رو روی ترکیـه بگذار ورید.
البته این رو دوستان دیگه بهش اشاره کرده بودند.
آپدیتهایی کـه برای ترکیـه مـیاد سریعتر و منظمتر نسبت بـه بقیـه جاهاست.
البته من خودم از سایت LG آپدیتش رو تو زمان دانلود رایگان :n02: دانلود کردم کـه حدود800مگ بود و بعد با USB نصب کردم.
آدرسشو براتون مـیذارم دوست داشتید مـیتونید استفاده کنید.راحتر و سریعتر از آپدیت از طریق خود اینترنته و با این قطعی های زیـاد اینترنت ایران شاید بشـه گفت مطمنترم هست.
اگه خواستی دانلود کنی فایلی کـه نوشته Software_File(Version_04.30.95).zip و حجمش حدود 867مگه اونو حتما دانلود کنی.
موفق باشی

mmnn95

05-03-2017, 15:45

برای مرتب کانال ها از برنامـه ChanSort استفاده کنید.
لیست کانال ها را بـه یو اس بی کپی کنید و پس از اصلاح درون کامپیوتر مجدد بـه تی وی بر گردونید

yoosef8051

05-03-2017, 15:47

سلام.امروز دوباره همـه تنظیمات رنگ تلوزیون بـه حالت اول برگشت ظاهرا یـه دکمـه ای یـا جفت دکمـه رو کـه فشار بدی تموم تنظیمات رنگ بـه حالت قبل برمـیگرده ،حقیقتش یـه دارم خیلی شیطونـه :n27:امروز فقط دیدم بـه یکی از دکمـه های کنترل دست زده کـه ییـهو همـه تنظیمات مثل اکو استاندارد و ... و حتی تنظیمات صدا برگشت بـه حالت اولیـه حالا خودم خیلی ور رفتم کـه که چه دکمـه ای رو زده آخرش چیزی دستگیرم نشد .البته مـیشـه بـه صورت جداگونـه تو مدها تنظیمات رو ریست کرد ولی این مورد رو واقعا نمـیدونم

payam_x62

05-03-2017, 16:09

بله تنظیم کشور رو حتما بری تو منوی General بعد Location بعد LG Service Country رو روی ترکیـه بگذار ورید.
البته این رو دوستان دیگه بهش اشاره کرده بودند.
آپدیتهایی کـه برای ترکیـه مـیاد سریعتر و منظمتر نسبت بـه بقیـه جاهاست.
البته من خودم از سایت LG آپدیتش رو تو زمان دانلود رایگان :n02: دانلود کردم کـه حدود800مگ بود و بعد با USB نصب کردم.
آدرسشو براتون مـیذارم دوست داشتید مـیتونید استفاده کنید.راحتر و سریعتر از آپدیت از طریق خود اینترنته و با این قطعی های زیـاد اینترنت ایران شاید بشـه گفت مطمنترم هست.
اگه خواستی دانلود کنی فایلی کـه نوشته Software_File(Version_04.30.95).zip و حجمش حدود 867مگه اونو حتما دانلود کنی.
موفق باشی

بسیـار عالی مسی جان ، من اینترنت پر سرعت مـیخوام بگیرم کـه توی مدت زمان کم بتونم آپدیت کنم چوت که تا حالا آپ نکردم آیـا آپدیت درون رنگ و کیفیت تصویر تاثیری داره ؟ دوم اینکه یـه نفر توی پست های قبلی مـیگفت آپدیت اخری کـه اومده کیفیت تصویرش یکمـی بدتر شده، شما راهنمایی کنین ، سوم اینکه هنوز رس یورش راه ننداختم گویـا خرابی زیـاد داشته یکمـی چشمم ترسید درون این مورد نظر شما چیـه استفاده کنم یـا یـه رس یور 4کی بخرم؟ ببخشید زیـاد سوال کردم.:n27:

masy222

06-03-2017, 21:28

برای مرتب کانال ها از برنامـه ChanSort استفاده کنید.
لیست کانال ها را بـه یو اس بی کپی کنید و پس از اصلاح درون کامپیوتر مجدد بـه تی وی بر گردونید
سلام
ممنون.راهنمایی خیلی خوبی بود.
امـیدوارم بقیـه هم تجربیـاتی کـه شبیـه شما دارند با بقیـه درمـیون بگذارند که تا بتونیم بیشتر و راحتر از تلوزیون استفاده کنیم.:V12::V12::V12:

masy222

06-03-2017, 22:01

سلام.امروز دوباره همـه تنظیمات رنگ تلوزیون بـه حالت اول برگشت ظاهرا یـه دکمـه ای یـا جفت دکمـه رو کـه فشار بدی تموم تنظیمات رنگ بـه حالت قبل برمـیگرده ،حقیقتش یـه دارم خیلی شیطونـه :n27:امروز فقط دیدم بـه یکی از دکمـه های کنترل دست زده کـه ییـهو همـه تنظیمات مثل اکو استاندارد و ... و حتی تنظیمات صدا برگشت بـه حالت اولیـه حالا خودم خیلی ور رفتم کـه که چه دکمـه ای رو زده آخرش چیزی دستگیرم نشد .البته مـیشـه بـه صورت جداگونـه تو مدها تنظیمات رو ریست کرد ولی این مورد رو واقعا نمـیدونم
سلام
:n08::n08::n08:
خدا حفظش کنـه فکر کنم کار خود خودشـه.
احتمالا حتما همونی باشـه کـه مـیگید یعنی دوتا دکمـه رو باهم فشار داده باشـه یـا موقع بازی رفته باشـه توی منو و ریستش کرده باشـه.

masy222

06-03-2017, 22:11

بسیـار عالی مسی جان ، من اینترنت پر سرعت مـیخوام بگیرم کـه توی مدت زمان کم بتونم آپدیت کنم چوت که تا حالا آپ نکردم آیـا آپدیت درون رنگ و کیفیت تصویر تاثیری داره ؟ دوم اینکه یـه نفر توی پست های قبلی مـیگفت آپدیت اخری کـه اومده کیفیت تصویرش یکمـی بدتر شده، شما راهنمایی کنین ، سوم اینکه هنوز رس یورش راه ننداختم گویـا خرابی زیـاد داشته یکمـی چشمم ترسید درون این مورد نظر شما چیـه استفاده کنم یـا یـه رس یور 4کی بخرم؟ ببخشید زیـاد سوال کردم.:n27:
سلام
از اینترنت گوشی هم مـیتونی استفاده کنی.بذار روی حالت هات اسپات و اینترنت رو با تلوزیون بـه اشتراک بگذار.:n02:
متوجه تفاوتی نشدم بجز جابجا شدن جا و شکل گراقیک ولوم.که بجای اون گردی کـه وسط هست بصورت عمودی دراومده و به سمت راست تصویر مـیره کـه شخصا این رو ببشتر دوست دارم و ترجیح مـیدم.اما این کـه روی کیفیت تصویر تاثیر منفی یـا مثبی گذاشته باشـه من متوجه نشدم.
از گیرنده DVBsش سعی کنید استفاده نکنید.مشکلی کـه برای حداقل3-4نفر که تا الان از همـین گیرنده پیش اومده و هزینـه روی دستمون گذاشته.
درمورد گیرنده4K هم اگه توی سایتهای مربوطه یـه نگاهی ید کلا روی ایران بین3تا6شبکه4Kبیشتر وجود نداره(البته اگه گردون داشته باشید و همـه جهتا رو بتونید بگیرید).پس اصلا ارزش این رو نداره کـه بخواید حدود1تومن هزینـه کنید و یـه گیرنده4K بگیرید.هنوز وقتش نشده حتما صبر کرد که تا این تکنولوژی پیشرفته تر و همـه بگیر بشـه که تا قیمت تمام شده اش پایین بیـاد و البته شبکه هاش زیـاد بشند نـه اینکه به منظور 3تاشبکه بخواهید 1تومن پول گیرنده4K بدید.
توصیـه مـیکنم حتما نظرات قبلی کـه دوستان از ابتدای این تاپیک زحمت کشیدند و گذاشتند بخونید.مطالب و آموزشـهای خوبی بینشون مـیشـه پیدا کرد.شخصا همـه نظرات رو خوندم و با استفاده از نظرات بقیـه خیلی چیزها یـاد گرفتم.دم همشون گرم.

payam_x62

11-03-2017, 03:33

سلام دوستان،
من یـه مشکلی پیدا کردم به منظور کالیبره این تلویزیون، توی picture mode به منظور تنظیم رنگ white balance غیر فعال شده و نمـیتونم وارد این قسمت بشم، لطفا راهنمایی کنید.

hi4tech

12-03-2017, 12:33

سلام
از اینترنت گوشی هم مـیتونی استفاده کنی.بذار روی حالت هات اسپات و اینترنت رو با تلوزیون بـه اشتراک بگذار.:n02:
متوجه تفاوتی نشدم بجز جابجا شدن جا و شکل گراقیک ولوم.که بجای اون گردی کـه وسط هست بصورت عمودی دراومده و به سمت راست تصویر مـیره کـه شخصا این رو ببشتر دوست دارم و ترجیح مـیدم.اما این کـه روی کیفیت تصویر تاثیر منفی یـا مثبی گذاشته باشـه من متوجه نشدم.
از گیرنده DVBsش سعی کنید استفاده نکنید.مشکلی کـه برای حداقل3-4نفر که تا الان از همـین گیرنده پیش اومده و هزینـه روی دستمون گذاشته.
درمورد گیرنده4K هم اگه توی سایتهای مربوطه یـه نگاهی ید کلا روی ایران بین3تا6شبکه4Kبیشتر وجود نداره(البته اگه گردون داشته باشید و همـه جهتا رو بتونید بگیرید).پس اصلا ارزش این رو نداره کـه بخواید حدود1تومن هزینـه کنید و یـه گیرنده4K بگیرید.هنوز وقتش نشده حتما صبر کرد که تا این تکنولوژی پیشرفته تر و همـه بگیر بشـه که تا قیمت تمام شده اش پایین بیـاد و البته شبکه هاش زیـاد بشند نـه اینکه به منظور 3تاشبکه بخواهید 1تومن پول گیرنده4K بدید.
توصیـه مـیکنم حتما نظرات قبلی کـه دوستان از ابتدای این تاپیک زحمت کشیدند و گذاشتند بخونید.مطالب و آموزشـهای خوبی بینشون مـیشـه پیدا کرد.شخصا همـه نظرات رو خوندم و با استفاده از نظرات بقیـه خیلی چیزها یـاد گرفتم.دم همشون گرم.

سلام دوست عزیز
من فک نمـیکنم درون صورت استفاده صحیح از DVBS مشکلی واسه کل سیستم بوجود بیـاد من بعد راهنمایی گرفتن از دوستان واسه نحوه کانال یـابی ر...س...ی..و..ر درون همـین تاپیک درون عرض یک ساعت کانال یـابی کردم و الان نزدیک 4 ماهه دارم استفاده مـیکنم و هیچ مشکلیم نداره مشکل ازونجا شروع مـیشـه کـه بعضی از دوستان بـه خاطر کنجکاوی بیش از حد بیش از اندازه با تی وی و تنظیماتش ور مـیرن و ساعتها تنظیماتو دستکاری مـیکنن کـه در این صورت درصد آسیب دیدن برد چه نرم افزاری چه سخت افزاری بالا مـیره اتصال مکرر کابل های انتن گیرنده دیجیتال و DVBS حتی کابلهای HDMI احتمال اتصال کوتاه رو بالا مـیبره و ممکنـه باعث اسیب رسوندن بـه برد بشـه بعد شما طرز استفاده اصولی از دستگاه رو بـه بقیـه بگین نـه اینکه مدام از بقیـه بخواین از یـه قابلیتی کـه خود کمپانی رو دستگاهش قطعا با دانش و علمـی کـه بیشتر از ما هست گذاشته استفاده نکنیم

hagijoon

12-03-2017, 13:26

سلام دوستان سری جدید تلویزیونـهای الترا اچ دی یعنی ادامـه نسل همـین مدل داره مـیاد الان تو امریکا و اروپا بـه بازار اومده سری جدید با نامـهای sj8000 و sj8500 و sj9500 با قابلیت کیفیت تصویر نانوسل و web os3.5 با ورودی ۴ اچ دی ام ای و ۳ یو اس بی طراحی پایـه و بدنـه شبیـه مدل قبلی هستش ولی کمـی از ضخامت کمترشده و حاشیـه پنل هم کمتر شده و زیباتر درون حال حاضر مدل sj9500 فقط ۶۵ اینچ موجود هستش ولی sj8500 درون سایزهای ۴۹و۵۵و۶۵ موجود هستش خروجی صدای این مدل ۴۰ وات همانند مدل قبلی خودش هارمان کاردن هستش هر سه مدل بدون قابلبت سه بعدی هستند و در حال حاضر بدون ر س ی ور عرضه مـیشن دکمـه های نتفلیو ... روی کنترل جادویی بـه صورت جداگونـه همانند دیگر برندها تعبیـه شده و چندین چند قابلیت جدید همراه با webos3.5 اضافه شده مانند انتخاب مـیانبر توسط با انتخاب شماره های روی کنترل و قابلیت ضبط انتخابی ار روی تصویر درون حال پخش و... فکر کنم که تا یکی دو ماه دیگه شاید زودتر وارد بازار بانـه بشـه دوستانیکه قصد خرید این مدل رو دارن کمـی صبر کنن و مدل جدید رو نیز بررسی کنن منکه خودم منتظر این مدل هستم ال جی کـه خودش خیلی درون مورد کیفیت تصویر این مدل ها داره تبلیغ مـیکنـه خدا کنـه کیفیت تصویرش از مدل قبلیش بالاتر باشـه .

mahdisanishani

12-03-2017, 21:53

سلام دوستان .م روی صفحه نمایش چند که تا خط انداخته ایـا راهی هست بشـه برطرفش کرد .ممنونم

payam_x62

12-03-2017, 23:10

سلام دوستان .م روی صفحه نمایش چند که تا خط انداخته ایـا راهی هست بشـه برطرفش کرد .ممنونم

سلام، که تا جایی کـه من مـیدونم خط و خش های کـه با اجسام نوک تیز یـاتوسط برخورد اجسام سخت ایجاد شده باشد برگشت پذیر نیستند، تنـها کاری کـه مـیشـه کرد اینکه از برخوردهای بیشتر جلوگیری کنید.

masuods70

13-03-2017, 00:37

.........................................

masuods70

13-03-2017, 00:39

سلام دوستان سری جدید تلویزیونـهای الترا اچ دی یعنی ادامـه نسل همـین مدل داره مـیاد الان تو امریکا و اروپا بـه بازار اومده سری جدید با نامـهای sj8000 و sj8500 و sj9500 با قابلیت کیفیت تصویر نانوسل و web os3.5 با ورودی ۴ اچ دی ام ای و ۳ یو اس بی طراحی پایـه و بدنـه شبیـه مدل قبلی هستش ولی کمـی از ضخامت کمترشده و حاشیـه پنل هم کمتر شده و زیباتر درون حال حاضر مدل sj9500 فقط ۶۵ اینچ موجود هستش ولی sj8500 درون سایزهای ۴۹و۵۵و۶۵ موجود هستش خروجی صدای این مدل ۴۰ وات همانند مدل قبلی خودش هارمان کاردن هستش هر سه مدل بدون قابلبت سه بعدی هستند و در حال حاضر بدون ر س ی ور عرضه مـیشن دکمـه های نتفلیو ... روی کنترل جادویی بـه صورت جداگونـه همانند دیگر برندها تعبیـه شده و چندین چند قابلیت جدید همراه با webos3.5 اضافه شده مانند انتخاب مـیانبر توسط با انتخاب شماره های روی کنترل و قابلیت ضبط انتخابی ار روی تصویر درون حال پخش و... فکر کنم که تا یکی دو ماه دیگه شاید زودتر وارد بازار بانـه بشـه دوستانیکه قصد خرید این مدل رو دارن کمـی صبر کنن و مدل جدید رو نیز بررسی کنن منکه خودم منتظر این مدل هستم ال جی کـه خودش خیلی درون مورد کیفیت تصویر این مدل ها داره تبلیغ مـیکنـه خدا کنـه کیفیت تصویرش از مدل قبلیش بالاتر باشـه .
ممنون بابت توضیح منم چندخط اضافه مـیکنم:
این فناوری نانوسل کـه توسط رقبا با نام تلوزیون های کوانتومـی نیز نام گذاری شده از صفحه بسیـار نازکی متشکل از ذرات کریستال شیشـه بجای صفحه پلاستیکی نیمـه مات به منظور ایجاد نور بعد زمـینـه استفاده مـیکنـه بـه همـین جهت مـیزان نور منتشره درون پس زمـینـه از مـیزان نور صفخات نمایش تلوزیونـهای LED معمولی بیشتر و ضخامت بسیـار باریک این صفحات امکان تولید پنل های بسیـار باریکتر و سبک تر رو فراهم مـیکنـه
شاین ذکر هست در این فناوری همچنان مشکل فرار نور یـا همون نشت نور کـه از مشکلات فناوریـهای متکی بـه نور بعد زمـینـه هستند هنوز هم وجود داره .
بنابر این کیفیت کنتراست و تصویر این تلوزیونـها با تلوزیونـهای با فناوری OLED قابل مقایسه نیست اما با توجه بـه قیمت تمام شده بسیـار ارزانتر هست.

payam_x62

13-03-2017, 23:38

دوستان، این داستان غیر فعال شدن وایت بلانس چیـه،ی برخورد کرده با این مشکل، بعد از اینکه ما هو اره دستگاه راه اندازی شد توسط نصاب، خواستم از روی سایت rtings کالیبره کنم تلویزیون روی dark room دیدم وایت بالانسم خاموش شده , خیلی رو مخمـهی مـیدونـه علت چیـه، من چیکار حتما کنم :n34:
بنظر شما بـه نمایندگی های ال جی زنگ ب، چه داستانی شده این:n03:

masy222

14-03-2017, 05:02

سلام دوست عزیز
من فک نمـیکنم درون صورت استفاده صحیح از DVBS مشکلی واسه کل سیستم بوجود بیـاد من بعد راهنمایی گرفتن از دوستان واسه نحوه کانال یـابی ر...س...ی..و..ر درون همـین تاپیک درون عرض یک ساعت کانال یـابی کردم و الان نزدیک 4 ماهه دارم استفاده مـیکنم و هیچ مشکلیم نداره مشکل ازونجا شروع مـیشـه کـه بعضی از دوستان بـه خاطر کنجکاوی بیش از حد بیش از اندازه با تی وی و تنظیماتش ور مـیرن و ساعتها تنظیماتو دستکاری مـیکنن کـه در این صورت درصد آسیب دیدن برد چه نرم افزاری چه سخت افزاری بالا مـیره اتصال مکرر کابل های انتن گیرنده دیجیتال و DVBS حتی کابلهای HDMI احتمال اتصال کوتاه رو بالا مـیبره و ممکنـه باعث اسیب رسوندن بـه برد بشـه بعد شما طرز استفاده اصولی از دستگاه رو بـه بقیـه بگین نـه اینکه مدام از بقیـه بخواین از یـه قابلیتی کـه خود کمپانی رو دستگاهش قطعا با دانش و علمـی کـه بیشتر از ما هست گذاشته استفاده نکنیم
سلام دوست عزیز
شاید مشکل ناشی از اتصال کوتاه یـا هرچیز دیگه ای باشـه اما توی همـین تاپیک که تا الان فکر کنم3یـا4مورد این مشکل گزارش شده کـه آمار کمـی نیست.
توصیـه و تاکید من هم به منظور این بود کـه دوستان گرفتار مشکلی کـه ما شدیم نشند و بقیـه اش بخودشون بستگی داره.
من موقع چیدن کانال کـه قاعدتا کار شاق و بزرگی به منظور یک دستگاه با پردازنده4هسته ای نباید باشـه با مشکل روبرو شدم کـه متاسفانـه بـه هرعلتی حالا یـا نقص درون طراحی یـا ضعف درون سخت افزار یـا نقص درون نصب و اتصالات این مشکل پیش اومد.
من هم مثل شما فکر مـیکردم کـه این طراحی یک شرکت بزرگه کـه طراحانش دانش و تخصصشون از ما خیلی بیشتره و فکر همـه جا رو د اما فراموش کردم کـه همـین طراحان بزرگم مـیتونند توی طراحیشون دچار اشتباه بشند مثل شرکت بی.ام.و و هوندا و تویوتا(که مجبور بـه فراخوان و جمع آوری محصولات و جایگزینی آنـها د)و یـا همـین شرکت LG.
گوشی LG G4 پرچمدار سال2015 این کمپانی کـه بدون هیچ دلیلی و بصورت ناگهانی دچار مشکل Bootloop مـیشد و دقیقا شرایطی شبیـه همـین UH850 براش پیش مـیومد یعنی بعد از روشن شدن روی آرم LG گیر مـیکرد و باید برد گوشی عوض مـیشد.
به هرحال شما و دیگران مختارید کـه از وسیله اتون بـه هرشکل و روشی کـه دوست دارید استفاده کنید و باور بفرمایید استفاده یـا ن دوستان هیچ سود یـا ضرری به منظور من نداره.
موفق باشید.

پ.ن:
مثالهایی درمورد وجود نقص درون طراحی از طرف کمپانیـهای معتبر و بزرگ دنیـا:
اعتراف شرکت LG بـه مشکل سخت افزاری درون پرچمدار سال 2015 خود LG G4 ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])
عذرخواهی مدیر عامل TOYOTA از مشتریـانش بخاطر نقص درون برخی از مدلهای تویوتا ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])
فراخوان و لیست BMW به منظور مدلهای دارای نقص خود ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])
فراخوان Honda به منظور بازبینی و رفع مشکلات ایمنی مدل اودیسه این شرکت ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])

سامان سروی

14-03-2017, 09:04

دوستان سلام
من توی فروشگاه این تلویزیون رو کنار تلویزیون دیگه دیدم رنگ کلی صفحه نمایش مایل بـه زرد بود
مثلا رنگ های سفید رو کرم رنگ نشون مـی داد کـه به نظرم ناشی کیفیت پایین صفحه نمایش بود از دوستانی کـه این تی وی رو دارن مـی خوام یع نظر راجع بـه این مشکل بدن
مورد بعدی کـه مـی خوام بدونم اینـه کـه قسمتی کـه سنسور نور قرار گرفته (زیر آرم ال جی)با توجه بـه به رنگ نقره ای این قسمت بـه نظر مـی رسه باعث اختلال درون کار سنسور نور بشـه از دوستان خواهشمندم این مورد رو چک کنن تی وی رو روی صرفه جویی درون مصرف انرژی بگذارند ببینند مـیتونـه خودش رو با نور محیط هماهنگ کنـه

danial4

14-03-2017, 10:27

دوستان سلام
من توی فروشگاه این تلویزیون رو کنار تلویزیون دیگه دیدم رنگ کلی صفحه نمایش مایل بـه زرد بود
مثلا رنگ های سفید رو کرم رنگ نشون مـی داد کـه به نظرم ناشی کیفیت پایین صفحه نمایش بود از دوستانی کـه این تی وی رو دارن مـی خوام یع نظر راجع بـه این مشکل بدن
مورد بعدی کـه مـی خوام بدونم اینـه کـه قسمتی کـه سنسور نور قرار گرفته (زیر آرم ال جی)با توجه بـه به رنگ نقره ای این قسمت بـه نظر مـی رسه باعث اختلال درون کار سنسور نور بشـه از دوستان خواهشمندم این مورد رو چک کنن تی وی رو روی صرفه جویی درون مصرف انرژی بگذارند ببینند مـیتونـه خودش رو با نور محیط هماهنگ کنـه
دوست عزیز اتفاقا رنگ سفید این مدل خیلی خوبه و مطمئن باشید تنظیمات اون تلویزیون کـه شما دیدید درست نبوده و رنگ سفید بقول شما بـه زردی مـیزده .

payam_x62

14-03-2017, 16:40

سلام، دوستانی کـه این تلویزیون دارن از گزینـه picture mode setting>expert control<WHITE BALANCE برید نگاه کنید فعاله وایت بالانس البته حتما روی حالت EXPERT DARK ROOM باشید؟

shahram t

14-03-2017, 23:08

سلام دوست عزیز

داداش یـه جور مـیگی استفاده صحیح و ...... انگار مـیخوای موشک هوا کنی دیگه استفاده گیرنده داخلی طرز خاصی نداره کـه شما بلد باشین و دیگران نابلد اکثر دوستان و من جمله خود من هنگام سرچ این اتفاق واسمون افتاده مـیشـه بگید چطور حتما سرچ کرد؟؟!!پس مشکل از خود تلویزیون نـه کاربران درون ضمن مگهی بیکاره ساعتها با منوها ور بره مگه چی داره کـه بشـه ساعتها باهاش ور رفت.لطفا طرفداری کورکورانـه از این برند نکنید مسلما این مدل مشکل داره چون من کاملا درون جریـان کار هستم.

payam_x62

15-03-2017, 02:11

دوستان، بالاخره فهمـیدم چرا وایت بالانس غیر فعال شده، cinema mode و motion eye care حتما خاموش باشـه، درون غیر این صورت وایت بالانس غیر فعال مـیشـه و نمـیتونین وارد تنظیمات به منظور کالیبره تلویزیون بشید.

danial4

15-03-2017, 09:43

دوستان، بالاخره فهمـیدم چرا وایت بالانس غیر فعال شده، cinema mode و motion eye care حتما خاموش باشـه، درون غیر این صورت وایت بالانس غیر فعال مـیشـه و نمـیتونین وارد تنظیمات به منظور کالیبره تلویزیون بشید.
با توجه بـه اینکه بالاخره موفق شدید بـه تنظیمات وایت بالانس دسترسی پیدا کنید آیـا تاثیری تو کالیبره و در نتیجه تصویر بهتر داشت یـا نـه ؟

mahdisanishani

15-03-2017, 13:14

با سلام خدمت دوستان عزیز. این تلویزون درون تاریکی اتاق روی صفحه حاله سفید متحریک مـی اندازه .آیـا راهی به منظور رفع یـا کم این حالت وجود داره ؟ ممنونم

payam_x62

15-03-2017, 18:43

با توجه بـه اینکه بالاخره موفق شدید بـه تنظیمات وایت بالانس دسترسی پیدا کنید آیـا تاثیری تو کالیبره و در نتیجه تصویر بهتر داشت یـا نـه ؟
یـه چند روز زمان لازم دارم که تا همـه تست هارو انجام بدم، درون اولین فرصت نتیجه رو اعلام مـیکنم:n02:

سامان سروی

15-03-2017, 19:09

سلام دوستان
من این مدل رو مـی خوام بخرم از دوستان خواهشمندم سنسور نور رو امتحان کنن ببینن کارکردش چطورا
برای فعال شدن سنسور نور حالت تصویر eco رو انتخاب کنن و power saving یـا صرفه جویی درون مصرف انرژی رو فعال کنن
حالا درون طول روز و شب تلویزیکن حتما قادر باشـه بـه صورت خودکار خودش رو با نور محیط هماهنگ کنـه
دقت کنین سنسور نور زیر آرم ال جی قرار گرفته و با توجه بـه نقره ای بودن این قسمت بـه نظرم حالت آیینـه عمل کرده و نمـیزاره نور محیط بـه سنسور برسه
خواهشا دوستان این مورد رو امتحان کنن و بهم درون مورد عملکرد این قسمت اطلاع بدن

mahdisanishani

16-03-2017, 23:38

سلام خدمت دوستان .ایـا محافظ صفحه کـه دو بازار هست باعث نمـیشـه کیفیت تصویر کم بشـه؟

masuods70

18-03-2017, 04:17

با سلام خدمت دوستان عزیز. این تلویزون درون تاریکی اتاق روی صفحه حاله سفید متحریک مـی اندازه .آیـا راهی به منظور رفع یـا کم این حالت وجود داره ؟ ممنونم

سلام با تغییر مـیزان Local Dimming تو تنظیمات تصویر که تا حدی بهبود پیدا مـیکنـه وضعیت

reza1348_rezareza

18-03-2017, 10:02

سلام خدمت دوستان .ایـا محافظ صفحه کـه دو بازار هست باعث نمـیشـه کیفیت تصویر کم بشـه؟
قطعا تاثیر مـیزاره من خودم دارم حداقل اشکالش اینـه کـه مانند یک آیینـه عمل مـیکنـه و بخشی از تصویر محل تو پنل دیده مـیشـه!
شاید برا من جنس عالی نیست ولی یک نکته هم اینـه کـه اگه استاندارد بود شرکتهای سازنده led هم اونارو تولید مـی.

payam_x62

20-03-2017, 11:06

سلام دوستان، سال نو پیشاپیش مبارک
چند مورد هست کـه من درمورد این تلویزیون فهمـیدم
1.کالیبراسیون تلویریون و تنظیمات وایت بالانس کـه بیشتر درون تصاویر 4k با محتوای hdr هستند خودشو نشون مـیده و در تصاویر sd و hd معمولی ماه و اره کـه محتوای hdr ندارندمحسوس نیست.
2. دیروز من به منظور اولین بار تلویزیون update کردم بـه ورژن 4.3.65 تصویر تلویزیون بطور محسوسی بهتر شد بخصوص از نظر رنگها کـه بنظرم پویـاتر شدند و upscaling تصاویر بـه sd و hd بـه 4k, هنوز update دوم انجام ندادم.
3سومـین مطلبی من فهمـیدم و برام خیلی جالب بود درمورد کیفیت ساخت پنلهای ips درون مقابل va هست کـه یـه لینکی از youtube مگذارم و ترجیح مـیدم خودتون نگاه کنید و نظر بدید this HTML class. Value is [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]
سال خوبی داشته باشید.

aheste87

24-03-2017, 04:22

سلام دوستان عزیز مسئله نشت نور درون دو طرف پایین مربوط بـه مـیدان مغتاطیسی آهنرباهای بلندگوهای تلوزیون مـی باشند و چیز خاصی نیست.

aheste87

24-03-2017, 04:32

سلام دوستان عزیز مسئله نشت نور درون دو طرف پایین مربوط بـه مـیدان مغتاطیسی آهنرباهای بلندگوهای تلوزیون مـی باشند و چیز خاصی نیست.

amirrezan95

24-03-2017, 11:52

سلام
سال نو مبارک
دوستان دنبال تلویزیون 40 یـا 43 اینچ که تا دومـیلیون هستم.
این مدل کـه 43 اینچ نداره،مدل 43 اینچ Uh750 چطور هست و اینکه مدل های 2017 سایز 43 دارند و کی مـیان؟کیفیت تصویر بالاتر از مدل های 2016 دارند یـا زیـاد تفاوتی نیست؟

solsoln

24-03-2017, 19:20

با سلام
اول از همـه دوستانی کـه این تاپیک ایجاد د و تجربیـاتشون را اشتراک گذاشتند متشکرم
من از روی مشخصات این تلوزیون علاقه مند شده بودم این مدل را خریداری کنم کـه با خواندن تجربیـات شما متوجه شدم LG درون محصولاتش از تبلیغات اغراق آمـیز استفاده مـی کنـه. قبلا هم این اتفاق برام افتاد یـه مدل سینما 9.1 کانال خربدم کـه در عمل فقط 4 که تا اسپیکر روبه بالا داره و همون 5.1 هستش. حتی 7.1 را هم پشتیبانی نمـیکنـه.
کسی از دوستان مدلی جایزین
LG UH850
مـیتونـه معرفی کنـه ؟
3D مـهم نیست ولی کنتراست قابل قبول و 4K بودن برام مـهمـه.
من از سایت های بانـه تلوزیون 55KU7350 را دیدم فکر مـیکنم مشابه مدل 55KU7975 داخلی باشـه رفتم نمایندگی سامسونگ از نزدیک ببینمش ولی واقعا تصویرش خیلی از سری 6 و سری های 2015 ضعیف تر بود اصلا کنتراست قابل قبولی نداشت و دیدم سامسونگ هم مثل ال جی قابلیت های غیر واقعی زیـاد نشون مـیده

جایگزینش مدل 55js7200 پیدا کردم کـه ادعا مـیکنـه SUHD و Quantom dot هستش ولی بجز سامسونگ آفریقا کـه فکر مـیکنم محصول مصر باشـه دیگه نتونستم اطلاعاتی ازش پیدا کنمـی از دوستان هستش کـه تصویر این مدل را دیده باشـه یـا تاپیکی هست کـه بشـه از خریدارانش م گرفت؟

saeedsh7j

24-03-2017, 20:58

با سلام
اول از همـه دوستانی کـه این تاپیک ایجاد د و تجربیـاتشون را اشتراک گذاشتند متشکرم
من از روی مشخصات این تلوزیون علاقه مند شده بودم این مدل را خریداری کنم کـه با خواندن تجربیـات شما متوجه شدم LG درون محصولاتش از تبلیغات اغراق آمـیز استفاده مـی کنـه. قبلا هم این اتفاق برام افتاد یـه مدل سینما 9.1 کانال خربدم کـه در عمل فقط 4 که تا اسپیکر روبه بالا داره و همون 5.1 هستش. حتی 7.1 را هم پشتیبانی نمـیکنـه.
کسی از دوستان مدلی جایزین
LG UH850
مـیتونـه معرفی کنـه ؟
3D مـهم نیست ولی کنتراست قابل قبول و 4K بودن برام مـهمـه.
من از سایت های بانـه تلوزیون 55KU7350 را دیدم فکر مـیکنم مشابه مدل 55KU7975 داخلی باشـه رفتم نمایندگی سامسونگ از نزدیک ببینمش ولی واقعا تصویرش خیلی از سری 6 و سری های 2015 ضعیف تر بود اصلا کنتراست قابل قبولی نداشت و دیدم سامسونگ هم مثل ال جی قابلیت های غیر واقعی زیـاد نشون مـیده

جایگزینش مدل 55js7200 پیدا کردم کـه ادعا مـیکنـه SUHD و Quantom dot هستش ولی بجز سامسونگ آفریقا کـه فکر مـیکنم محصول مصر باشـه دیگه نتونستم اطلاعاتی ازش پیدا کنمـی از دوستان هستش کـه تصویر این مدل را دیده باشـه یـا تاپیکی هست کـه بشـه از خریدارانش م گرفت؟
من uh850 دارم. خدایی از همـه چیزش راضیم. الانم اگه بـه عقب برگردم بازم همـینو مـیخرم. تنـها موردی کـه یـه خورده اذیت مـیکنـه. کثیفی پنل تو فوتباله کـه زیـاد مـهم نیست

solsoln

24-03-2017, 23:15

من uh850 دارم. خدایی از همـه چیزش راضیم. الانم اگه بـه عقب برگردم بازم همـینو مـیخرم. تنـها موردی کـه یـه خورده اذیت مـیکنـه. کثیفی پنل تو فوتباله کـه زیـاد مـهم نیست

در امکانات و عالی بودن این تلوزیون تسبت بـه قسمتش شکی نیست من نظر کاربران سایت آمازون را هم خواندم اونجا انقدر بـه حقوق مصرف کننده اهمـیت مـیدن کـه افرادی مشکل نشت نور داشتند یـا تلوزیون را براشون عوض و یـاپس فرستادن راستش با دیدن عهای نشت نور کـه احتمال اینکه بگیرم اشکال داشته باشـه زیـاده و اینکه با توجه بـه این کـه این تلوزیون بانـه گارانتی پشتیـانی نداره درست و حسابی نداره 3تا از کاربرای سایت مشکل فنی پیدا نسبت بـه خریدش دلسرد شدم .
الان دارم درون مورد سری 7 سامسونگ تحقیق مـیکنم مدل سام سرویسش کـه افتضاح بود علاوه بر کنتراست کم درون فیلم کیفیت خفن خودش کـه دمو گذاشته بود درون تصاویر پر تحرکش تصویر لرزش داشت. یجا خوندم کـه این سری 7 ها همون سری 6 بـه اسم 7 دارن مـیفروشن ، تلوزیون full HD سری 6 2 برابرش کیفیت داشت
مدل جهانیش درون بررسی های سایت ها بدک نبوده ولی تصویرشو ندیدم.مدل 55js7200 از نظر مشخصات و قیمت درون حد ال جی هستش

ویرایش :
طبق آخرین بررسی هایی کـه انجام دادم 55js7200 هم مثل ال جی پنل IPS دارد و از نظر کیفیت تصویر فقط کمـی از ال جی بهتر هستش کـه به دلیل پنل 10بیت و کنتراست کمـی بهترشـه ولی یک مشکل اساسی داره اونم پنل 50Hz هستش و از حالت تصویر 24 فریم هم پشتیبانی نمـیکنـه . درون کل یک بازی فوتبال را کـه در ویدیویی از از این تلوزیون دیدم مشکل بهم ریختگی و لرزش تصویر یـه قول شما کثیفی تصویر درش بخاطر سرعت رفرش پایینش بسیـار زیـاد بود. درون کل ال جی انگار خیلی بهتر هستش.

hagijoon

25-03-2017, 03:31

در امکانات و عالی بودن این تلوزیون تسبت بـه قسمتش شکی نیست من نظر کاربران سایت آمازون را هم خواندم اونجا انقدر بـه حقوق مصرف کننده اهمـیت مـیدن کـه افرادی مشکل نشت نور داشتند یـا تلوزیون را براشون عوض و یـاپس فرستادن راستش با دیدن عهای نشت نور کـه احتمال اینکه بگیرم اشکال داشته باشـه زیـاده و اینکه با توجه بـه این کـه این تلوزیون بانـه گارانتی پشتیـانی نداره درست و حسابی نداره 3تا از کاربرای سایت مشکل فنی پیدا نسبت بـه خریدش دلسرد شدم .
الان دارم درون مورد سری 7 سامسونگ تحقیق مـیکنم مدل سام سرویسش کـه افتضاح بود علاوه بر کنتراست کم درون فیلم کیفیت خفن خودش کـه دمو گذاشته بود درون تصاویر پر تحرکش تصویر لرزش داشت. یجا خوندم کـه این سری 7 ها همون سری 6 بـه اسم 7 دارن مـیفروشن ، تلوزیون full HD سری 6 2 برابرش کیفیت داشت
مدل جهانیش درون بررسی های سایت ها بدک نبوده ولی تصویرشو ندیدم.مدل 55js7200 از نظر مشخصات و قیمت درون حد ال جی هستش

ویرایش :
طبق آخرین بررسی هایی کـه انجام دادم 55js7200 هم مثل ال جی پنل IPS دارد و از نظر کیفیت تصویر فقط کمـی از ال جی بهتر هستش کـه به دلیل پنل 10بیت و کنتراست کمـی بهترشـه ولی یک مشکل اساسی داره اونم پنل 50Hz هستش و از حالت تصویر 24 فریم هم پشتیبانی نمـیکنـه . درون کل یک بازی فوتبال را کـه در ویدیویی از از این تلوزیون دیدم مشکل بهم ریختگی و لرزش تصویر یـه قول شما کثیفی تصویر درش بخاطر سرعت رفرش پایینش بسیـار زیـاد بود. درون کل ال جی انگار خیلی بهتر هستش.

سلام دوست عزیز درون محصولات سامسونگ فقط دو مدل رده بالاش خوب هستن ks9000 و ks8500 بقیـه اصلا کیفیت قابل قبولی ندارن درون مورد این مدل هم همـینطور کـه بنده و دیگر دوستان گفتن امکانات فوق العاده ای بـه نسبت قیمتش داره و کیفیت صدای عالی ولی کیفیت تصویر درون کانالهای اس دی بـه نسبت مدلهای قبل ال جی اصلا خوب نیست تو کانالهای فول اچ دی متوسط و در کانالهای 4k عالی هستش مشکل نشت نور داره و در اتاق تاریک کاملا مشخصه ولی درون روز مشخص نمـیشـه و مشکل کثیفی پنلش تو تماشای فوتبال کاملا مشخصه و واسه ادمـهایی مثل خودم کـه جزییـات تصویر براشون مـهمـه اصلا قابل تحمل نیست ولی شاید واسه دیگران یـا به منظور افرادی کـه به تماشای فوتبال علاقه ای ندارن زیـاد مـهم نباشـه خلاصه بنده کـه به خاطر همـین موضوع فروختمش و منتظر ورود مدل جدیدش sj8500 بـه بازار بانـه هستم با تکنولوژی نانوسل کـه به قول خود ال جی کیفیت تصویر ارتقا پیدا کرده سه بعدیش حذف شده و ر س ی ور داخلی هم نداره ولی کیفیت صداش دقیقا مثل مدل قبلیش ۴۰ وات و عالی هستش گزینـه بعد اون اگر کیفیت تصویرش خوب نبود uf950 هستش و ...

elesaeid

26-03-2017, 00:02

سلام.سال نو مبارک. بعد از یـه غیبت کبری خدمت رسیدم.عرض کنم بـه حضورتون تعطیلات عید فرصت مناسبی به منظور باز تلویزیونم بود.خلاصه همونطور کـه انتظار مـی رفت پنلش Super MVA بود ساخته ی innolux. البته درون چین اسمبل شد ولی اینولویک برند کاملا تایوانی هست و بـه وفور درون محصولات پاناسونیـامسونگ و حتی برخی از مدلهای سونی استفاده مـیشـه.خلاصه اینکه با تنظیماتش خیلی کلنجار رفتم.با لوکال دیمـینگ متوسط تقریبا درون تاریکی هیچ نشت نوری نداره کنتراست حالت عادی(لوکال دیمـینگ غیرفعال)4000 هست.از لحاظ کیفتیت تصویر با توجه با سایز بزرگش رضایت بخشـه.البته زاویـه ی دیدش بشدت پایینـه و کمـی ناراحتم کرد.روشنایی قابل قبول 350 داره.بعد از باز تلویزیون متوجه شدم کـه برد درایور بکلایت با پاور یکپارچه هست و سیستم کنترل بکلایتش هم8 فازه هست.البته ال جی درون این مدل کم کاری کرده و امکانات سری های بالا ی خودشو قرار نداده.در صورتی کـه پنل ذاتا 120هرتز و 3d هست اما درون واقع مـین برد 3d نمـیکنـه و رفرش رو 100هرتز فیشده.پردازنده اصلی هم 4 هسته ای کورتهست کـه خوشبختانـه هیت سینک داره و دمای کار نرمالی داره.رم سیستمـی هم مارک هینیـهست کـه یکی از بهترین رم های موجود بازاره.برای USB3 هم یک تغذیـه 5 ولت 1 آمپر جدا گذاشتن کـه خیلی خوبه و مـیتونـه براحتی هارد های اکسترنال و درایو کنـه.نکته ی جالب اینـه کـه خود LEDهای بکلایت،برد تیکان و دیسپنسر لوکال دیمـینگ هم از خود برند اینولوهست و اصلا ال جی دخالتی درون این کار نداشته.طبق ادعای شرکت سازنده طول عمر بکلایت بیش از 30هزار ساعت عنوان شده کـه رقم متوسطیـه.بلندگو ها واقعا پیشرفت مناسبی داشتند و از یک مـیدرنج و تیوتر استفاده شده کـه صدای مناسبی دارند.کیفیت اسمبل هم چندان جالب نیست و متوسطه.پیچ ها با گشتاور خیلی کمـی بسته شدند.حتی 2 عدد پیچ هم شل شد و داخل کارتون افتاده بود!!!!.قطعات استفاده شده درون برد هم طبق معمول زد و بندهای خاص شرکتهای کره ای از برند های خود کره استفاده شده و خبری از برند های معروف ژاپنی نیست.به عنوان مثال تمامـی خازنـهای پاور سامـیانگ هست کـه دارنده ی سهام اصلی این شرکت خود ال جی هست(برای سامسونگ ساموا هست).البته همـه ی اینـها زیر مجموعه ی شیمـه ای محسوب مـیشن و به همـین دلیل نمـیشـه بهشون خرده گرفت.مـیزان حرارت پنل نگران کننده نیست ولی جز بهترین ها هم نیست.
کیفیت تصویر با توجه بـه سایز بزرگ به منظور تصاویر SD واقعا بده و برای HD قابل تحمل هست.مسلما فول اچ دی و مثل تلویزیون های فول اچ دی نشون نمـیده اما به منظور تصاویر4K واقعا بی نظیره و فوقولادست.کلیپ 15 دقیقه ای این ست درون یوتیوب موجوده. درون کل از خ راضی هستم.تنـها موردی کـه یکم اذیتم کرد زاویـه دید خیلی محدودش بود.البته چون بطور موقت داخل اتاق خواب با طول 3 متر نصبش کردم فعلا نمـیشـه درون موردش نظر داد.تلویزیون های رنج 60 اینچ حتما در محیط های بزرگ نصب بشن که تا بشـه از دیدن تصاویرش لذت برد.امـیدوارم مطالبم مفید باشـه.سوالی بود درون خدمتم

elesaeid

26-03-2017, 00:07

دوست عزیز بـه هیچ وجه سراغ JS7200 نرید.سامسونگ تولید کننده پنل های IPS نیست و به غیر از خود ال جی هیچ شرکتی نتونسته درون این ابعاد پنل IPS خوب بزنـه حتی خود ال جی هممونده و آمازون و ای بی پر شده از برگشتی های ال جی بخاطر DSE
پنل این مدل IPS با کنتراست تقریبی 800 هست کـه برای صحنـه های تاریک افتضاحه. ضمن اینکه سامسونگ برخلاف سونی اصلا اعتقادی بر کدینگ قوی بر روی مدلهای متوسط و اینترپرایزش نداره و اکثر مدلهای متوسط و پایینش مشکلات پرش تصویر و جادر و.... دارند.

elesaeid

26-03-2017, 00:10

دوستان یک درخواستی داشتم. اگر امکانش هست یکی از دوستان اهل فن تلویزیونشو باز کنـه و کد لیبل روی پنل و بخونـه و اعلام کنـه که تا بررسی کنیم کـه ال جی به منظور مدلهای خاورمـیانـه خودش از چه کدی استفاده مـیکنـه.چون بشدت تنوع پنل این شرکت زیـاده و احتمال تقلب براش کم نیست(با توجه بـه خالیبندی های زیـادی کـه انجام داده مبنی بر پنل ضد ضربه...10 بیتی...TRUE BLACKو.....)
مثلا یـه مثال مـی براتون
LC490EQE-FHP1 ممنون و منتظرم

danial4

26-03-2017, 08:01

سلام.سال نو مبارک. بعد از یـه غیبت کبری خدمت رسیدم.عرض کنم بـه حضورتون تعطیلات عید فرصت مناسبی به منظور باز تلویزیونم بود.خلاصه همونطور کـه انتظار مـی رفت پنلش Super MVA بود ساخته ی innolux. البته درون چین اسمبل شد ولی اینولویک برند کاملا تایوانی هست و بـه وفور درون محصولات پاناسونیـامسونگ و حتی برخی از مدلهای سونی استفاده مـیشـه.خلاصه اینکه با تنظیماتش خیلی کلنجار رفتم.با لوکال دیمـینگ متوسط تقریبا درون تاریکی هیچ نشت نوری نداره کنتراست حالت عادی(لوکال دیمـینگ غیرفعال)4000 هست.از لحاظ کیفتیت تصویر با توجه با سایز بزرگش رضایت بخشـه.البته زاویـه ی دیدش بشدت پایینـه و کمـی ناراحتم کرد.روشنایی قابل قبول 350 داره.بعد از باز تلویزیون متوجه شدم کـه برد درایور بکلایت با پاور یکپارچه هست و سیستم کنترل بکلایتش هم8 فازه هست.البته ال جی درون این مدل کم کاری کرده و امکانات سری های بالا ی خودشو قرار نداده.در صورتی کـه پنل ذاتا 120هرتز و 3d هست اما درون واقع مـین برد 3d نمـیکنـه و رفرش رو 100هرتز فیشده.پردازنده اصلی هم 4 هسته ای کورتهست کـه خوشبختانـه هیت سینک داره و دمای کار نرمالی داره.رم سیستمـی هم مارک هینیـهست کـه یکی از بهترین رم های موجود بازاره.برای USB3 هم یک تغذیـه 5 ولت 1 آمپر جدا گذاشتن کـه خیلی خوبه و مـیتونـه براحتی هارد های اکسترنال و درایو کنـه.نکته ی جالب اینـه کـه خود LEDهای بکلایت،برد تیکان و دیسپنسر لوکال دیمـینگ هم از خود برند اینولوهست و اصلا ال جی دخالتی درون این کار نداشته.طبق ادعای شرکت سازنده طول عمر بکلایت بیش از 30هزار ساعت عنوان شده کـه رقم متوسطیـه.بلندگو ها واقعا پیشرفت مناسبی داشتند و از یک مـیدرنج و تیوتر استفاده شده کـه صدای مناسبی دارند.کیفیت اسمبل هم چندان جالب نیست و متوسطه.پیچ ها با گشتاور خیلی کمـی بسته شدند.حتی 2 عدد پیچ هم شل شد و داخل کارتون افتاده بود!!!!.قطعات استفاده شده درون برد هم طبق معمول زد و بندهای خاص شرکتهای کره ای از برند های خود کره استفاده شده و خبری از برند های معروف ژاپنی نیست.به عنوان مثال تمامـی خازنـهای پاور سامـیانگ هست کـه دارنده ی سهام اصلی این شرکت خود ال جی هست(برای سامسونگ ساموا هست).البته همـه ی اینـها زیر مجموعه ی شیمـه ای محسوب مـیشن و به همـین دلیل نمـیشـه بهشون خرده گرفت.مـیزان حرارت پنل نگران کننده نیست ولی جز بهترین ها هم نیست.
کیفیت تصویر با توجه بـه سایز بزرگ به منظور تصاویر SD واقعا بده و برای HD قابل تحمل هست.مسلما فول اچ دی و مثل تلویزیون های فول اچ دی نشون نمـیده اما به منظور تصاویر4K واقعا بی نظیره و فوقولادست.کلیپ 15 دقیقه ای این ست درون یوتیوب موجوده. درون کل از خ راضی هستم.تنـها موردی کـه یکم اذیتم کرد زاویـه دید خیلی محدودش بود.البته چون بطور موقت داخل اتاق خواب با طول 3 متر نصبش کردم فعلا نمـیشـه درون موردش نظر داد.تلویزیون های رنج 60 اینچ حتما در محیط های بزرگ نصب بشن که تا بشـه از دیدن تصاویرش لذت برد.امـیدوارم مطالبم مفید باشـه.سوالی بود درون خدمتم

به بـه آقا سعید گل ، سال نو شما هم مبارک باشـه ، دوست عزیز جای خالی شما و اطلاعات و تجربیـات ارزنده جنابعالی درون این مدت کاملا محسوس بود ، ازتون خواهش مـیکنم بیشتر بـه این بخش سر بزنید و تجربیـات و اطلاعات خودتون رو با ما بـه اشتراک قرار دهید .

danial4

26-03-2017, 08:05

دوستان یک درخواستی داشتم. اگر امکانش هست یکی از دوستان اهل فن تلویزیونشو باز کنـه و کد لیبل روی پنل و بخونـه و اعلام کنـه که تا بررسی کنیم کـه ال جی به منظور مدلهای خاورمـیانـه خودش از چه کدی استفاده مـیکنـه.چون بشدت تنوع پنل این شرکت زیـاده و احتمال تقلب براش کم نیست(با توجه بـه خالیبندی های زیـادی کـه انجام داده مبنی بر پنل ضد ضربه...10 بیتی...TRUE BLACKو.....)
مثلا یـه مثال مـی براتون
LC490EQE-FHP1

ممنون و منتظرم
سعید جان درون این خصوص اون دوستی کـه تلویزیونش دچار مشکل شده بود و مجبور بـه باز و تعویض برد تلویزیونش شده بود بهتر مـیتونـه راهنمایی و کمک کنـه ، بعید مـیدونم دوستان دیگه و حتی خود من حوصله و ریسک باز پشت تلویزیون و بررسی و دیدن کد لیبل روی پنل رو داشته باشـه .

danial4

26-03-2017, 08:11

دوستان اطلاع دارند مشخصات سخت افزاری الجی uh850v چی هست ؟ منظورم CPU و رمش هست .

payam_x62

26-03-2017, 21:27

سلام بـه همگی، دوستان من اخرین update کـه گرفتم 4.30.65 و به ورژن بالاتری پیدا نمـیکنـه، من درون تنظیمات location کشور رو lg service country ترکیـه گذاشتم و broadcast country روی digital tv تنظیم کردم، آیـا این تنظیمات بـه آپدیت 4.30.95 کـه پیدا نمـیکنـه ارتباطی داره یـا حتما تنظیمات بالارو تغییر بدم!

MRG66

27-03-2017, 03:47

سلام بـه همگی، دوستان من اخرین update کـه گرفتم 4.30.65 و به ورژن بالاتری پیدا نمـیکنـه، من درون تنظیمات location کشور رو lg service country ترکیـه گذاشتم و broadcast country روی digital tv تنظیم کردم، آیـا این تنظیمات بـه آپدیت 4.30.95 کـه پیدا نمـیکنـه ارتباطی داره یـا حتما تنظیمات بالارو تغییر بدم!

چکاریـه!!! با کامپیوتر دانلود کن بریز تو فلش و بعد نصب مـیشـه....

mahdisanishani

27-03-2017, 12:20

سلام خدمت دوست عزیز و تبریک سال نو .ممنونم از توضیحات خوب و جامع شما .یـه لطفی مـیکنید اگر عکسی از پنل و قطعات گرفته شده برامون بزاری. با تشکر

elesaeid

28-03-2017, 21:19

سلام..لطفا یـه آپلود سنتر معرفی بفرمایید به منظور عکسها

aheste87

28-03-2017, 23:16

سلام دوست عزیز یـه مدت تلوزیون را بـه برق وصل نکن . شاید مثلتاب بایوسش ریست شد و خودبخود بالا اومد . من یـهتاب داشتم یـه ماه صبر کردم بایوسش کـه پریده بود برگشت.

mahdisanishani

29-03-2017, 13:00

سلام..لطفا یـه آپلود سنتر معرفی بفرمایید به منظور عکسها سلام دوست عزیز و ممنونم بابت پاسخگویی خوب ات .سایت اپلود [ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ] ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]ولی) ولی یـه زحمت مـیتونی بکشی برام تو تلگرام عکسها رو بفرستی .ممنونم مـیشم
SANISHANI@

ss_sadegh

31-03-2017, 03:14

ثثتتتتتتتتتتت

masy222

03-04-2017, 04:01

دوستان عزیزی اطلاع داره چطور ميشـه بـه 49uh850. اپلیکشن اضافه کرد؟ یـا مثلا بازی دانلود کرد؟ خوبی تلویزیون هایی اندرویدی اینـه کـه مشکلی به منظور حذف و اضافه اپلیکشن نداری ولی تلویزیون های ال جی از webos استفاده مـیکنن کـه محدودیت های زیـادی داره.
سلام
متاسفانـه اپلیکیشنـهای زیـادی به منظور سیستم عامل این تلوزیون وجود نداره و LG Content Store خیلی غنی نیست و برنامـه های خیلی کاربردی و خاصی نداره و مضاف بر این خیلی از اپلیکیشنـهایی کـه قابل ذکر و توجه اند توی کشور ما بـه درجه رفیع قیلطرینگ نایل شدند.
اما به منظور دسترسی بـه LG Content Store اول از طریف منوی Network و وایفای یـا هرگزینـه مورد نظرتون مثل موبایل شرینگ و غیره بـه اینترنت متصل بشید و بعد با زدن دکمـه RECENT کنترل کـه عیـه خونـه براش هست واارد یـه منوی مـیشید کـه توی گزینـه هاش مـیتونید LG Content Store رو کـه رنگش صورتی هست انتخاب کنید وارد استور LG بشید و اونجا بازی یـا اپلیکیشن مورد نظرتون رو نصب یـا آپدیت کنید.

solsoln

04-04-2017, 22:50

سلام
با توجه بـه review های کـه خواندم مدل uh950 بـه غیر از اینکه کمـی قاب پشتش نازک تره از نظر فنی تنـها پنلش 10bit واقعی هستش و rting درون مقیـاس کلی تفاوت امتیـازی بین این دو مدل درون نظر نگرفته. ولی با توجه بـه عکسی کـه ازش درون کنار uh850 گذاشته تصویر 950 انگار شفاف تر هستش.
کسی از دوستان هستش کـه 950 را از نزدیک تصویرشو دیده باشـه و یـا اینکه این دو مدل را درون کنار هم مقایسه کرده باشـه. نظرتون راجع بـه 950 چیـه نسبت بـه اختلاف قیمت 1 ملیونیش مـیارزه ؟
مدل های 2017 این سری با اسم sj9500 و sj8500 هم وارد بازار جهانی شده .ادعا مـیکنـه پنلش nano crystal و از فرمت های جدیدتر HDR پشتیبانی مـیکنـه.هنوز review درست حسابی ازش بیرون نیـامده و حرف از تعریفاتش بیشتره.

solsoln

04-04-2017, 22:51

سلام
با توجه بـه review های کـه خواندم مدل uh950 بـه غیر از اینکه کمـی قاب پشتش نازک تره از نظر فنی تنـها پنلش 10bit واقعی هستش و rting درون مقیـاس کلی تفاوت امتیـازی بین این دو مدل درون نظر نگرفته. ولی با توجه بـه عکسی کـه ازش درون کنار uh850 گذاشته تصویر 950 انگار شفاف تر هستش.
کسی از دوستان هستش کـه 950 را از نزدیک تصویرشو دیده باشـه و یـا اینکه این دو مدل را درون کنار هم مقایسه کرده باشـه. نظرتون راجع بـه 950 چیـه نسبت بـه اختلاف قیمت 1 ملیونیش مـیارزه ؟
مدل های 2017 این سری با اسم sj9500 و sj8500 هم وارد بازار جهانی شده .ادعا مـیکنـه پنلش nano crystal و از فرمت های جدیدتر HDR پشتیبانی مـیکنـه.هنوز review درست حسابی ازش بیرون نیـامده و حرف از تعریفاتش بیشتره.

solsoln

05-04-2017, 09:53

مثلا یـه مثال مـی براتون
LC490EQE-FHP1

ممنون و منتظرم

با سلام ممنون از اطلاعات فنی مفیدت
من یـه بررسی کردم با استناد بـه این لینک

displayspecifications.com/en/comparison/49ed17c3b

پنلی کـه در تلوزیون شما استفاده شده ساخت ای جی هستش و برای تلوزیون های فیلیپس بکار رفته و برای مدل 850 حتما LC490EQE-DJF1 باشـه . البته هیچ نفاوتی از نظر مشخصات با هم نداشتند ولی خوب ممکنـه کـه کیفیت تصویرش فرق داشته باشـه. معمولا سری و کیفیت پنل ها درون کشور های مختلف مونتاژ کننده به منظور یک مدل یکسان متفاوت هستش . بـه این دلیل کـه ممکنـه شرکت های زیر مجموعه متفاوتی مثل innolux تولیدش کرده باشن و کیفیت ساخت فرق مـیکنـه. خوبه هم کـه معمولا خاورمـیانـه نمـیاد.

mahdisanishani

05-04-2017, 13:46

سلام دوست عزیز اگر اومدی حتما برام عها رو بفرست .ممنونم و منتظرم

danial4

05-04-2017, 14:09

چکاریـه!!! با کامپیوتر دانلود کن بریز تو فلش و بعد نصب مـیشـه....

لطفا اگه لینک دانلود نسخه 4.30.95 رو دارید قرار بدید .

danial4

05-04-2017, 14:30

لطفا اگه لینک دانلود نسخه 4.30.95 رو دارید قرار بدید .

خودم گشتم پیدا کردم :
دوستانی کـه به این ورژن آپدیت د متوجه تغییراتی شدند یـا خیر ؟

ss_sadegh

06-04-2017, 18:29

تغییرات فنی زیـادی داشته ولی هنوز درون قسمت کشورها ایران اضافه نشده:

information 

1. Improvement 
 1) To improve color error issue at the b ottom of the screen during HDMI 4K 3D On/Off. 

2. Applicable model list 
86UH955V-ZA 
55UH950V-ZA 
65UH950V-ZA 
75UH855V-ZA 
49UH850V-ZA 
55UH850V-ZA 
60UH850V-ZA 
65UH850V-ZA 
49UH8509-ZA 
55UH8509-ZA 
60UH8509-ZA 
65UH8509-ZA 
49UH8507-ZA 
55UH8507-ZA 
60UH8507-ZA 
65UH8507-ZA 
75UH780V-ZC 
OLED65E6V-Z 
OLED55E6V-Z 
OLED55E6D-Z 
OLED65E6D-Z 
OLED65C6V-Z 
OLED55C6V-Z 
OLED65C6D-Z 
OLED55C6D-Z 

3. Release History 
[04.30.65] 
 1) Freeview Play Support in UK 
 2) Apply the DVB-T2 system in Czech 
 3) To Improve auto-reboot problem with "This app will now restart to free up more� �memory" 
 phrases during watching Live TV in Spain 
 4) To Improve automatic channel number cha nges(over 850 channel) problem during watchin g Italy Rai channel 
 5) Fix MRCU Pairing Failure Issue 

[04.30.90] 
1. To apply HDR Game Mode 

[04.30.95] 
1. To improve color error issue at the bot tom of the screen during HDMI 4K 3D On/Off

MRG66

06-04-2017, 18:55

فروش بهترین تلویزیون 4K HDR جهان LG OLED 55B6GI بـه قیمت 7.599 ت ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])

solsoln

07-04-2017, 00:08

سلام دوستان من 55uh850v را به منظور خرید انتخاب کردم
با توجه بـه اینکه گارانتی نداره و کاسب ایرانی بـه محض پرداخت پول دیگه هیچی قبول نمـیکنـه، درون هنگام خرید این مدل چه مواردی را حتما چک کنم که تا سلامت پنل و تلوزیون و هر مورد دیگری کـه فکر مـیکنید حتما در هنگام تحویل چک کنم لطفا راهنمایی کنید.
یـه بررسی درون داخل این سایت انجام دادم و آموزش تست پنل با 4 رنگ را خواندم و حتی بر روی تلوزیون خودم هم انجام دادم . تلوزیون الانم ال جی گلد ایران هستش و جالبه یکدونـه پیکسل سوخته هم داخلش وجود نداره !! کاش مدل های 2016 هم مـیاورد انقدر دردسر نداشتیم.
مدل هایی کـه الان نمایندگی گذاشته یـه مدل SUHD هستش کـه HDR نداره ، مدل HDR دارش هم SUHD نیست و فقط HDR pro هستش و از HDR10 و Dolby Vision پشتیبانی نمـیکنـه.
استرس گرفتم از خریدش واقعا موندم اینو بگیرم یـا 55UH65200GI گلد ایران! قیمتشون یکی مـیشـه ولی 55uh850v مشخصاتش خیلی بالاتره! کیفیتش نمـیدونم ، شما بگید ؟

از کجا بفهمم تلوزیون واقعا نو هستش و تعمـیری مرجوعی دست دوم اینا نیست ؟
ساعت کارکرد را از کجا حتما ببینم ؟ آیـا مـیتوانند ساعت کارکرد از منوی مخفی جایی صفر کنند ؟

خواهشا شما کـه این تلوزیون دارید منو راهنمایی کنید

ممنون

nsaba

07-04-2017, 00:44

سلام آقا سعید،

ممنون بابت تجربیـاتتون کـه به اشتراک گذاشتید.
در مورد زاویـه دید مـیشـه بیشتر توضیح بدید؟ زاویـه دیدش از چپ و راست ضعیفه یـا از بالا و پایین؟ مـیشـه با عنشون بدید؟

solsoln

07-04-2017, 00:46

دوستان عزیزی اطلاع داره چطور ميشـه بـه 49uh850. اپلیکشن اضافه کرد؟ یـا مثلا بازی دانلود کرد؟ خوبی تلویزیون هایی اندرویدی اینـه کـه مشکلی به منظور حذف و اضافه اپلیکشن نداری ولی تلویزیون های ال جی از webos استفاده مـیکنن کـه محدودیت های زیـادی داره.

سلام دوست عزیز من پیشنـهاد مـیکنم کـه بر روی تلوزیونت زیـاد اپلیکیشن نصب نکنی!
بردی کـه داخل تلوزیون هوشمند قرار داره معماری ARM هستش و مانند گوشی تلفنت مـیمونـه ! اگر زیـاد از پردازش بکشی خیلی زود گرم مـیشـه و با توجه بـه اینکه سیستم خنک کننده بجز هیت سینک نداره با بالا رفتن دما باعث استهلاک بیشتر بر روی برد مـیشـه.
یـه مورد دیگر کـه شدیدا بـه قابلیت مالتی تسکینگ و وضعیت پردازش برنامـه های بعد زمـینـه درون سیستم عامل بستگی داره.اونم کند تر شدن سیستم و حتی فریز شدن با افزایش تعداد برنامـه ها هستش.
مـهم ترین اپلیکشن ها به منظور تلوزیون هوشمند مرورگر وب و استریم آنلاین ویدیو هستش کـه از همـه قوی تر Ytube و Netflix هستند کـه همـه اینارو داره ! ولی خوب تمام اینـها به منظور ما قابل استفاده نیست! حتی استریم ویدیو های داخل کشور هم بخاطر ضعیف بودن SNR درون سرویس های ADSL و پر شدن پهنای باند مرکز به منظور اکثریت ما درون ساعت های پر ترافیک تجربه خوبی از تماشای آنلاین نمـیده و برای ما بـه صرفه تره اول فایل دانلود کنیم که تا بتونیم فیلم را کاملا روان ببینم.
من پیشنـهاد مـیکنم اگر بـه نصب اپلیکیشن علاقه مندی برد های توسعه مثل رزبری پای تهیـه کنی و به تلوزیون متصلش کنی که تا از هوشمند بودن بیشتر لذت ببری ! دیگه فکر نمـیکنم بالا تر از این لذت داشته باشـه کـه فیلم ها رو با نرم افزار Kodi با امکانات هوشمند بینظرش تماشا کنی یـا اینکه ویندوز 10 یـا Ubuntu 16 یـا Android را روی تلوزیون داشته باشی با مصرف برق درون حد پورت USB

ss_sadegh

07-04-2017, 03:10

سلام دوست عزیز من پیشنـهاد مـیکنم کـه بر روی تلوزیونت زیـاد اپلیکیشن نصب نکنی!
بردی کـه داخل تلوزیون هوشمند قرار داره معماری ARM هستش و مانند گوشی تلفنت مـیمونـه ! اگر زیـاد از پردازش بکشی خیلی زود گرم مـیشـه و با توجه بـه اینکه سیستم خنک کننده بجز هیت سینک نداره با بالا رفتن دما باعث استهلاک بیشتر بر روی برد مـیشـه.
یـه مورد دیگر کـه شدیدا بـه قابلیت مالتی تسکینگ و وضعیت پردازش برنامـه های بعد زمـینـه درون سیستم عامل بستگی داره.اونم کند تر شدن سیستم و حتی فریز شدن با افزایش تعداد برنامـه ها هستش.
مـهم ترین اپلیکشن ها به منظور تلوزیون هوشمند مرورگر وب و استریم آنلاین ویدیو هستش کـه از همـه قوی تر Ytube و Netflix هستند کـه همـه اینارو داره ! ولی خوب تمام اینـها به منظور ما قابل استفاده نیست! حتی استریم ویدیو های داخل کشور هم بخاطر ضعیف بودن SNR درون سرویس های ADSL و پر شدن پهنای باند مرکز به منظور اکثریت ما درون ساعت های پر ترافیک تجربه خوبی از تماشای آنلاین نمـیده و برای ما بـه صرفه تره اول فایل دانلود کنیم که تا بتونیم فیلم را کاملا روان ببینم.
من پیشنـهاد مـیکنم اگر بـه نصب اپلیکیشن علاقه مندی برد های توسعه مثل رزبری پای تهیـه کنی و به تلوزیون متصلش کنی که تا از هوشمند بودن بیشتر لذت ببری ! دیگه فکر نمـیکنم بالا تر از این لذت داشته باشـه کـه فیلم ها رو با نرم افزار Kodi با امکانات هوشمند بینظرش تماشا کنی یـا اینکه ویندوز 10 یـا Ubuntu 16 یـا Android را روی تلوزیون داشته باشی با مصرف برق درون حد پورت USB
اطلاعات مفید و بسیـار خوبی بود. تشکر فراوان

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040D using Tapatalk

ahmadsh6811

07-04-2017, 15:52

سلام بـه همگی
کسی مـیدونـه چطوری حتما کد بیس رو به منظور باز کزدن شبکه ورزش توی ری.س.ی.ور این مدل داد. هرکاری کردم نتونستم برم بـه اون بخش اش؟؟؟؟؟؟؟
ممنون مـیشم راهنماییم کنید.

hagijoon

08-04-2017, 00:17

سلام دوستان من 55uh850v را به منظور خرید انتخاب کردم
با توجه بـه اینکه گارانتی نداره و کاسب ایرانی بـه محض پرداخت پول دیگه هیچی قبول نمـیکنـه، درون هنگام خرید این مدل چه مواردی را حتما چک کنم که تا سلامت پنل و تلوزیون و هر مورد دیگری کـه فکر مـیکنید حتما در هنگام تحویل چک کنم لطفا راهنمایی کنید.
یـه بررسی درون داخل این سایت انجام دادم و آموزش تست پنل با 4 رنگ را خواندم و حتی بر روی تلوزیون خودم هم انجام دادم . تلوزیون الانم ال جی گلد ایران هستش و جالبه یکدونـه پیکسل سوخته هم داخلش وجود نداره !! کاش مدل های 2016 هم مـیاورد انقدر دردسر نداشتیم.
مدل هایی کـه الان نمایندگی گذاشته یـه مدل SUHD هستش کـه HDR نداره ، مدل HDR دارش هم SUHD نیست و فقط HDR pro هستش و از HDR10 و Dolby Vision پشتیبانی نمـیکنـه.
استرس گرفتم از خریدش واقعا موندم اینو بگیرم یـا 55UH65200GI گلد ایران! قیمتشون یکی مـیشـه ولی 55uh850v مشخصاتش خیلی بالاتره! کیفیتش نمـیدونم ، شما بگید ؟

از کجا بفهمم تلوزیون واقعا نو هستش و تعمـیری مرجوعی دست دوم اینا نیست ؟
ساعت کارکرد را از کجا حتما ببینم ؟ آیـا مـیتوانند ساعت کارکرد از منوی مخفی جایی صفر کنند ؟

خواهشا شما کـه این تلوزیون دارید منو راهنمایی کنید

ممنون

سلام دوست عزیز اولین و مـهمترین موردش تست پیکسل هستش کـه با رفتن بـه منو مخفی و یـا انتخاب عهای تست پیکسل مـیتونی انجام بدی کـه در این مورد هم تو همـین تایپیک بنده و دیگر دوستان توضیح دادیم درون مورد ساعت کارکرد مـیشـه راحت با رفتن بـه منو مخفی و تنظیم کارخانـه همـه چی رو مثل روز اول کارخونـه کردش شما مـیتونی کارتن و ظاهر تی وی رو چک کنی کـه همـه چی سالم باشـه و با پرداخت ۵۰ تومان اضافه گارانتیش کنی درون مورد کیفیت این مدل هم مـیشـه گفت کمـی هم سلیقه ای هم هست و هر نظری داره و نظر همـه محترم بـه نظر بنده کیفیتش درون فیلم های ۴کی عالی درون فول اچ دی متوسط و در اس دی افتضاح هستش درون مورد زاویـه دید درون مورد راست و چپ درون شب کـه تست کردم خیلی بد بود و کلا صفحه نمایش سفید دیده مـیشد البته درون بیشترین حد زاویـه دید راست و چپ منظورم هست و بالا و پایین رو تست نکردم و مورد دیگه مشکل نشت نور هستش کـه در شب و اتاق تاریک کاملا مشخصه و در نور روز بـه چشم نمـیاد و اخرین موردش هم کـه به نظر بنده مـهمترینش بود مشکل کثیفی پنل بود کـه در این تایپیک و جداگونـه درون موردش دوستان توضبح کـه به طور خلاصه بیشتر درون زمـینـه فوتبال چمن ورزشگاه یـا اسمان یـه حاله سفید یـا کمـی تیره درون وسط تصویر ایجاد مـیشـه انگار کـه پنل کثیف شده باشـه و اگه مثل بنده بـه این موضوع حساس بشین تحملش خیلی براتون سخت مـیشـه درون مورد کیفیت صداش بگم با خروجی صدای۴۰ واتش بهترین کیفیت صدا رو بهتون مـیده و دیگه نیـازی بـه سینمای خانگی و... ندارید سیستم وب او اس ۳ داره کـه عالیـه و سریع و ۹۹ درصد فرمتها رو براتون پخش مـیکنـه درون کل از نظر امکانات عالیـه فقط کیفیت تصویر و مشکل کثیفی پنل واسه من غیر قابل تحمل بود و واسه همـین فروختمش و الان منتظر سری ۲۰۱۷ این مدل 55sj8500 هستم بلکه ابن مدل مشکلات سری قبلش رو نداشته باشـه توصیـه منم بـه شما اینـه کـه کمـی صبر کنید که تا مدلهای ۲۰۱۷ ال جی و سامسونگ و سونی بـه بازار بیـاد و از بین اونا انتخاب کنی موفق باشید.

solsoln

08-04-2017, 08:34

سلام دوست عزیز اولین و مـهمترین موردش تست پیکسل هستش کـه با رفتن بـه منو مخفی و یـا انتخاب عهای تست پیکسل مـیتونی انجام بدی کـه در این مورد هم تو همـین تایپیک بنده و دیگر دوستان توضیح دادیم درون مورد ساعت کارکرد مـیشـه راحت با رفتن بـه منو مخفی و تنظیم کارخانـه همـه چی رو مثل روز اول کارخونـه کردش شما مـیتونی کارتن و ظاهر تی وی رو چک کنی کـه همـه چی سالم باشـه و با پرداخت ۵۰ تومان اضافه گارانتیش کنی درون مورد کیفیت این مدل هم مـیشـه گفت کمـی هم سلیقه ای هم هست و هر نظری داره و نظر همـه محترم بـه نظر بنده کیفیتش درون فیلم های ۴کی عالی درون فول اچ دی متوسط و در اس دی افتضاح هستش درون مورد زاویـه دید درون مورد راست و چپ درون شب کـه تست کردم خیلی بد بود و کلا صفحه نمایش سفید دیده مـیشد البته درون بیشترین حد زاویـه دید راست و چپ منظورم هست و بالا و پایین رو تست نکردم و مورد دیگه مشکل نشت نور هستش کـه در شب و اتاق تاریک کاملا مشخصه و در نور روز بـه چشم نمـیاد و اخرین موردش هم کـه به نظر بنده مـهمترینش بود مشکل کثیفی پنل بود کـه در این تایپیک و جداگونـه درون موردش دوستان توضبح کـه به طور خلاصه بیشتر درون زمـینـه فوتبال چمن ورزشگاه یـا اسمان یـه حاله سفید یـا کمـی تیره درون وسط تصویر ایجاد مـیشـه انگار کـه پنل کثیف شده باشـه و اگه مثل بنده بـه این موضوع حساس بشین تحملش خیلی براتون سخت مـیشـه درون مورد کیفیت صداش بگم با خروجی صدای۴۰ واتش بهترین کیفیت صدا رو بهتون مـیده و دیگه نیـازی بـه سینمای خانگی و... ندارید سیستم وب او اس ۳ داره کـه عالیـه و سریع و ۹۹ درصد فرمتها رو براتون پخش مـیکنـه درون کل از نظر امکانات عالیـه فقط کیفیت تصویر و مشکل کثیفی پنل واسه من غیر قابل تحمل بود و واسه همـین فروختمش و الان منتظر سری ۲۰۱۷ این مدل 55sj8500 هستم بلکه ابن مدل مشکلات سری قبلش رو نداشته باشـه توصیـه منم بـه شما اینـه کـه کمـی صبر کنید که تا مدلهای ۲۰۱۷ ال جی و سامسونگ و سونی بـه بازار بیـاد و از بین اونا انتخاب کنی موفق باشید.

سلام از توضیحات بسار جامعی کـه فرمودید سپاس گذارم.
لطفا نحوه رفتن بـه منو مخفی را هم راهنمایی بفرمایید. اینطور کـه من متوجه شدم راحت مـیتونـه ساعت کارکرد را صفر کنـه و پشت ویترینی را بـه جای نو بفروشـه!
در مورد سری های 2017 حرف شما کاملا منطقیـه احتمالا خیلی از مشکلاتش حل کرده باشـه من تقریبا تمام فیلم های سری sj از یوتیوب دیدم خیلی خوبه. ولی تازه 1 ماه وارد بازار جهانی شده بـه نظر شما کی بـه ایران مـیرسه؟یـه مورد دیگه الان قیمت 55sj8500 زده 2000$ اگر بـه پول خودمون حساب کنبم 8 تومان حتما پول اینو بدیم خوب با این قیمت دیگه هم بـه صرفه نمـیشـه و هم اینکه سری 8 و 9 سامسونگ گزینـه بهتری نسبت بهش هستش،uh850 ماه های اول کـه ایران اومد 55 همون دور 4 تومان بود! بـه نظرتون این با چه قیمتی مـیاد ؟

m ss

08-04-2017, 10:10

الان با توجه بـه افت قیمت 55x8500d sony ارزش خرید داره تصویرش بسیـار خوبه حتی به منظور شبکه های داخلی فقط سه بعدی نداره البته صداش هم ضعیفه نسبت بـه الجی و سیستم عاملش اندرویده کـه بسیـار کاربردیـه

danial4

08-04-2017, 11:10

الان با توجه بـه افت قیمت 55x8500d sony ارزش خرید داره تصویرش بسیـار خوبه حتی به منظور شبکه های داخلی فقط سه بعدی نداره البته صداش هم ضعیفه نسبت بـه الجی و سیستم عاملش اندرویده کـه بسیـار کاربردیـه

تو سایت rtings امتیـاز کلی این دو مدل دقیقا یکیـه ولی درون بخش movie و صدا الجی 850V از امتیـاز بالاتری برخورداره ، بنظرم با توجه بـه اینکه سونی 8500 از همـین پنل ips الجی استفاده مـیکنـه بهیچ عنوان نمـیشـه انتظار کیفیت و برتری قابل توجهی ازش داشت ، ضمن اینکه تو کیفیت صدا اصلا با این مدل الجی قابل مقایسه نیست و از صدای معمولی برخورداره و در کل فکر نمـیکنم جایگزین خوب و مطمئنی به منظور الجی 850V باشـه .

m ss

08-04-2017, 12:26

کیفیت تصویر دیجیتال و فول اچ دی تو سونی بهتره پدیده کثیفی فوتبال هم نداره فقط مـیمونـه همون سه بعدی کـه منقرض شده
به چشمـهاتون بیشتر اععتماد کنین که تا امتیـاز سایتها

danial4

08-04-2017, 13:20

کیفیت تصویر دیجیتال و فول اچ دی تو سونی بهتره پدیده کثیفی فوتبال هم نداره فقط مـیمونـه همون سه بعدی کـه منقرض شده
به چشمـهاتون بیشتر اععتماد کنین که تا امتیـاز سایتها

شما مطمئنید مدل 8500 سونی مشکل کثیفی پنل بخصوص تو زمـین فوتبال رو نداره ؟ منم خیلی دوست دارم بـه چشمام اعتماد کنم و بر اساس دید و سلیقه خودم انتخاب کنم ولی متاسفانـه همونطور کـه بارها گفتم که تا یـه مدل تیوی دستم نباشـه و با سورسها و تصاویر مختلف ( گیرنده دیجیتال داخلی ، تصاویر SD و HD و ...) کالیبره و تنظیم نشـه نمـیتونم با خیـال راحت اقدام بـه خرید کنم . متاسفانـه تصاویری کـه تو نمایندگیـها و فروشگاهها پخش مـیشـه بحدی از کیفیت بالایی برخورداره کـه تو معمولی ترین تلویزیونـها هم خوب بنظر مـیاد و اصلا نمـیتونـه معیـار و ملاک خوبی باشـه .

m ss

08-04-2017, 13:48

حرف شما درسته تصاویری کـه تو نمایندگیـها پخش مـیشـه معیـار درستی به منظور انتخاب نیست من هم w800 و هم x850 سونی رو تو خونـه با انواع سورسهاو فوتبال تست کردم واقعای نمـیتونـه از تصویر این دو مدل ایراد بگیره فقط روشنایی تصویر نسبت بـه tv های دیگه کمـی کمتره شاید تنـها ایرادی کـه من دیدم همـین بود البته قیمت رو هم درون نظر بگیرید وگرنـه سری ks سامسونگ و البته اولد الجی کـه مطمئنا عالی هستند

ss_sadegh

08-04-2017, 13:49

به نظر من خرید دستگاه بدون گارانتی اصلی اشتباهه. بـه این گارانتی هایی کـه ۵۰ تومن یـا ۱۰۰ تومن مـیگیرن و ضمانت مـیدن اصلا نباید اعتماد کنید. موقع مشکل نـه بلدن درست کنن نـه قطعه دارن! من خودم از خرید از بانـه پشیمونم. تلویزیون هایی کـه از اونجا مـیداد محدودیت هایی دارن کـه اعصاب خورد کنـه. بسیـاری از اونـها ایران رو هم نمـیکنن حتی جواب ایمـیل ها رو هم نمـیدن. من یـه شارپ ال سی دی داشتم عالی بود و ۸ سال ازش بدون هیچ دردسری استفاده کردم و کیفیت تصویرش هم چه درون hd و چه درون sd واقعا بی نظیر بود. حالا uh850 49 خ کیفیت sd ش واقعا مزخرفه. صدای ۴۰ واتیش هم موقعی کـه تو خونـه مـهمون نشسته آنچنان زیـاد و قابل توجه نیست فقط وضوح صدا خوبه کـه اونم هم بـه گرد شارپ قدیمـی من نمـیرسه. درون کل گول 4k بودن و صدای ۴۰ واتی و این حرفها رو نخورید قیمتش نسبت بـه چیزی کـه هست خیلی بالاست. من ۳ و سیصد خ.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040D using Tapatalk

danial4

08-04-2017, 14:13

سلام بـه همگی
کسی مـیدونـه چطوری حتما کد بیس رو به منظور باز کزدن شبکه ورزش توی ری.س.ی.ور این مدل داد. هرکاری کردم نتونستم برم بـه اون بخش اش؟؟؟؟؟؟؟
ممنون مـیشم راهنماییم کنید.

معمولا تلویزیونـها قابلیت کد دهی ندارند ، کـه این مدل هم نداره

solsoln

08-04-2017, 14:52

هیچی مثل دیدن تصویر همـه مدل ها کنار هم تفاوت نشون نمـیده

اگر درون نظر بگیریم درون عاین لینک ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]) سایت rting تمام مدل ها را درون شرایط مساوی تنظیمات رنگی و زاویـه قرار داده باشـه با اعتماد بـه سایت rting بـه نظرم uh950 از همـه اینا تصویرش شفاف تره . البته درون مجموع امتیـازهاش رتبه بالاتری نسبت بـه uh850 نداره .

amirrezan95

08-04-2017, 15:10

سلام
دوستان يه سوال داشتم ممنون ميشم اگری ميدونـه من رو راهنمایی بفرمایید
در مدل های 2017 ال جی مدل 43 اینچ فورکی هم موجود هست یـا از 49 اینچ بـه بالا فورکی هستن؟

m ss

08-04-2017, 18:01

سلام
دوستان يه سوال داشتم ممنون ميشم اگری ميدونـه من رو راهنمایی بفرمایید
در مدل های 2017 ال جی مدل 43 اینچ فورکی هم موجود هست یـا از 49 اینچ بـه بالا فورکی هستن؟

انچه که تا الان مشخص شده مدلهای 2017 5 مدل اولد و 3 مدل sj 4kکه همگی 55 اینچ بـه بالا هستند

goodson

08-04-2017, 21:58

هیچی مثل دیدن تصویر همـه مدل ها کنار هم تفاوت نشون نمـیده

اگر درون نظر بگیریم درون عاین لینک ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]) سایت rting تمام مدل ها را درون شرایط مساوی تنظیمات رنگی و زاویـه قرار داده باشـه با اعتماد بـه سایت rting بـه نظرم uh950 از همـه اینا تصویرش شفاف تره . البته درون مجموع امتیـازهاش رتبه بالاتری نسبت بـه uh850 نداره .

سایت ریتینگ هم دروغ زیـاد تحویل مـیده اینم نمونش[ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]

payam_x62

09-04-2017, 16:55

سلام دوستان،
در تنظیمات ستینگ درون قسمت جنرال broadcast country روی digital tv بگذارم یـا middle east چه فرقی با هم دارن؟

saeedsh7j

09-04-2017, 17:27

الان شبکه TV varzish کـه فوتبال نشون مـیده کد بیس شده جدیدا. هیچ راهی به منظور گرفتنش نیست؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

reza1348_rezareza

10-04-2017, 12:13

سایت ریتینگ هم دروغ زیـاد تحویل مـیده اینم نمونش[ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ]
اینکه بـه استناد بـه یک مورد کـه ممکنـه اشتباه فنی ناشی از تست اشتباه باشـه بگیم زیـاد دروغ مـیگه قبول داری کـه منطقی نیست.این اتهامـیه کـه باید با اسناد قویتری اثبات بشـه!

shahram t

11-04-2017, 11:27

آقا اگهی مـین برد این مدل رو سراغ داره همـینجا اعلام کنـه که تا مشکل من و دیگر دوستان حل شـه خاک تو سر الجی به منظور محصولات جدیدش جز زجر و ناراحتی چیزی به منظور من نداشت.

amirrezan95

11-04-2017, 23:32

سلام
روی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون هم پخش زنده فوتبال رو این تی وی نشون نميده(شبکه سه و ورزش)؟

solsoln

11-04-2017, 23:57

آقا اگهی مـین برد این مدل رو سراغ داره همـینجا اعلام کنـه که تا مشکل من و دیگر دوستان حل شـه خاک تو سر الجی به منظور محصولات جدیدش جز زجر و ناراحتی چیزی به منظور من نداشت.

سلام دوست عزیز متاسفم کـه این اتفاق برات افتاده من یـه بررسی درون مورد خرابی های تلوزیون های ال جی کردم و نتیجه این بود کـه برد های ال جی حد اقل درون سری های قدیمـی تر کیفیتش پایین بوده و مشکلاتی درون بعضی از سری ها داشته کـه معمولا شرکت با تعویض برد حل مـیکرده.
خیلی هاشون هم بعد از آپدیت شدن صحیح و یـا قطع وسط کار آپدیت تلوزیونشون Brick شده. بعضی سری ها هم بخاطر داغ شدن CPU تلوزیون ریست مـیشده یـا تصویر دچار اختلال مـیشده کـه با اضافه فن بـه روی Heatsink ها مشکلوشون حل مـیشده.
در مورد مشکل بالا نیـامدن تلوزیون ال جی من چندتا ویدیو دیدم کـه مشکل برد بعضی از مدل ها با قرار برد اصلی درون فر گاز درون دمای 200 درجه سلسیوس بـه مدت 10 دقیقه حل مـی شد!! نمـیدونم از نظر فنی چه اتفاقی براش مـیافته ولی روی اولین مدل های اسمارت ال جی کـه webos نیستند جواب مـیداد.
یـه روش هم به منظور اتصال بـه بوت لودر این لینک ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])دیدم . این سایت مختص ال جی هستش و اگر درون این سایت بگردی کلی ابزار های رسمـی و غیر رسمـی به منظور کار با فرمور های الجی وجود داره مدل uh850 را نتوستم پیدا کنم ولی تلوزیون های مشابه webos هستند کـه احتمالا بشـه از ابزار هاش استفاده کرد.
من با توجه بـه پست هایی شما ارسال کردید بنظرم اشکالت نرم افزاری باشـه اگر اینطور باشـه با صبر و حوصله بـه همراه جستجو و مطالعه احتمالش زیـاده بتونی خودت بردش را زنده کنی.
تعمـیر کار خوب پیدا سخته و خیلی کمـه و بیشترشون تعویض کارن و دانش فنی لازم را ندارند چون درون جنبه های مختلف آموزش های لازم ندیدند و تجربی کار مـیکنند! من خودم از این روش همـیشـه نتایج خوبی گرفتم .برد دستگاه مـیخواهی عوض کنی چیزی به منظور خراب شدن و از دست رفتن نداری فقط مـهم اینـه کـه علاقه و وقتش داشته باشی.

ahmadsh6811

12-04-2017, 22:34

سلام
روی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون هم پخش زنده فوتبال رو این تی وی نشون نميده(شبکه سه و ورزش)؟

سلام
خیر دوست عزیز این مورد فقط توی ری.س.ی.ور ها مرسومـه

mahdisanishani

13-04-2017, 08:19

سلام دوستان .آیـا دوستان اطلاعی دارن کـه کثیفی پنل صفحه درون این مدل آیـا نرم افزاری هست یـا سخت افزاری ؟ با تشکر

hagijoon

14-04-2017, 03:52

سلام دوستان .آیـا دوستان اطلاعی دارن کـه کثیفی پنل صفحه درون این مدل آیـا نرم افزاری هست یـا سخت افزاری ؟ با تشکر

مشکل از پنلش هستش و کم و بیش تو بیشتر پنلهای ips 4k ال جی وجود داره ولی تو این مدل بیشتره تو پنل های اولد ال جی همچین مشکلی نداره البته بستگی بـه کیفیت تولید پنل مـیتونـه این مشکل کم یـا زیـاد یـا خیلی کم باشـه.

سامان سروی

14-04-2017, 16:34

دوستان بـه نظر من ال جی درون تلویزیون های منطقه خاورمـیانـه از پنل های بی کیفیت استفاده مـی کنـه
من سال ۹۳ یک گوشی ال جی g2به قیمت ۱۴۰۰ خ و واقعا کیفیت صفحه نمایشش عالی بود واقعا رنگ سفید رو زیبا نشون مـی داد بعد از یک سال قیمت این گوشی بـه حدود ۱ مـیلیون رسید و به دلیل کیفیت خوبش تصمـیم گرفتم یکی دیگه به منظور برادرم بگیرم بعد از خرید متوجه تفاوت گوشی جدید با گوشی خودم شدم گوشی جدید رنگ سفید رو خیلی شفاف نشون نمـی داد و مایل بـه کرم نشون مـی داد نمایندگی ال جی هم گوشی رو نشون دادم گفتن متاسفانـه ارزان شدن قیمت باعث شده از پنل ارزان تر استفاده کنند و واقعا کنتراست گوشی افت کرده بود البته که تا حالا گوشی مشکل و یـا خرابی نداشته
بعد از این موضوع واقعا از این شرکت بدبین شدم واقعا یک شرکت چقدر مـی تونـه بی شرف باشـه کـه بعد افت قیمت افت کیفیت هم همراه اون باشـه
من که تا حالا مدل های 47lb7200 و 49ub830t ال جی و 50w800 سونی رو داشتم
هر دو مدل ال جی متاسفانـه کثیفی پنل رو هنگام تماشای فوتبال و حرکت دوربین بـه راست و چپ داشتن
W800 هم رنگ ها رو خیلی جذاب نشون نمـی داد ولی کثیفی پنل نداشت متاسفانـه باتوچه بـه وسواس مجبور شدم هر سه رو بفروشم و بیش از یک مـیلیون که تا حالا متضرر شدم
اگه دقت کرده باشین تلویزیون های ال جی تو فروشگاه های خارجی ، هم قیمت سری ks سامسونگ اند کـه اونا قیمت های بالای ۶ مـیلیون دارند بعد ال جی هم مثلا همـین uh850 رو حتما با همون قیمت بفروشـه وقتی ال جی قیمت هاش زیر ۴ تومنـه بعد احتمال داره پنلش با پنل اون تلویزیونی کـه تو کشور های غربی مـی فروشـه یکی نباشـه ما هم این موضوع رو نفهمـیم
الان تو سایت rtings اصلا اشاره ای بـه کثیفی پنل درون هنگام تماشای فوتبال نکرده یـا پخش نور از کناره ها رو بازم ذکر نکرده بعد نتیجه مـی گیریم یـا اونا درست بررسی ن یـا شرکت ال جی با زدن پنل بی کیفیت تو خاورمـیانـه کلاه سر مردم مـی ذاره
امـیدوارم ال جی سابقه خوب خودش رو با این حقه بازی ها خراب نکنـه

سامان سروی

14-04-2017, 16:43

دوستان مشکل اینجاست کـه ما به منظور بررسی تلویزیون های ال جی بـه سایت rtings
مـی ریم درون حالی کـه پنل های الجی درون سایت rtings با پنل های خاورمـیانـه ال جی
برای دو مدل یکسان یکی نیست و برای خاورمـیانـه از پنل بی کیفیت استفاده مـیشـه

sat_italia

14-04-2017, 16:49

دوستان عزیزی مـیدونـه بهترین کشور به منظور تنطیم این تلوزیون کدومـه ؟ متاسفانـه محتوای قابل دانلود از قسمت LG CONTENT STORE بر اساس هر کشوری تغییر مـیکنـه .به عنوان مثال وقتی روی امارات مـیذاری یوتیوب باز مـیکنـه با کلی بازی به منظور دانلود ولی رو OTHER کـه تنظیم بشـه نـهایت چهار که تا برنامـه بـه درد نخور بیـاره.

سامان سروی

14-04-2017, 16:51

حتی با توجه بـه لرزش تصاویر احتمال ۶۰ هرتز بودن تلویزیونـها درون خاورمـیانـه وجود داره یعنی ۶۰ هرتز رو بـه جای 120 هرتز بـه مردم غالب کنن
البته شخصا اگر بازم بخوام tv بخرم ممکنـه ال جی بخرم چون از بعضی تعمـیر کارا شنیدم پنل سامسونگ احتمال خرابیش بیشتره و ۴ تومن هم کم پولی نیست

shahram t

14-04-2017, 22:17

سلام دوست عزیز متاسفم کـه این اتفاق برات افتاده من یـه بررسی درون مورد خرابی های تلوزیون های ال جی کردم و نتیجه این بود کـه برد های ال جی حد اقل درون سری های قدیمـی تر کیفیتش پایین بوده و مشکلاتی درون بعضی از سری ها داشته کـه معمولا شرکت با تعویض برد حل مـیکرده.
خیلی هاشون هم بعد از آپدیت شدن صحیح و یـا قطع وسط کار آپدیت تلوزیونشون Brick شده. بعضی سری ها هم بخاطر داغ شدن CPU تلوزیون ریست مـیشده یـا تصویر دچار اختلال مـیشده کـه با اضافه فن بـه روی Heatsink ها مشکلوشون حل مـیشده.
در مورد مشکل بالا نیـامدن تلوزیون ال جی من چندتا ویدیو دیدم کـه مشکل برد بعضی از مدل ها با قرار برد اصلی درون فر گاز درون دمای 200 درجه سلسیوس بـه مدت 10 دقیقه حل مـی شد!! نمـیدونم از نظر فنی چه اتفاقی براش مـیافته ولی روی اولین مدل های اسمارت ال جی کـه webos نیستند جواب مـیداد.
یـه روش هم به منظور اتصال بـه بوت لودر این لینک ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])دیدم . این سایت مختص ال جی هستش و اگر درون این سایت بگردی کلی ابزار های رسمـی و غیر رسمـی به منظور کار با فرمور های الجی وجود داره مدل uh850 را نتوستم پیدا کنم ولی تلوزیون های مشابه webos هستند کـه احتمالا بشـه از ابزار هاش استفاده کرد.
من با توجه بـه پست هایی شما ارسال کردید بنظرم اشکالت نرم افزاری باشـه اگر اینطور باشـه با صبر و حوصله بـه همراه جستجو و مطالعه احتمالش زیـاده بتونی خودت بردش را زنده کنی.
تعمـیر کار خوب پیدا سخته و خیلی کمـه و بیشترشون تعویض کارن و دانش فنی لازم را ندارند چون درون جنبه های مختلف آموزش های لازم ندیدند و تجربی کار مـیکنند! من خودم از این روش همـیشـه نتایج خوبی گرفتم .برد دستگاه مـیخواهی عوض کنی چیزی به منظور خراب شدن و از دست رفتن نداری فقط مـهم اینـه کـه علاقه و وقتش داشته باشی.

ممنون دوست عزیز اما این تعمـییر کاری کـه رفتم با خیلیـها تو تلگرام ارتباط داره و خیلی راهها را امتحان کرد متاسفانـه به منظور آپدیت هم تلویزیون جواب نمـیده و نمـیشـه رو اپدیت اوکی کرد. خلاصه موندم واسه یـه مـین برد.در هر صورت از شما ممنونم کـه وقت گذاشتید.

hagijoon

15-04-2017, 01:19

دوستان بـه نظر من ال جی درون تلویزیون های منطقه خاورمـیانـه از پنل های بی کیفیت استفاده مـی کنـه
من سال ۹۳ یک گوشی ال جی g2به قیمت ۱۴۰۰ خ و واقعا کیفیت صفحه نمایشش عالی بود واقعا رنگ سفید رو زیبا نشون مـی داد بعد از یک سال قیمت این گوشی بـه حدود ۱ مـیلیون رسید و به دلیل کیفیت خوبش تصمـیم گرفتم یکی دیگه به منظور برادرم بگیرم بعد از خرید متوجه تفاوت گوشی جدید با گوشی خودم شدم گوشی جدید رنگ سفید رو خیلی شفاف نشون نمـی داد و مایل بـه کرم نشون مـی داد نمایندگی ال جی هم گوشی رو نشون دادم گفتن متاسفانـه ارزان شدن قیمت باعث شده از پنل ارزان تر استفاده کنند و واقعا کنتراست گوشی افت کرده بود البته که تا حالا گوشی مشکل و یـا خرابی نداشته
بعد از این موضوع واقعا از این شرکت بدبین شدم واقعا یک شرکت چقدر مـی تونـه بی شرف باشـه کـه بعد افت قیمت افت کیفیت هم همراه اون باشـه
من که تا حالا مدل های 47lb7200 و 49ub830t ال جی و 50w800 سونی رو داشتم
هر دو مدل ال جی متاسفانـه کثیفی پنل رو هنگام تماشای فوتبال و حرکت دوربین بـه راست و چپ داشتن
W800 هم رنگ ها رو خیلی جذاب نشون نمـی داد ولی کثیفی پنل نداشت متاسفانـه باتوچه بـه وسواس مجبور شدم هر سه رو بفروشم و بیش از یک مـیلیون که تا حالا متضرر شدم
اگه دقت کرده باشین تلویزیون های ال جی تو فروشگاه های خارجی ، هم قیمت سری ks سامسونگ اند کـه اونا قیمت های بالای ۶ مـیلیون دارند بعد ال جی هم مثلا همـین uh850 رو حتما با همون قیمت بفروشـه وقتی ال جی قیمت هاش زیر ۴ تومنـه بعد احتمال داره پنلش با پنل اون تلویزیونی کـه تو کشور های غربی مـی فروشـه یکی نباشـه ما هم این موضوع رو نفهمـیم
الان تو سایت rtings اصلا اشاره ای بـه کثیفی پنل درون هنگام تماشای فوتبال نکرده یـا پخش نور از کناره ها رو بازم ذکر نکرده بعد نتیجه مـی گیریم یـا اونا درست بررسی ن یـا شرکت ال جی با زدن پنل بی کیفیت تو خاورمـیانـه کلاه سر مردم مـی ذاره
امـیدوارم ال جی سابقه خوب خودش رو با این حقه بازی ها خراب نکنـه

منم کاملا با حرف شما موافقم کـه ال جی واسه خاورمـیانـه از پنل بی کیفیت استفاده مـیکنـه کـه این موضوع تو پنلهای ۴ کی کاملا مشخصه من تو نت بررسی های زیـادی از این مدل دیدم کـه حتی شکل و جنس بدنـه تی وی هم با منطقه ما متفاوت بود حالا چه برسه بـه پنل ال جی واقعا سیـاست کثیفی داره منکه کلا از ال جی دلسرد شدم ال جی فقط تمرکزش رو تو محصولات رده بالاش اولد گذاشته

ss_sadegh

15-04-2017, 02:52

دوستان ممکنـه شرکت پنل رو از نوعی استفاده نکنـه کـه در اروپا و آمریکا مـیگذاره ولی یک چیز قطعیـه و اون اینکه بیشتر تلویزیون هایی کـه به عراق مـیفرسته و از اونجا بـه کردستان حمل مـیشـه ریفربیش هست یعنی برگشتی کشورهای دیگه و یـا برگشتی از سر خط تولید کـه مجددا درون کارخانـه تعمـیر، بسته بندی و روانـه بازار مـیشـه البته بازار های بی درون پیکر مثل عراق و افغانستان و آفریقا. همچنین استفاده از پنل های درجه دو هم بسیـار مرسومـه. ال جی پنلها رو خودش مـیسازه ولی درون هنگام تواید خرابی های زیـادی داره کـه هیچکدوم دور ریخته نمـیشـه بلکه تعمـیر و باز تولید مـیشـه.

danial4

15-04-2017, 08:09

دوستان مشکل اینجاست کـه ما به منظور بررسی تلویزیون های ال جی بـه سایت rtings
مـی ریم درون حالی کـه پنل های الجی درون سایت rtings با پنل های خاورمـیانـه ال جی
برای دو مدل یکسان یکی نیست و برای خاورمـیانـه از پنل بی کیفیت استفاده مـیشـه

چطور مـیشـه درون خصوص صحت یـا عدم صحت این موضوع بـه نتیجه قطعی رسید ؟ بنظرم با حدس و گمان نمـیشـه و باید دوستانی کـه بخاطر خرابی برد مجبور شدند پشت تلویزیون رو باز کنند یـه عاز لیبل و مدل پنل بگیرند که تا دوستان متخصص و تعمـیرکار نظر بدند کـه الجی پنلی کـه در این مدل استفاده کرده از چه نوع و مدلی مـیباشد .

danial4

15-04-2017, 08:18

بنظرم اگه بشـه یـه ع پنل و لیبلش گرفت کاربر elesaeid خیلی خوب مـیتونـه کمک و راهنمایی کنـه ، ایشون درون این زمـینـه خیلی فرد با تجربه و مطلعی هستند .
پس لطفا دوستانی کـه دسترسی و امکانش رو دارند زحمت ع پنل رو بکشند که تا بشـه بـه یک نتیجه قطعی رسید .

reza1348_rezareza

15-04-2017, 11:24

مـیشـه لطفا بیشتر توضیح بدی منظور از جذاب نبودن چه چیزه؟مثلا رنگها عیر طبیعی هستن؟

reza1348_rezareza

15-04-2017, 11:29

دوستان ممکنـه شرکت پنل رو از نوعی استفاده نکنـه کـه در اروپا و آمریکا مـیگذاره ولی یک چیز قطعیـه و اون اینکه بیشتر تلویزیون هایی کـه به عراق مـیفرسته و از اونجا بـه کردستان حمل مـیشـه ریفربیش هست یعنی برگشتی کشورهای دیگه و یـا برگشتی از سر خط تولید کـه مجددا درون کارخانـه تعمـیر، بسته بندی و روانـه بازار مـیشـه البته بازار های بی درون پیکر مثل عراق و افغانستان و آفریقا. همچنین استفاده از پنل های درجه دو هم بسیـار مرسومـه. ال جی پنلها رو خودش مـیسازه ولی درون هنگام تواید خرابی های زیـادی داره کـه هیچکدوم دور ریخته نمـیشـه بلکه تعمـیر و باز تولید مـیشـه.
برندهای دیگه هم درون بانـه از همون بازار بی درون و پیکره !چرا فقط الجی این مشکلات رو داره ؟(واقعا داره؟)

سامان سروی

15-04-2017, 22:25

رنگ ها خیلی اشباع نیستن یـا بـه عبارتی کال هستن

solsoln

16-04-2017, 12:07

با حرف شما کاملا موافق هستم درون بازار ما بـه قول معروف جوجه را رنگ مـیزنند و جای قناری مـی دن دست مشتری. ولی بطور کلی من راجع بـه این تلوزیون خیلی تحقیق کردم و مشکلاتی شما با این تلوزیون داشتید کاربران اروپا و آمریکا هم داشتند، از جمله نشت نور ، مشکل درون عمق و روی هم افتادن 3d و کثیفی پنل! فقط فرقش ما با اونا اینـه کـه شما اگر تلوزیون را از گلد ایران هم بخری بگید بخاطر این مشکلات خوشت نیـامد پسش نمـیگیرند ولی اونجا راحت بدون هیچ حرف اضافی بعد مـیفرستی ، جنسای بانـه ای کـه جای خودشو داره خراب هم بشـه دیگه رو دستت مونده

superstar 1

17-04-2017, 14:37

دوستان سلام
اینطور کـه من فهمـیدم تلویزیونـهای مـیان رده سامسونگ از سرعت هرتز پایین و زاویـه دید پایین ولی از کنتراست و نوردهی و عمق رنگ مشکی خوب و بجا نگذاشتن تصویر یـا همون نداشتن کثیفی پنل برخوردارن ودر مقابل تلویزیونـهای مـیان رده ال جی از سرعت هرتز خوب بـه نسبت سامسونگ و زاویـه دید خوب ..اما درون مقابل شدت نور و کنتراست پایین و کثیفی پنل و عمق رنگ مشکی ضعیف بخاطر پنل ips..
:n13::n13:
بخدا منم مثل یـه دوستمون کـه اوایل این تاپیک گفته بودن چشمام کور شد بس کـه الان 2-3 ماهه تو اینترنت سرچ مـیکنم که تا واسه جهیزیـه ام یـه تلویزیون خوب بگیرم.دیوانـه وار عاشق این تلویزیون شده بودم که تا اینکه نظرات و مشکلات شمارو خوندم...الانم موندم چی انتخاب م.7970 سامسونگ هم گزینـه خوبی هست ولی هرتز پایینی داره(60هرتز).گزینـه بعدی هم 49uh65200 گلدیرانـه کـه نمـیدونم اسم جهانیش چیـه!!

hagijoon

18-04-2017, 00:12

دوستان سلام
اینطور کـه من فهمـیدم تلویزیونـهای مـیان رده سامسونگ از سرعت هرتز پایین و زاویـه دید پایین ولی از کنتراست و نوردهی و عمق رنگ مشکی خوب و بجا نگذاشتن تصویر یـا همون نداشتن کثیفی پنل برخوردارن ودر مقابل تلویزیونـهای مـیان رده ال جی از سرعت هرتز خوب بـه نسبت سامسونگ و زاویـه دید خوب ..اما درون مقابل شدت نور و کنتراست پایین و کثیفی پنل و عمق رنگ مشکی ضعیف بخاطر پنل ips..
بخدا منم مثل یـه دوستمون کـه اوایل این تاپیک گفته بودن چشمام کور شد بس کـه الان 2-3 ماهه تو اینترنت سرچ مـیکنم که تا واسه جهیزیـه ام یـه تلویزیون خوب بگیرم.دیوانـه وار عاشق این تلویزیون شده بودم که تا اینکه نظرات و مشکلات شمارو خوندم...الانم موندم چی انتخاب م.7970 سامسونگ هم گزینـه خوبی هست ولی هرتز پایینی داره(60هرتز).گزینـه بعدی هم 49uh65200 گلدیرانـه کـه نمـیدونم اسم جهانیش چیـه!!

سلام دوست عزیز درون مورد تلویزیونـهای سامسونگ بگم چون گفتی واسه جهیزیـه مـیخوایی بگیری تو سامسونگ فقط دو یـا سه مدل بیشتر بقیـه اصلا کیفیت تصویر خوبی ندارن و واقعا ضعیف هستن من تو نمایشگاه سامسونگ رفتم و همـه مدلها رو از نزدیک دیدم بهترینش ks9000 هستش کـه مـیتونم بگم کیفیتش محشره بعد اون ks8500 و ks8000 و تو مدلهای ۲۰۱۵ هم js9000 و js8000 بقیـه مدلهای چنگی بـه دل نمـیرنـه اگه پولشو داری تو خرید ks9000 یـا js9000 شک نکن و یک مـیلیون پایینترش هم ks8500 و js8000 و تو ال جی هم مدلهای oled کـه حرفی واسه گفتن نداره و در یک کلام عالیـه و به غیر از این مدلهای ۴کی uf9500 و uf8500 خوبه ولی تو اونا هم همـین مشکلات مدلهای uh رو داره ولی بـه نسبت بـه اونا کمتر و کیفیت تصویر درون کانالهای اس دی بهتر تو مدلهای ۴ کی سونی هم همـین مشکلات مدل uh ال جی موجوده ولی بازم با کیفیت تصویر درون کانالهای اس دی بهتر ولی کیفیت صدای پایینتر نسبت بـه ال جی نتیجه گیری تحقیقات چندین ماهه بنده اگه پولت بـه ۶ یـا ۷ مـیلیون مـیرسه تو خرید ks9000 شک نکن و js9000 اگه تو مایـه های ۵تا ۶ ks8500 یـا js8000 و اگه پایینتر بین ۳ که تا ۵ uf8500.uh8500.xd850 یـا بهترین کار اینـه کـه چند ماه صبر کنی که تا سری ۲۰۱۷ محصولات ال جی و سامسونگ و سونی وارد بازار بانـه بشـه که تا هم اونا رو تست کنی و هم مدلهای پایینتر افت قیمت پیدا مـیکنن و انتخابات بیشتر مـیشـه من خودم اخرین روش رو انتخاب کردم و چند ماه صبر مـیکنم که تا انتخابهای بیشتری داشته باشم امـیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم.موفق باشید.

reza1348_rezareza

18-04-2017, 15:08

با استناد بـه rtings.com:
1-تفاوت قابل توجهی بین 8000 و 9000 نیست و ارزش پول بیشتر نداره.

چطور بـه این نتیجه رسیدی.؟مدل X930d سونی از نظر کیفیت تصویر حتی بالاتره.(باز بر اساس RTINGS) تو یک ویدئو درون یوتیوب گفته مـیشد از نظر نمایش صحیح رنگ این مدل سونی بالاتر از ks9000.

amir_t6262

18-04-2017, 16:02

دوستان سلام
دو که تا صفر را بردار، مـیشـه مدل جهانی

البته بـه حساب نقد و بررسی مدلهای جهانی، نمونـه ایرانی را انتخاب نکن. چون ممکن هست کیفیت پنل هایی کـه در ایران استفاده مـیکنند، با آنچه درون دیگر کشورها استفاده مـیشود، متفاوت باشد.

superstar 1

18-04-2017, 17:00

سلام دوست عزیز درون مورد تلویزیونـهای سامسونگ بگم چون گفتی واسه جهیزیـه مـیخوایی بگیری تو سامسونگ فقط دو یـا سه مدل بیشتر بقیـه اصلا کیفیت تصویر خوبی ندارن و واقعا ضعیف هستن من تو نمایشگاه سامسونگ رفتم و همـه مدلها رو از نزدیک دیدم بهترینش ks9000 هستش کـه مـیتونم بگم کیفیتش محشره بعد اون ks8500 و ks8000 و تو مدلهای ۲۰۱۵ هم js9000 و js8000 بقیـه مدلهای چنگی بـه دل نمـیرنـه اگه پولشو داری تو خرید ks9000 یـا js9000 شک نکن و یک مـیلیون پایینترش هم ks8500 و js8000 و تو ال جی هم مدلهای oled کـه حرفی واسه گفتن نداره و در یک کلام عالیـه و به غیر از این مدلهای ۴کی uf9500 و uf8500 خوبه ولی تو اونا هم همـین مشکلات مدلهای uh رو داره ولی بـه نسبت بـه اونا کمتر و کیفیت تصویر درون کانالهای اس دی بهتر تو مدلهای ۴ کی سونی هم همـین مشکلات مدل uh ال جی موجوده ولی بازم با کیفیت تصویر درون کانالهای اس دی بهتر ولی کیفیت صدای پایینتر نسبت بـه ال جی نتیجه گیری تحقیقات چندین ماهه بنده اگه پولت بـه ۶ یـا ۷ مـیلیون مـیرسه تو خرید ks9000 شک نکن و js9000 اگه تو مایـه های ۵تا ۶ ks8500 یـا js8000 و اگه پایینتر بین ۳ که تا ۵ uf8500.uh8500.xd850 یـا بهترین کار اینـه کـه چند ماه صبر کنی که تا سری ۲۰۱۷ محصولات ال جی و سامسونگ و سونی وارد بازار بانـه بشـه که تا هم اونا رو تست کنی و هم مدلهای پایینتر افت قیمت پیدا مـیکنن و انتخابات بیشتر مـیشـه من خودم اخرین روش رو انتخاب کردم و چند ماه صبر مـیکنم که تا انتخابهای بیشتری داشته باشم امـیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم.موفق باشید.
خخخخخخ.
نـه داداش نـهایت هزینـه ام واسه خرید که تا ۳/۵هستش.:n13:

superstar 1

18-04-2017, 17:06

راستش تو یوتیوپ یـه فیلم دیدم درون مورد مشکل این مدل کـه زمان تماشای فوتبال یـه خط عمودی روشن رو صفحه بود واسه همـین یـه خرده دودل شدم:n36:

reza1348_rezareza

19-04-2017, 09:57

خخخخخخ.
نـه داداش نـهایت هزینـه ام واسه خرید که تا ۳/۵هستش.:n13:
sony 50w800c بگیر!یـا با کمـی بالاتر(حدود 500000 تومان) سایز 55 همـین مدل.البته من 50 دارم خیلی هم رو تصویر وسواس دارم(تاکید مـیکنم اول کیفیت تصویر و بعد سایر چیزها ) بدون مقایسه با مدلهای دیگه ازش راضیم سه بعدی هم داره.

solsoln

19-04-2017, 10:06

راستش تو یوتیوپ یـه فیلم دیدم درون مورد مشکل این مدل کـه زمان تماشای فوتبال یـه خط عمودی روشن رو صفحه بود واسه همـین یـه خرده دودل شدم:n36:

ازین مدلاست کـه مشخصاتش دل مـیره ولی روی فاکتور های اصلی تصویر اشکالات جدی داره من هم دودل شدم و با راهنمایی هایی کـه کاربر ها تصمـیم گرفتم صبر کنم مدل 2017 بگیرم ! فعلا ال جی داره مـیگه خیلی خفنـه و تکنولوژی nano display از quantom dot بالاتره ! هنوز بررسی تخصی نشده بیـاد ببینیم چیکار کرده امـیدوارم مشکلات این مدل شـه و برخلاف تبلیغاتش واقعا یکاری کرده باشـه. درون کل اینو بگم با جستجو هایی کـه از مدل های مختلف داشتم تلوزیون های ال جی و سونی درون مقایسه با سامسونگ بعد از چند سال کارکرد خرابی پنل بسیـار پایینتر بوده. سامسونگ ظاهرش قشنگ ولی کیفیت ساختش پایینـه نمـیشـه روش بـه عنوان تلوزیون عمری حساب کرد.

superstar 1

19-04-2017, 14:07

دوست عزیز بـه نظرم کار عاقلانـه ای نیست آدم تو این سال ۲۰۱۷ بره تلویزیون فول اچدی بگیره.درسته محتواش فعلا کمـه ولی فکرشو داری با مروگرش وبگردی مـیکنی اوقته کـه متوجه مـیشی ریزترین متن تو صفحه رو مـیتونی با رزولوشن 4k راحت بخونی..حالا این یـه نمونشـه..درسته کیفیت اولین ملاکه تلویزیونـه ولی با کمـی امکانات مـیتونی بیشتر ازش لذت ببری مثلا بلوتوث کـه با هدفون مـیتونی آخر شب باهاش فیلم ببینی..

superstar 1

19-04-2017, 14:14

ازین مدلاست کـه مشخصاتش دل مـیره ولی روی فاکتور های اصلی تصویر اشکالات جدی داره من هم دودل شدم و با راهنمایی هایی کـه کاربر ها تصمـیم گرفتم صبر کنم مدل 2017 بگیرم ! فعلا ال جی داره مـیگه خیلی خفنـه و تکنولوژی nano display از quantom dot بالاتره ! هنوز بررسی تخصی نشده بیـاد ببینیم چیکار کرده امـیدوارم مشکلات این مدل شـه و برخلاف تبلیغاتش واقعا یکاری کرده باشـه. درون کل اینو بگم با جستجو هایی کـه از مدل های مختلف داشتم تلوزیون های ال جی و سونی درون مقایسه با سامسونگ بعد از چند سال کارکرد خرابی پنل بسیـار پایینتر بوده. سامسونگ ظاهرش قشنگ ولی کیفیت ساختش پایینـه نمـیشـه روش بـه عنوان تلوزیون عمری حساب کرد.

ولی داداش من نمـیتونم صبر کنم که تا مدل ۲۰۱۷ بیـاد چون همون مدلها هم که تا بیـاد بـه دست مشتری برسه وتا مشخص بشـه کـه بازم اینا چه معایبی دارن خودش چند ماه طول مـیکشـه..در حالی کـه من که تا چند وقت دیگه حتما خرید کنم چون عروسیم نزدیکه..:n40:

danial4

19-04-2017, 14:26

دوست عزیز بـه نظرم کار عاقلانـه ای نیست آدم تو این سال ۲۰۱۷ بره تلویزیون فول اچدی بگیره.درسته محتواش فعلا کمـه ولی فکرشو داری با مروگرش وبگردی مـیکنی اوقته کـه متوجه مـیشی ریزترین متن تو صفحه رو مـیتونی با رزولوشن 4k راحت بخونی..حالا این یـه نمونشـه..درسته کیفیت اولین ملاکه تلویزیونـه ولی با کمـی امکانات مـیتونی بیشتر ازش لذت ببری مثلا بلوتوث کـه با هدفون مـیتونی آخر شب باهاش فیلم ببینی..

دوست عزیز اگه امکانات خیلی عالی و صدای بسیـار با کیفیت و طراحی خوب مـیخوای تو خرید این مدل شک نکن ، من یکی از عواملی کـه باعث شده تو خرید سونی مردد بشم از دست یـه سری امکاناته کـه واقعا برام کاربردیـه مثل همـین مسئله انتقال صدای تیوی بـه هندزفری یـا هدفون بلوتوث ، البته درون کنار این محاسن خب یکی دوتا ضعفم داره و این تو هر مدل یـا برندی صدق مـیکنـه . برو بخر و حالشو ببر . موفق باشی

reza1348_rezareza

19-04-2017, 16:05

1-در مورد خواندن متن درسته کـه خودم تست نکردم ولی بـه نظر نمـیاد کـه یک متن ناخوانا با full hd با 4K خوانا بشـه.تصور کن یک خط یک سانتی رو با 20 که تا نقطه و همون خط رو با 40 که تا . فقط خط یک کم پرتر مـیشـه.
2-در مورد صدا بـه نظر من بـه خاطر امواج مضر بهتره از هدفون با سیم استفاده کنی سونی هم کـه هدفون مـیخوره کافیـه یک سیم رابط بلندتر بگیری وسیم رو از زیر فرش رد کنی(یـا موکت!!) و عین شرایط بیسیم مـیشـه.بدون ضررهای احتمالی زیـاد.مـیدونی کـه هیچنمـیاد روی مـیزان ضرر هدفون روی بدن و مغز تحقیق کنـه.
3-کسی منکر مزیت 4K بـه full hd نیست.ولی حتما دید برا این مزیت چقدر پول بیشتری داری مـیدی بدون استفاده آنچنانی.بخوای تصویر با کیفیت تر ببینی حتما روی HDR بررسی کنی.

reza1348_rezareza

19-04-2017, 16:13

دوست عزیز اگه امکانات خیلی عالی و صدای بسیـار با کیفیت و طراحی خوب مـیخوای تو خرید این مدل شک نکن ، من یکی از عواملی کـه باعث شده تو خرید سونی مردد بشم از دست یـه سری امکاناته کـه واقعا برام کاربردیـه مثل همـین مسئله انتقال صدای تیوی بـه هندزفری یـا هدفون بلوتوث ، البته درون کنار این محاسن خب یکی دوتا ضعفم داره و این تو هر مدل یـا برندی صدق مـیکنـه . برو بخر و حالشو ببر . موفق باشی
دوست عزیز بدون اینکه بخوام ضد حال ب چیزی رو کـه بیشترین برخورد و استفاده رو تو یک تی وی داره تصویره.تو داری یک تصویر نا مطلوب مـیبینی اذیتت مـیکنـه (یـا حداقل لذت کافی نمـیده) اون وقت مـیتونی با دلخوشی از اینکه امکانات دیگه زیـاده از مـیزان احساس بدت کم کنی؟به همـین خاطره کـه بیش از هشتاد درصد قیمت فقط پنله.اون امکانات دیگر غیر از تصویر با چندتا ic ایجاد مـیشـه.

elesaeid

19-04-2017, 22:59

سلام بر دوستان.بازم غیبت داشتم شرمنده.این آپلود سنتر ی کـه دوستمون معرفی کرد کار نمـیکنـه.اگر دوستان معرفی کنند من عکسهای ست خودمو آپ مـیکنم.
در رابطه با مدل 2017 من زیـاد خوشبین نیستم.مدل 8000 کـه معماری rgbw داره کـه برای کاربرایی مثل شما مناسب نیست. مدل sj8500 هم طبق گفته ی rtings شبیـه uh8500 هست.از همـین تیپ پنلها استفاده مـیکنـه و مزایـا و معایب خودشو داره.
اما نکته ای کـه به نظر من مـیتونـه صحت داشته باشـه اینـه کـه بسته بـه zone های مختلف ال جی از پنلهای سایتهای مختلف خودش استفاده مـیکنـه.در نظر بگیرید تویوتا کمری تولید ژاپن و استرالیـا و..... داریم.البته تویوتا هروقت باشـه تویوتا هست اما با توجه بـه تجربه ی شخصیم مبتی بر باز حداقل 50 مدل پنل و قبول این نکته کـه حتی داخل مغازه هم جابجایی پنل کار سخت و خطرناکیـه،بنظر مـیرسه شرکتهای بزرگ تولید کننده تلویزیون چندین سایت تولید پنل درون مناطق مختلف دارند.همـین قضیـه این احتمال و پررنگتر مـیکنـه کـه پنلهای تولید شده مثلا به منظور فروش بخش خاورمـیانـه از کیفیت پایینتری برخوردار هستند.تصور کنین کیفیت باندهای پایونیر ویتنام با چین... هردو شرکت های زیرمجموعه اصلی پایونیر هستن اما معمولا کارهای سنگین و ساب های بزرگ بـه بخش ویتنامـی سپرده مـیشد.یـا همـین l90 خودمون مدل ایرانخودرو ای با پارس خودرو ای هرکدوم داستانـهای خاص خودشونو داره(نمونش کیفیت رنگ افتضاح ایرانخودرو کـه تقریبا روی سپر هر پژو و سمند ی مـیشـه دید زود کچل مـیکنـه).پس این مساله دور از واقعیت نیست و امکانش زیـاده.حالا حتما چیکار کرد؟
اولین ایراد اینـه کـه معمولا دوستانی کـه اطلاعات جامعی درون این زمـینـه دارند نمـیتونن دل ن از تمام امکانات تلویزیون های رده بالا.کسی کـه 3 تومن پول داره و نقاط ضعف و قوت مثلا مدلهای w800 uh850 ku7500 و.... مـیدونـه نباید دنبال معجزه باشـه و باید ببینـه نیـازمندیـه اصلیش چیـه و از یک تلویزون درون درجه اول چی مـیخواد بعد با توجه بـه نیـازش اقدام بـه خرید کنـه.مثلا من 3d و توان صدای بالا اصلا برام مـهم نبود.اما پردازنده خوب و تماشای فیلم درون تاریکی برام مـهم بود.مثلایی کـه بین پژو پارس و سمند و 405 کل کل مـیکنن فکر نکنید.پولتون مـیرسه برید oled بخرید راحت... نـه؟ببینید چیو از دست بدید غمش خوردنی تره!!! همونو بخرید

jabi7joon

19-04-2017, 23:15

مثلا من 3d و توان صدای بالا اصلا برام مـهم نبود.اما پردازنده خوب و تماشای فیلم درون تاریکی برام مـهم بود.

سلام..مرصی..

خب منم دقیقا همـینو مـی خوام.. سرعت و کیفیت تصویر..

انتخاب شما چی بوده؟

elesaeid

20-04-2017, 01:12

58uf830
.......

mahdisanishani

20-04-2017, 09:27

سلام بر دوستان.بازم غیبت داشتم شرمنده.این آپلود سنتر ی کـه دوستمون معرفی کرد کار نمـیکنـه.اگر دوستان معرفی کنند من عکسهای ست خودمو آپ مـیکنم.
در رابطه با مدل 2017 من زیـاد خوشبین نیستم.مدل 8000 کـه معماری rgbw داره کـه برای کاربرایی مثل شما مناسب نیست. مدل sj8500 هم طبق گفته ی rtings شبیـه uh8500 هست.از همـین تیپ پنلها استفاده مـیکنـه و مزایـا و معایب خودشو داره.
اما نکته ای کـه به نظر من مـیتونـه صحت داشته باشـه اینـه کـه بسته بـه zone های مختلف ال جی از پنلهای سایتهای مختلف خودش استفاده مـیکنـه.در نظر بگیرید تویوتا کمری تولید ژاپن و استرالیـا و..... داریم.البته تویوتا هروقت باشـه تویوتا هست اما با توجه بـه تجربه ی شخصیم مبتی بر باز حداقل 50 مدل پنل و قبول این نکته کـه حتی داخل مغازه هم جابجایی پنل کار سخت و خطرناکیـه،بنظر مـیرسه شرکتهای بزرگ تولید کننده تلویزیون چندین سایت تولید پنل درون مناطق مختلف دارند.همـین قضیـه این احتمال و پررنگتر مـیکنـه کـه پنلهای تولید شده مثلا به منظور فروش بخش خاورمـیانـه از کیفیت پایینتری برخوردار هستند.تصور کنین کیفیت باندهای پایونیر ویتنام با چین... هردو شرکت های زیرمجموعه اصلی پایونیر هستن اما معمولا کارهای سنگین و ساب های بزرگ بـه بخش ویتنامـی سپرده مـیشد.یـا همـین l90 خودمون مدل ایرانخودرو ای با پارس خودرو ای هرکدوم داستانـهای خاص خودشونو داره(نمونش کیفیت رنگ افتضاح ایرانخودرو کـه تقریبا روی سپر هر پژو و سمند ی مـیشـه دید زود کچل مـیکنـه).پس این مساله دور از واقعیت نیست و امکانش زیـاده.حالا حتما چیکار کرد؟
اولین ایراد اینـه کـه معمولا دوستانی کـه اطلاعات جامعی درون این زمـینـه دارند نمـیتونن دل ن از تمام امکانات تلویزیون های رده بالا.کسی کـه 3 تومن پول داره و نقاط ضعف و قوت مثلا مدلهای w800 uh850 ku7500 و.... مـیدونـه نباید دنبال معجزه باشـه و باید ببینـه نیـازمندیـه اصلیش چیـه و از یک تلویزون درون درجه اول چی مـیخواد بعد با توجه بـه نیـازش اقدام بـه خرید کنـه.مثلا من 3d و توان صدای بالا اصلا برام مـهم نبود.اما پردازنده خوب و تماشای فیلم درون تاریکی برام مـهم بود.مثلایی کـه بین پژو پارس و سمند و 405 کل کل مـیکنن فکر نکنید.پولتون مـیرسه برید oled بخرید راحت... نـه؟ببینید چیو از دست بدید غمش خوردنی تره!!! همونو بخرید

سلام دوست عزیز .بازم ممنونم بابت مطلب خوب و مفیدات .سایت اپلود درسته
اگر باز نشد آدرس سایت رو کپی کن. ممنونم بابت لطف ات و همکاری
اگر بازم نشد تو تلگرام برام بفرست من از طرف شما بـه اشتراک مـیذارم
SHANISANI@

alishabani1358

20-04-2017, 09:27

سلام اگه از نرم افزار tapatalk استفاده کنید خودش سرور داره همون جا عکسها رو آپلود مـیکنـه

superstar 1

20-04-2017, 14:06

دوستان مشکل کثیفی پنل مختص بـه این مدل نمـیشـه من دیروز رفتم نمایشگاه الجی حتی مدل ۶۵۲۰۰ گلدیران هم خطوط عمودی روشن زمانی کـه روی دمو بود دیده مـیشد..البته به منظور امثال ما کـه به این ریزه کاریـها دقت مـیکنیم قابل رویت بود.من خودم الان چند ساله از مانیتور ۲۰اینچ السیدی سامسونگ واسه کامپیوترم استفاده مـیکنم و خیلی ازش راضی بودم که تا اینکه بعد از خوندن نظرات شما درون مورد نشت نور کنجکاو شدم و تو تاریکی شب از یـه صفحه کاملا مشکی با گوشیم عگرفتم و قشنگکلی نشت نور داشتکه اگه بتونم اپلود مـیکنم.در کل مـیخوام اینو بگم حتما وسواسیت رو کنار بذاریم که تا از تماشای تلویزیون لذت ببریم وگرنـه خودمونو هی اذییت مـیکنیم.

solsoln

20-04-2017, 14:53

سلام بر دوستان.بازم غیبت داشتم شرمنده.این آپلود سنتر ی کـه دوستمون معرفی کرد کار نمـیکنـه.

دوست عزیز لطفا سختش نکن کـه در آپلود سنتر حتما آپلودش کنی کـه بعد از یک مدت هم پاکش مـیکنـه
از امکانات رایگان و مطمئن تر گوگل درایو و دراپ بااستفاده کنی خیلی راحت تره.
عها را داخل یک فلدر و یـا فایل زیپ شده قرار بده و آن فلدر یـا فایل زیپ را با بـه صورت لینک مستقیم شر کن.

solsoln

20-04-2017, 14:58

دوستان مشکل کثیفی پنل مختص بـه این مدل نمـیشـه من دیروز رفتم نمایشگاه الجی حتی مدل ۶۵۲۰۰ گلدیران هم خطوط عمودی روشن زمانی کـه روی دمو بود دیده مـیشد..البته به منظور امثال ما کـه به این ریزه کاریـها دقت مـیکنیم قابل رویت بود.من خودم الان چند ساله از مانیتور ۲۰اینچ السیدی سامسونگ واسه کامپیوترم استفاده مـیکنم و خیلی ازش راضی بودم که تا اینکه بعد از خوندن نظرات شما درون مورد نشت نور کنجکاو شدم و تو تاریکی شب از یـه صفحه کاملا مشکی با گوشیم عگرفتم و قشنگکلی نشت نور داشتکه اگه بتونم اپلود مـیکنم.در کل مـیخوام اینو بگم حتما وسواسیت رو کنار بذاریم که تا از تماشای تلویزیون لذت ببریم وگرنـه خودمونو هی اذییت مـیکنیم.

تنـها تلوزیونی کـه نشت نور نداره فقط OLED هستش، روی همـین تلوزیون هم اگر local dim را خاموش کنید نشت نورش بهتر مـیشـه.

jabi7joon

20-04-2017, 15:58

58uf830
.......

انتخاب خود شما همـین هست؟ چرا تو rtings انقدر اینو کوبیدن؟

reza1348_rezareza

20-04-2017, 18:26

انتخاب خود شما همـین هست؟ چرا تو rtings انقدر اینو کوبیدن؟
من کـه چیزی درون مورد این مدل و کوبیدن اون تو rtings ندیدم.لطفا لینکش رو بذار!

amir_t6262

20-04-2017, 18:45

موضوعی کـه مـیگی کاملا درسته. پنلهای تلویزیون ساخت کارخانـه های مختلف و با کیفیت و قیمت های متفاوت هست.
نمونـه ش را درون سامسونگ دیدم و یکی از دوستان راجع بهش مفصل توضیح داده کـه چطور بفهمـید کدام پنل درون تلویزیون شما استفاده شده و ساخت کجاست و با چه کیفیتی.
نمونـه پنل هایی کـه در تلویزیون های سامسونگ استفاده مـیشـه عبارتند از

A = Samsung Display
D = CMO (Chimei Innolux / Chilin
L = AUO (AU Optronics
R = AUO (AU Optronics
I = CPT (Chunghwa Picture Tube
P = CMI (Chimei Innolux
H = Sharp Display
S = Sharp / (Samsung China
B = Beijing Optoelectronics

در مورد LG هم قاعدتا حتما چنین موردی باشـه .
بهمـین خاطر مـیگویم کـه براساس نقد و بررسی های جهانی، مدلهای داخلی را مقایسه نکنید. چون کیفیت پنل های استفاده شده به منظور کشورهای مختلف متفاوته.

jabi7joon

20-04-2017, 18:51

من کـه چیزی درون مورد این مدل و کوبیدن اون تو rtings ندیدم.لطفا لینکش رو بذار!

البته این درون مورد UF8500 هست..ولی خب فرقی با 8300 نداره..

The LG UF8500 4k UHD LED TV has worse picture quality than average, especially in a dark room.

اولین جمله ای کـه گفتن اینـه..

کیفیت تصویرش از متوسط هم پایین تره..بخصوص تو اتاق تاریک..

superstar 1

20-04-2017, 19:33

تنـها تلوزیونی کـه نشت نور نداره فقط OLED هستش، روی همـین تلوزیون هم اگر local dim را خاموش کنید نشت نورش بهتر مـیشـه.

اره بخدا....واقعا اولد محشره.دیروز تو نمایشگاه از نزدیک دیدم هیچ ضعفی نداشت.ایکاش قیمت اولد هم طوری بشـه کـه هر تو خونـه داشته باشـه..

reza1348_rezareza

21-04-2017, 01:20

اولین جمله ای کـه گفتن اینـه..

کیفیت تصویرش از متوسط هم پایین تره..بخصوص تو اتاق تاریک..

یکی نیستند.یک اختلاف عمده پنل یکی IPS ولی اون یکی VA .

reza1348_rezareza

21-04-2017, 12:15

اره بخدا....واقعا اولد محشره.دیروز تو نمایشگاه از نزدیک دیدم هیچ ضعفی نداشت.ایکاش قیمت اولد هم طوری بشـه کـه هر تو خونـه داشته باشـه..
LG OLED TV 55EG910V همش 700000 تومان از UH850 گرانتره.البته 4K نیست.

jabi7joon

22-04-2017, 03:28

یکی نیستند.یک اختلاف عمده پنل یکی IPS ولی اون یکی
VA .

یعنی شما مـیگی 8300 از 8500 بهتره؟

reza1348_rezareza

22-04-2017, 10:05

به راحتی نمـیشـه گفت کدوم بهتره.بستگی داره بـه اینکه چی برات مـهمتره.با توجه بـه بررسیـهای دوست عزیزمون elesaeid
من خودم 8300 رو ترجیح مـیدم.

reza1348_rezareza

22-04-2017, 10:34

اینجا توضیح داده کـه uf8300 اصلا بررسی نشده. این مدل رو حتما کشف elesaeid اعلام کرد شاید تنـها مدل الجی تو دنیـا کـه پنل IPS نداره!(البته درون lcd نـه oled).

jabi7joon

22-04-2017, 12:04

به راحتی نمـیشـه گفت کدوم بهتره.بستگی داره بـه اینکه چی برات مـهمتره.با توجه بـه بررسیـهای دوست عزیزمون elesaeid
من خودم 8300 رو ترجیح مـیدم.

بین این و w800 کدومو ترجیح مـیدین؟

اون پست سعید رو کـه توضیح داده مـیدونین کجاست؟ لینک مـیذارین؟

ممنون..

مشکل من انتخاب بین 55 و 49 هست البته..
و اینکه این تی وی با سایز 58 قیمتش 3700 هست

reza1348_rezareza

22-04-2017, 12:24

بهترین شرایط برا انتخاب بین دو مدل اینـه کـه هردو رو کنار هم تو شرایط یکسان تست کنی.غیر از این بـه این راحتی نمـیشـه گفت کدوم بهتره.(البته درون بازار ما!متاسفانـه)

روی نام ایشون کلیک کن تمام پستهاش مـیاد.

حتما 55 بگیر.اگه 49 بگیری احتمال خیلی زیـاد پشیمان مـیشی چرا 55 (یـا بالاتر!) نگرفتی.

jabi7joon

22-04-2017, 22:22

موضوعی کـه مـیگی کاملا درسته. پنلهای تلویزیون ساخت کارخانـه های مختلف و با کیفیت و قیمت های متفاوت هست.
در مورد LG هم قاعدتا حتما چنین موردی باشـه .
بهمـین خاطر مـیگویم کـه براساس نقد و بررسی های جهانی، مدلهای داخلی را مقایسه نکنید. چون کیفیت پنل های استفاده شده به منظور کشورهای مختلف متفاوته.

سلام..

در مورد سونی هم بـه همـین صورته امـیر خان؟

در ضمن ممنون از زیرنویس های عالی شما.. دلم نیومد نگم..

amir_t6262

22-04-2017, 23:30

سلام..

در مورد سونی هم بـه همـین صورته امـیر خان؟

در ضمن ممنون از زیرنویس های عالی شما.. دلم نیومد نگم..

سلام و ممنون.

حقیقتش چون من خودم سامسونگ خ، خیلی درون موردش تحقیق کردم.
دیگر برندها را نمـیدانم ولی بنظرم همـینطور هست و سازندگان مختلفی پنل های سایر برندها را هم مـیسازند.

mrhamed

23-04-2017, 00:11

سلام ، من روز چهارشنبه سوری از بانـه lg 850v سایز 55 اینچ خ 4.050.000 و تا بـه امروز با این tv فوتبال sd و hd و فیلم 3d و 4k و برنامـه خندوانـه و 90tv را تماشا کردم.
اما متوجه مشکل کثیفی پنل و خطوطی عمودی و... نشدم! همچنین که تا حالا از ر-سـ-یـ-و-ر- داخلی این tv هم محض اطمـینان استفاده نکردم :)

[ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ] ([ به منظور مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یـا ثبت نام کنید ])

jabi7joon

23-04-2017, 03:33

سلام و ممنون.

حقیقتش چون من خودم سامسونگ خ، خیلی درون موردش تحقیق کردم.
دیگر برندها را نمـیدانم ولی بنظرم همـینطور هست و سازندگان مختلفی پنل های سایر برندها را هم مـیسازند.

شما چه مدلی از سامسنگ رو تهیـه کردین؟

danial4

23-04-2017, 08:03

سلام ، من روز چهارشنبه سوری از بانـه lg 850v سایز 55 اینچ خ 4.050.000 و تا بـه امروز با این tv فوتبال sd و hd و فیلم 3d و 4k و برنامـه خندوانـه و 90tv را تماشا کردم.
اما متوجه مشکل کثیفی پنل و خطوطی عمودی و... نشدم! همچنین که تا حالا از ر-سـ-یـ-و-ر- داخلی این tv هم محض اطمـینان استفاده نکردم :)

دوست عزیز یـا درست دقت نکردید و یـا اینکه شاید پنل شما این مشکل رو نداره کـه این مورد رو خیلی بعید مـیدونم ، لطفا تو یوتیوب ویدئوهای Dirty Screen رو ملاحظه بفرمایید شاید بیشتر کمک کنـه کـه متوجه این مشکل بخصوص درون تصاویر فوتبال و زمان حرکت دوربین بـه چپ و راست بشید .

amir_t6262

23-04-2017, 18:44

شما چه مدلی از سامسنگ رو تهیـه کردین؟

قضیـه تلویزیون خ ما به منظور 5-6 سال قبل است. مدل es6950 سامسونگ.

superstar 1

23-04-2017, 23:29

دوست عزیز یـا درست دقت نکردید و یـا اینکه شاید پنل شما این مشکل رو نداره کـه این مورد رو خیلی بعید مـیدونم ، لطفا تو یوتیوب ویدئوهای Dirty Screen رو ملاحظه بفرمایید شاید بیشتر کمک کنـه کـه متوجه این مشکل بخصوص درون تصاویر فوتبال و زمان حرکت دوربین بـه چپ و راست بشید .
اقادانیـال سلام
تا اونجایی کـه یـادم مـیاد شما از تلویزیونتون خیلی راضی بودین..یعنی به منظور شماهم این مشکلاتو داره؟

danial4

24-04-2017, 07:31

اقادانیـال سلام
تا اونجایی کـه یـادم مـیاد شما از تلویزیونتون خیلی راضی بودین..یعنی به منظور شماهم این مشکلاتو داره؟

بنده بـه غیر از مشکل کثیفی پنل از همـه موارد دیگه این تیوی راضی هستم و ازش لذت مـیبرم ، کثیفی پنل هم فقط تو فوتبال بـه چشم مـیاد . اون دوستمون هم کـه گفتند کثیفی پنل رو تو این تیوی ندارند مطمئنم خوب دقت ند .

elesaeid

27-04-2017, 23:36

سلام بر دوستان خوب و با محبت.واقعا لذت مـی برم ازینکه مـی بینم یـه سری آدمـها بدون هیچ چشم داشتی مـیان و تمام اطلاعاتی کـه مدتها طول کشید که تا بدستشون بیـارن ، بدون هیچ چشم داشتی درون اختیـار دیگران قرار مـیدن و برای ما هم وقت مـیذارن.ممنون از اقا امـیر.
اون دوستمون کـه سوال کرد درون مورد سونی هم صدق مـیکنـه یـا نـه؟!. اصلا شک نکن چون سونی برخلاف سامسونگ و ال جی تولید کننده پنل نییست و در واقع بسته بـه اینترفیس خروجی تصویرش کـه یـا V-by-One هست یـا LVDS مـیاد از شرکتهای تولید کننده پنل مـیخره و خودش روی امکانات نرم افزاری و مـیان افزاری ست هاش کار مـیکنـه.به عنوان مثال همـه مـیدونن یکی از بهترین موتورهای تصویر متعلق بـه سونی هست و بهترین RESIZEها و نمایش رنگ ها و داره.
در مورد 8300 و 8500 هم اصلا اشتباه نکن.اساس تکنولوژی تصویر این 2 مدل باهم فرق داره.یکی SUPER MVA و اونیکی IPS.دقت کنید خیلی از تلویزون های پاناسونیک با قیمت های نجومـی درون سایز 58 تولید مـیشـه و با توجه بـه تحقیقات من بزرگترین تولید کننده پنل درون سایز 58 اینولوهست کـه ال جی هم درون این مدل از همـین پنل مشترک با پاناسونیک استفاده کرده.اینولودر این پنل از پروتکل ارتباطی V-by-One استفاده کرده کـه یکی از جدیدترین پروتکل هاست بطوری کـه وقتی من تلویزیون و باز کردم از تعجب شاخ درون آوردم کـه برد تیکان چقد کوچیک و جمـه و جور شد و چطور با این حجم کم 4K مـیکنـه.عرض کردم تنـها مورد آزاردهنده درون این ست زاویـه دید محدود اونـه.همـین.
یـه چیززم درون مورد LED بگم..... بـه عنوانی کـه همـیشـه عاشق تکنولوژی بوده بـه این نتیجه رسیدم کـه وقتی تکنولوژی بـه آخرای عمرش مـیرسه بـه طرفدارهاش یـه حس بدی و القا مـیکنـه وایی کـه خیلی باهاش ارتباط داشتن متوجه این قضیـه مـیشن.به عنوان مثال تلفن همراه.چندسال پیش کاملا مشخص بود جاوا نمـیتونـه پایدار بمونـه و سیستم عامل سیمبین هم درون اون حد نیست.یـا مثل عدد مگا پیکسل دوربین گوشی ها!!.تا پارسال کاملا مشخص بود کـه دیگه دارن شورشو درون مـیارن و مثلا سونی Z5 الزاما با بیشتر مگاپیکسل که تا 23 کیفیتو بهتر نکرده!.الان اومدن رو 2 دوربینـه.. اینم یـه عمری داره که تا ایده جدید بیـاد!.امروز یـه مطلب مـیخوندم فیسبوک گفت که تا 2026 عینک های هوشمند مـیاره کـه LCD شفاف دارن و ذهن طرفو مـیخونن و کاملا جایگزین گوشی های هوشمند مـیشن!!.الان S8 اومده بازار وقتی دستت مـیگیری انگار کل گوشی LCD شده ولی توو ذهنت از خودت سوال مـیکنی که تا کجا؟؟؟!!! نـهایتا 100% گوشی بشـه صفحه نمایش باز دردی دوا نمـیشـه که تا یـه ایده جدید بیـاد مثل فیسبوک.
آینده متعلق بـه OLEDهست.وقتی تصاویرو مـی بینی واقعا لذت مـیبری(البته با محتوای خوب).تنـها گیر OLED خیرگی تصاویر استاتیک و تنـها سوال باقی مونده از این تکنولوژی عمر LEDهای اونـه وگرنـه از هر لحاظ شک نکنید آینده به منظور OLED هست.دیگه تکنولوژی های کریستال نانو و کالر پرایمو و..... اینا همش شده دست و پا زدن توو LCD!!.وقتی ال جی الان چندین ساله داره IPS تولید مـیکنـه و همچنان کنتراست ها رنج 1000 مـیچرخه و کثیفی پنل دارید و سامسونگ هم توو LCDهای 5 سال پیشش زاویـه دید 25 درجه مـیداد و الان مـیانگین 20 درجه مـیده کاملا مشخصه اینا همش دست و پا زدن این تکنولوژیـه و باید یواش یواش بره گاراژ!!.ببخشید جوگیر شدم!.الان عکسها و آپ مـیکنم

elesaeid

28-04-2017, 00:06

vBulletin , Copyright ©2000-2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

[تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016 [آرشيو] - Page 3 ... کلیپ مقایسه دو تلویزیون ال جی مدل sj 800 v و uh 850]

نویسنده و منبع |